Glavni meni

Kotlic 15.04.2017 u Titelu

Započeo bigsheki, 05 Mart, 2017, 17:41

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

E jedva èekam da vidim taj famozni kre¹ bar... ;D

I naravno za poruku broj 32.000 ova glupost... :o ;D Jeb'te se... :D

Landser

Citat: UFF poslato 05 April, 2017, 02:05
ma bre ne interesuje me ko laze a ko ne, nisi zadovoljan sa radom kazes lepo: ovo ne valja, daj fikalni ili necu platim, pa ti ili popravi ili platis 50% i izbegnes prepucavanja ko gospodin covek

i kao sto rekoh ovo je tema za kotlic, nije ovoj raspravi mesto ovde a mrzi me da se drkam da posle prebacijem u kantu pa da zavrsimo i pijemo svi pivo u titelu umesto toga a?
Ja u svakom slucaju moram da legnem tako da sam zavrsio a pivo cemo da pijemo ali ne bas svi

Lazic


Hattrick

Citat: Laziæ poslato 05 April, 2017, 02:09
I naravno za poruku broj 32.000 ova glupost... :o ;D Jeb'te se... :D

Tebi treba titanijumska tastatura. :D

Andreja

Citat: Laziæ poslato 05 April, 2017, 02:09
E jedva èekam da vidim taj famozni kre¹ bar... ;D

I naravno za poruku broj 32.000 ova glupost... :o ;D Jeb'te se... :D

Inaèe su ti ostali postovi (cca 32006) jako konstruktivni i inspiri¹uæi  :-* ;D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

bigsheki

e,kontao sam i kolace licno da napravim.moje omiljene hrumasice
ladno cu da napravim 47 komada

feelgod


Hurricane

..ja samo jednu sugestiju da dodam, ako je ikako moguæe, bilo kakva muzika sa zvuènika da se organizuje, ako nema ¹ta biæu ja autom pa æemo iz auta..

Pro¹li put ba¹ falila...

Naravno ako ne smeta ko¹mijama i sl..

bigsheki

nabavicemo neku liniju,naravno nece biti od cede :)))))) pa neka radio stanica neka pici

El Jefe

То је добра идеја. Прошли пут сам пуштао Филгуду и себи са телефона.
Друштво за заштиту од животиња

bigsheki

ako ne nabavim liniju ima auta pa nadjemo iste radio stanice i extra,i to smo resili.da dodam ove godine ce biti pice hladno,iznecu napolje veliki pivski frizider pa tako da ce i pice biti hladno.

Lazic

Dobro je, veæ sam se zabrinuo... ;D

bigsheki

Citat: Laziæ poslato 05 April, 2017, 22:11
Dobro je, veæ sam se zabrinuo... ;D
znaci hladno,znaci pivo,znaci nece biti kritike brate lazicu :)

Andreja

Koliko se radujem okupljanju... :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

bigsheki


Andreja

Uzimam bolovanje ako treba  [yahoo]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

bigsheki


Kostić

ja ovaj put izostajem. a teo sam da se dokotrljam sa kravom da vas nerviram sa razlupanim motorom ;D probao sam svim silama da osposobim motor do okupljanja, al mi je sve po¹lo naopako ;D prvo me je uf banovao jer sam mu izjavio ljubav na moj naèin ;D (gey stop!) onda sam kupio poge¹an lanèanik, jer nisam dopro to steve kontija, jer sam bio u kazni jel, crko mi i akumulator, al to nije problem ima nizbrdica a i i¹o bi sa nekime da pogura ako stanem ;D da sam kojim sluèajem ubo pravi lanèanik, taman bi se uklopile kockice, imo i za gorivo do tamo i nazad, a da ne prosim po rezervoarima ;D jebiga, provedite se za sve pare. :)

juga


Kostić

zna¹ nekoga, iza koga smem da sednem na motor, na forumu? ja ne poznajm takvog :) mo¾da ipak stignem sa peðom i talibanom uz dunav :)