Glavni meni

Kupujem skuter do 50 kubika

Započeo Zeljkamp, 14 Mart, 2017, 00:26

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zeljkamp

Kupujem za caleta skuter ili moped do 50 kubika. Matori nema A kategoriju i nece da polaze. Kaze da mu do vikendice ne treba brze a ni bolje. Budzet je oko 500e. Nudite ovde ili na 065/877-7776.

Kinezi STOP !
TwinZ Auto & Moto

Glava Dole

Topla preporuka onda za piaggio free... mrcina... a ako zatreba neki savet pitaj, znam ga u prste :) Njega mozes da nadjes u ok stanju i za manje :)

FANTOM

     I ja preporucujem Piaggio Free ... Ide lepo , a ima velik tocak moze cale sa njim i na pecanje ;) Evo ovakav bio moj stari Repsol Free


Glava Dole

Imao 2, oba po 2 puta rasturao do rama radi farbanja... oba bila natunirana... jednog od njih sam dao u zamenu za ovu FZRku i doplatio :) Da mi treba tako nesto opet bih ga uzeo :) i kao totalna serijala je mene i jos 2 drugara(treci sedne na nosac kofera) izvlacio i preko 20 na uzbrdici gde nekim kinezima pomazu nogama i kad su sami [rofl]

! No longer available

(ovo je 70cc i jos svasta nesto al nema veze... snimano iz ruke, levom drzao telefon desnom pun gas... kolko sam ja bio blesav jbte :o )

Gavrolini


Zeljkamp

Cale hoce iskljucivo automatik. Veruj mi da sam mu prvo sesticu pa automatika preporucio.
TwinZ Auto & Moto

DebeliZmaj

probao taj free...
prijatno iznenadjen...
ne znam kubikazu tvog matorog
ali moju znash.. mene sasvim ok vuche
bar po ravnom
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell