Glavni meni

Kotlic 15.04.2017 u Titelu

Započeo bigsheki, 05 Mart, 2017, 17:41

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Andreja

Narod je na snimcima. Ljudi su lepi kad vidi¹ pokret, gestikulaciju, èuje¹ govor. Motori su gvo¾ðurija, dovoljne su fotke. I ovako ste hteli da me prebijete ¹to sam vas snimao non-stop, a sad, hvala Andreja na snimcima. Moreeeee...

Pa dobro, jesam se malo olabavio kod njega onomad...  :-[
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kostić

#301
kakav si ti meni kralj, tebe ne mo¾e niko na potpali  [klanjam_se] [srce] :-* ;D

nego spominjo sam da nam se ponavljaju de¹avanja, pogledaj masku tvog kr¹a. skoro pa je ista ko kanarinèeva pro¹le godine. dok krv ne prsne, nema 299!  [yahoo]

MIGE


niki64

Sve pohvale domacinu i celoj ekipi MM na divno provedenom druzenju. Jos se nisam u potpunosti oporavio od puta, posto su pokusali da izvrse atentat na mene i to u dolasku u Titel,[/url]


































windows 7 screen shot[/img]
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

Lazic

Ko te dir'o da ga æebujemo... :-*

niki64

Ko ce koga ako nece svoj, Onaj Zrenjaninski hajduk sto se odmetnuo u Kamenicu, puco na nas.
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

Lazic

Ahahahahaha... ;D D¾ukela jedna... ;D

eclipse4

a sta kosta drzi u fascikli???

Andreja

Poneo je Joci VR46 manual za Kawu :)

Citat: kosta66 poslato 17 April, 2017, 22:20
kakav si ti meni kralj, tebe ne mo¾e niko na potpali  [klanjam_se] [srce] :-* ;D

nego spominjo sam da nam se ponavljaju de¹avanja, pogledaj masku tvog kr¹a. skoro pa je ista ko kanarinèeva pro¹le godine. dok krv ne prsne, nema 299!  [yahoo]

[srce]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mkt

misim realno ;) al afrika twin je najlepsi motor na druzenju

Lazic


mkt

ako nista drugo onda najskupli
[pobednik]

Boban_m

Citat: mkt poslato 18 April, 2017, 01:21
misim realno ;) al afrika twin je najlepsi motor na druzenju
Nisi jedini.

Kostić

al æe jefta da se nasmeje ;D ¹to je najcrnje, miketova paprika jeste mnogo lepa u onoj boji (¹ta sam reko bo¾e me oprosti... ;D:-[ al je klr lep¹i, a pro¹le godine fiæin dr bio najlep¹i  ;D

eklipso, tu stoji servis riper debeo ko biblija. kako se popravlja kavasaki kad krene¹ u prodavnicu ;D

Gavrolini

Citat: mkt poslato 18 April, 2017, 01:21
misim realno ;) al afrika twin je najlepsi motor na druzenju
Nije bila lepsa od mog groba. Mada je verovatno skuplja i ako je samo 25 godina starija.

feelgod

Citat: kosta66 poslato 18 April, 2017, 07:38
al æe jefta da se nasmeje ;D ¹to je najcrnje, miketova paprika jeste mnogo lepa u onoj boji (¹ta sam reko bo¾e me oprosti... ;D )  :-[ al je klr lep¹i, a pro¹le godine fiæin dr bio najlep¹i  ;D

eklipso, tu stoji servis riper debeo ko biblija. kako se popravlja kavasaki kad krene¹ u prodavnicu ;D
Da sam znao da ti se toliko dopala moja bivsa kangrba dobio bi je da platis na neodredjeno kao i svi ostali koji sa foruma kupuju mopede i opremu od mene :).

lord_oblivion

Èek'o bi ga do penzije za prvu ratu  :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Kostić

a zadnju bi mu dao u domu penzionera ;D a jebiga kad ne volim da kupujem na dug, ne mogu sa spavam posle. i sad oæu da svisnem ¹to sam opet du¾an markiæu 100 e... a kamoli ceo motor da dugujem. umro bi od samog sebe ;D

Lazic


Kostić