Glavni meni

Kotlic 15.04.2017 u Titelu

Započeo bigsheki, 05 Mart, 2017, 17:41

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Glava Dole

Ne pratis na casu, krava je kostina i ona je kriva ko kifla a lazicev je klepetalo :D

DebeliZmaj

Citat: balcan girl poslato 06 Mart, 2017, 02:32
ooo zvuèeeeeeeeee :D :D :D :D ups, sta ako ne smrsam do aprila uff ce morati opet da me trazi po putu :D :D uffeeeeeeee :D :D :D

neæe¹
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Serpente

meni ce subota ta biti radnja ali docicu u nekom momemtnu  valjda :D
Be the change you want to see in the world!

Lazic

Citat: FANTOM poslato 06 Mart, 2017, 23:28
    Lazicu pa pa ti ides svetlosnom brzinom ako spicis za 20 mina  [rofl] [clapp]
Dobro, raèunao sam od Mosta preko Dunava do pumpe na ulazu u Titel, al' odprilike toliko, mo¾da koji minut du¾e... ;D

Serpente

Citat: Lazić poslato 07 Mart, 2017, 10:31
Citat: FANTOM poslato 06 Mart, 2017, 23:28
    Lazicu pa pa ti ides svetlosnom brzinom ako spicis za 20 mina  [rofl] [clapp]
Dobro, računao sam od Mosta preko Dunava do pumpe na ulazu u Titel, al' odprilike toliko, možda koji minut duže... ;D
on bre covek prvo predje pola puta pa tek onda krene da meri vreme jbt kako ne znas da se to tako radi. I posle se ljudi pitaju kako svuda stize za 5 minuta :D
Be the change you want to see in the world!

Lazic

Pa da, pre toga blejali kod pumpe Zmaj... :D
A od nje do mosta dva minuta... :D

makinjo

Pisem vikend slobodan pa ako dobijem eto me 😁🏍

Послато са ALE-L21 уз помоћ Тапатока

Darko

Dolazim ... skoro pa sigurno


bigsheki


rboban

Ako ti dolazis, onda Srecko i ja moramo obaVezno...


Sent from my iPad using Tapatalk
Ride It Like You Stole It

bigsheki

Citat: rboban poslato 07 Mart, 2017, 20:34
Ako ti dolazis, onda Srecko i ja moramo obaVezno...


Sent from my iPad using Tapatalk
bice mi drago prijatelju da dodjete,vec se nazire da ce nas biti.na zalost ja nisam ispostovao dolazak kod vas,ali ove godine cu ispraviti propust od prosle godine

Darko


bigsheki

ako budem u srb rado i do zajecara cu da se provozam,prosle godine radi posla nisam ni q rtza se vozao,ovu godinu cu da nadoknadim

goranvojska

ja racunam da dolazim.a sve sto se vise bijem u grudi da dolazim ,da cu da se vozim sve mi se vise posere plan pa ne ostvarim.
moram da cutim i samo se pojavim kao neplanirano.
prosle godine samo 1000km.eeeeej vrdnuo sam iz mozga.ali sad cutim i teram.da me ne bije maler.

bigsheki

ni kod tebe nisam ispostovao,uvek volim da mi dodju ljudi a ja kao klosar nigde da odem.ove godine cu se aktivirati da ispostujem vecinu druzenja i hvala na razumevanju

Andreja

Citat: bigsheki poslato 08 Mart, 2017, 22:30
ove godine cu se aktivirati

A da ja ili Muki to ka¾emo, izjavu biste smatrali pretnjom...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic


bigsheki


UFF

jesi li krenuo sa prozivodnjom?

skoro saznah da poznajem jednog naseg drzavljanina kojem na granicnim prelazima kad mu skeniraju pasos izlazi natpis da je terorista  [rofl]

mogu da te spojim sa covekom ako zelis :D



http://img.rt.com/files/2015.11/original/5637036ec4618819648b45c3.jpg


jbt da sam ja boban i da sam ovo napisao na nekom americkom forumu verovatno bih vec bio uhapsen a verovatno i deportovan, eto jedne od mozda retkih prednosti Srbije


Andreja

Kakva bre proizvodnja, ko æe sa tim da se drka, samo uvoz/izvoz :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D