Glavni meni

Kotlic 15.04.2017 u Titelu

Započeo bigsheki, 05 Mart, 2017, 17:41

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

lord_oblivion

1. BigSheki
2. UFF
3. Andreja
4. lord oblivion
5.
6.
7.
8. Laziæ
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Jefta

1. BigSheki
2. UFF
3. Andreja
4. lord oblivion
5. Jefta
6. Jefta +1
7.
8. Laziæ

Ivan1979


1. BigSheki
2. UFF
3. Andreja
4. lord oblivion
5. Jefta
6. Jefta +1
7.
8. Laziæ
9. Ivan1979

rboban

1. BigSheki
2. UFF
3. Andreja
4. lord oblivion
5. Jefta
6. Jefta +1
7.
8. Laziæ
9. Ivan1979
10. rboban +2
Ride It Like You Stole It

feelgod

1. BigSheki
2. UFF
3. Andreja
4. lord oblivion
5. Jefta
6. Jefta +1
7. Feelgod + Coe
8. Laziæ
9. Ivan1979
10. rboban +2

Lazic

Kojim li æe motorom Boban...?

bigsheki


lord_oblivion

Zar si sumnjao  :D


Za sad Andreja i ja idemo Tami¹kim nasipom, od Panèeva ka zrenjanincu. Hoæe jo¹ neko sa kramponima s nama?
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

bigsheki

nisam ni sumnjao :) qrcite se qrcite :) ja sa mojim ni po prasini ne bi smeo,a po zemlji i blatu ni da sanjam :):)

lord_oblivion

Nasip je jo¹ i pista za kuda je Hans i¹ao GPZ-om sa ralicom  :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic

A izvrnuo se na savr¹eno ravnom putu na Tari... ;D Ono jes' bio pomalo vertikalan... :D

lord_oblivion

Ravan jedino ¹to vodi pravolinijski  :D
Ali nisam mislio na Taru nego na meandre Uvca. Sve enduraèe i krosevi, samo on sa GPZ i ja sa CB i to sa sve Bradonjinim plastiènim koferima  ;D Tad je izlomio ralicu i izbio jedan semering na ¹tapu. I hladnjak ne¹to zajebo...  [flashing]   [rofl]
Tad se zarazio enduro virusom, evo ga sad tera ST.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic

To je zato ¹to nema drugi motor da mo¾e da ga izdr¾i... ;D

Landser

A da vidite tek sto imam crash barove na njoj ,svaki je prica za sebe jedan manji i neka matica ga jedva drzi malo od plastike a dole visi ,a drugi veci i odmaknut od plastike ,kaze majstor da je cela ST kriva i jos mi je rekao da ce mi jebati mamicu malu bradatu, i od tad sam se zavukao u misju rupu da me ne nagazi negde jer se bojim   :'(

Aussweis


1. BigSheki
2. UFF
3. Andreja
4. lord oblivion
5. Jefta
6. Jefta +1
7. Feelgod + Coe
8. Laziæ
9. Ivan1979
10. rboban +2
11. Aussweis
Sve ima cenu ili čast!

Lazic

Citat: Landser poslato 05 April, 2017, 00:01
A da vidite tek sto imam crash barove na njoj ,svaki je prica za sebe jedan manji i neka matica ga jedva drzi malo od plastike a dole visi ,a drugi veci i odmaknut od plastike ,kaze majstor da je cela ST kriva i jos mi je rekao da ce mi jebati mamicu malu bradatu, i od tad sam se zavukao u misju rupu da me ne nagazi negde jer se bojim   :'(
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] Kre¹ barovi su za devojèice... ;D

Landser

Citat: Laziæ poslato 05 April, 2017, 00:28
Citat: Landser poslato 05 April, 2017, 00:01
A da vidite tek sto imam crash barove na njoj ,svaki je prica za sebe jedan manji i neka matica ga jedva drzi malo od plastike a dole visi ,a drugi veci i odmaknut od plastike ,kaze majstor da je cela ST kriva i jos mi je rekao da ce mi jebati mamicu malu bradatu, i od tad sam se zavukao u misju rupu da me ne nagazi negde jer se bojim   :'(
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] Kre¹ barovi su za devojèice... ;D
Realno mi nisu ni trebali ,i to jos ovakvi ,navukli me neki manijaci ,jos mi i majstora preporucili :'(

UFF

#77
ne znam da li se odnosi na mene ili nekog drugog ko ti ga je preporucio ali merite kurceve bez potrebe, dobar sam i sa tobom i sa sebom i njega bih opet preporucio svakom, ako nisi bio zadovoljan sto mu nisi zvao inspekciju a ne pretnje ludilo '90 te i slicno, kazes lepo pare nazad/nov crash bar ili fiskalni racun a ne da se drkate tako ko deca

i nemoj sekiju da trujes temu o druzenju sa sranjima

Landser

Citat: UFF poslato 05 April, 2017, 01:32
ne znam da li se odnosi na mene ili nekog drugog ko ti ga je preporucio ali merite kurceve bez potrebe, dobar sam i sa tobom i sa sebom i njega bih opet preporucio svakom, ako nisi bio zadovoljan sto mu nisi zvao inspekciju a ne pretnje ludilo '90 te i slicno, kazes lepo pare nazad/nov crash bar ili fiskalni racun a ne da se drkate tako ko deca

i nemoj sekiju da trujes temu o druzenju sa sranjima
Par njih ovde i koji fiskalni racun kad radi na crno ? Ko je kome pretio, ti verujes njemu a ja lazem? Jel on sam rekao da sam trazio da uradi nov cras bar i da nije hteo?

UFF

ma bre ne interesuje me ko laze a ko ne, nisi zadovoljan sa radom kazes lepo: ovo ne valja, daj fikalni ili necu platim, pa ti ili popravi ili platis 50% i izbegnes prepucavanja ko gospodin covek

i kao sto rekoh ovo je tema za kotlic, nije ovoj raspravi mesto ovde a mrzi me da se drkam da posle prebacijem u kantu pa da zavrsimo i pijemo svi pivo u titelu umesto toga a?