Glavni meni

Kotlic 15.04.2017 u Titelu

Započeo bigsheki, 05 Mart, 2017, 17:41

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

clutch&brake

Evo ja cu da te castim pun tank
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Hattrick


FANTOM

     Lep gest al coveku treba zadnji lancanik .... :)

Glava Dole

Dajte coveku bar koju zahvalnicu, zasluzio je bar to... prihvatio to kosta ili ne, on je ponudio... a znate i sami koliko kosta jednom napuniti rezervoar, neko za to radi ceo dan, neko i dva, bez obzira sto je to gorivo uopste nije naivan poklon :)

Kostić

Citat: clutch&brake poslato 08 April, 2017, 20:30
Evo ja cu da te castim pun tank

ne treba, hvala ti. sakrio sam pare za gorivo, treba mi lanèanik, ako ga konti po¹alje u ponedeljak, biæe super. i za njega sam isprosio pare ;D dovoljno si ti meni uèino onomad, kad si mi zavario onaj nosaè, ene ga dr¾i ko nov

VR 46

Коле имаш од мене предњи ланчаник као нов,само мислим да је корак 530....Морам погледам касније
Twist of wrist!

Darko

Citat: kosta66 poslato 08 April, 2017, 19:41
zna¹ nekoga, iza koga smem da sednem na motor, na forumu? ja ne poznajm takvog :) mo¾da ipak stignem sa peðom i talibanom uz dunav :)

Picko , ne lazi !! Ko te vozio iz Pozarevca do Bg -a na motoru , i to bez kacige ?!?

Kostić

Citat: VR 46 poslato 09 April, 2017, 07:28
Коле имаш од мене предњи ланчаник као нов,само мислим да је корак 530....Морам погледам касније

ne treba, moj prednji je ko nov :)

Citat: Darko poslato 09 April, 2017, 08:02
Citat: kosta66 poslato 08 April, 2017, 19:41
zna¹ nekoga, iza koga smem da sednem na motor, na forumu? ja ne poznajm takvog :) mo¾da ipak stignem sa peðom i talibanom uz dunav :)

Picko , ne lazi !! Ko te vozio iz Pozarevca do Bg -a na motoru , i to bez kacige ?!?

op op, demencija. sori, zaboravila baba sine, æorava jebiga ;D al nema¹ slike, pa se nije desilo :)

Lazic

Ali bez kacige... ??? :o Nije ni èudo ¹to si udaren u glavu... ;D

FANTOM

    Znaci ko je kriv za Kostino mentalno zdravlje Darko ... Vozio ga bez kacige dok ga nije produvalo  [rofl] [rofl] [rofl] [cheers]

Darko


bigsheki


MIGE

pa evo da se i ja prijavim ako nije kasno  [thumb_up]

bigsheki

nikada nije kasno,dobro dosao care :)

Kanarinac

Dare, zovi me molim te dan pre. Kakav sam,zaboravicu :)

Lazic


DebeliZmaj

lep provod vidim bice vam svima :)
nemo preterate...

ja cu se cuvam za talandaru u jiuga-inoj reziji :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

rboban

Ride It Like You Stole It

Lazic


lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.