Glavni meni

Karburator Kafe

Započeo Gašpar, 03 Mart, 2017, 12:27

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zeljkamp

Zasto mora vikend. Ima li neko ko je dokon radnim danima ? :)
TwinZ Auto & Moto

FANTOM

    Ja al naredna tri dana kazu moguci pljuskovi pa sam se uparkirao ne volim nesto da kisnem ... :) [motor]

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

Kanarinac

Sto se mene tice moze kad hocete. Ako gledamo GP, moramo ranije da dodjemo da se ne bi ponovo cvarili na suncu pozadi :D

stilgar

Citat: Zeljkamp poslato 23 Maj, 2018, 01:17
Zasto mora vikend. Ima li neko ko je dokon radnim danima ? :)
Dokoni sede na uscu svaki dan od 12 do 14h i odmaraju mozak 😀
P.S.osim kad je kisa a ovi je najavljuju uglavnom popodne.

Lazic

Citat: FANTOM poslato 23 Maj, 2018, 01:20
    Ja al naredna tri dana kazu moguci pljuskovi pa sam se uparkirao ne volim nesto da kisnem ... :) [motor]
©eæerko :P

Zeljkamp

Citat: stilgar poslato 23 Maj, 2018, 09:29
Citat: Zeljkamp poslato 23 Maj, 2018, 01:17
Zasto mora vikend. Ima li neko ko je dokon radnim danima ? :)
Dokoni sede na uscu svaki dan od 12 do 14h i odmaraju mozak 😀
P.S.osim kad je kisa a ovi je najavljuju uglavnom popodne.
Znam ja da si ti tamo, vidjali smo se. Iskreno da budem, dosadilo mi Usce i KTM, pa bih da promenim malo. ;)
TwinZ Auto & Moto

Gašpar

Kao ¹to veæina vas veæ zna, Karburator kafe na stazi Ada Huja vi¹e ne postoji. Mi vi¹e nismo u tom lokalu, a onj nemaju TV za trke. Ipak, da bismo nastavili zajedno da gledamo, organizovali smo gledanje MotoGP trke na teniskim terenima, preko puta staze na Adi Huji. Ja sam tamo od 11, pa navratite 😉

Lazic

Ba¹ ste pajseri sva trojica... :(

Kanarinac

Napisite sta se to desilo, jel otvarate na drugoj lokaciji ili je to to?

Hattrick


Gašpar

Ni¹ta, dobili smo SMS da je vreme da raskinemo saradnju na obostrano zadovoljstvo. Tako i bi, pokupismo na¹e prnje i u 3 dana iza¹li iz lokala.

Nije definitivno gotovo po pitanju Karburator Kafea, ali negde drugde uskoro....

Bishke

Jbt umesto SMS sam procitao SNS....jos citam dalje i ne verujem...
dva tri puta sam citao post
You should do one thing every day that scares you

mareskin

Citat: Ga¹par poslato 07 Avgust, 2018, 13:32
Ni¹ta, dobili smo SMS da je vreme da raskinemo saradnju na obostrano zadovoljstvo. Tako i bi, pokupismo na¹e prnje i u 3 dana iza¹li iz lokala.

Nije definitivno gotovo po pitanju Karburator Kafea, ali negde drugde uskoro....

Meni to ba¹ zvuèi preteæe. Ja kad dobijem kratak SMS od neke devojke znam da sam najebo ko ¾uti :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Kanarinac

Poslali SMS da raskinere saradnju :D Kakvi slepci

Hattrick

Pa dobro, sad imaju razradjen kafic na kojem ce moci uzeti vecu kiriju. Klasika.

Kanarinac

Ja bas mislim da ce biti kontra. Bio je tu i ranije kafic pa je bio prazan, a karburatori su napravili bas dobru pricu jer je ipak lokacija zavucenija. Kapiram da ce ovi pojesti govno, ako im je planu to

Lazic

U planu ili ne, govnojedaèi... :(

Gašpar

Citat: Kanarinac poslato 07 Avgust, 2018, 19:08
Ja bas mislim da ce biti kontra. Bio je tu i ranije kafic pa je bio prazan, a karburatori su napravili bas dobru pricu jer je ipak lokacija zavucenija. Kapiram da ce ovi pojesti govno, ako im je planu to

Upravo to, tamo su ljudi dolazili zbog nas. Na¹im odlaskom, oti¹li su i stalni gosti. Ono mesto je specifièno, nema tu para uop¹te, a po¹to je u ¹umi iziskuje konstantna ulaganja, èi¹æenja, odr¾avanja, ...

S na¹im odlaskom, oti¹li su i stalni gosti. Ne ka¾em da neæe doæi neki novi, ali ka¾em za trenutne... Neka im je sa sreæom, ¾elim im da im ideja uspe  [cheers]