Glavni meni

Karburator Kafe

Započeo Gašpar, 03 Mart, 2017, 12:27

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hattrick

Kad-tad, praksa uvek dobro dodje  [rofl]

balcan girl

mene napali kucici ispred teretane :D pravim se zensko i krijem se iza trenera :D raèunam bolje njega nek glockaju ionako ima 115kg :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

clutch&brake

Cekamo vas da gledamo gp

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Lazic

 I Bred Pit je tu... :o ;D



@Navajo:
:o ;D :-*

navajo

@lazicu nije smesno....ja tek pocela bila da vozim Djolenceta i pojure me dzumare u kraju...zavrcem ja gas ali dzabe...Djolence nikako da povuce...samo sam digla nogice do kormana i tako elegantno projurila zkroz crveno na semaforu...taman uhvatila zalet...nije bilo teorije da stanem...videla me komsinica i vice sutra u prodavnici -vidi nase balerine...hahahah...uzas

Lazic

Samo dovoljno glasan izduv... :D

stilgar

bolje bi bilo da gazda pozove sintere i pohvataju te dzukce. ovi sto vrse radove tamo na zatrpavanju dunavca raskrcili i napravili golu ledinu i dzukci tu vise nema sta da traze, dzbunovi i djubre jos dole preko puta ulaza na parking su im sad baza i mesto okupljanja. dok nekog ne obore sa motora niko nece nista da ucini, a i ovi sto su asfaltirali stazu mogli su malo i ulaz na parking da asfaltiraju.

megaidiot

oni ce ih samo sterilisati sa velikim rizikom da posle pocrkaju od infekcija posto to rade gore nego mesari. posle ce ih vratiti gde su ih nasli.

balcan girl

sto reèe onaj ciga ovde u jagodini u jednom intervjuu :D brate, bolje zube da im povade, ne jure oni mene da me jebu nego da me ujedu :D :D :D doduse ovo je sad prepravljena verzija da bi svi mogli da razumeju sta je dotièni rekao :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic


stilgar

#470
Citat: megaidiot poslato 23 Maj, 2017, 23:51
oni ce ih samo sterilisati sa velikim rizikom da posle pocrkaju od infekcija posto to rade gore nego mesari. posle ce ih vratiti gde su ih nasli.
to mozda kod vas humanista evropskih, koji brinu dal se maca popela na drvo i kako ce da sidje jadna, ili kucu gazda ne hrani redovno pa je tuzna, dok deca crnaca u africi mogu da umiru gladna, ovde ja mislim da idu u sapun i dalje :)

Lazic

Citat: stilgar poslato 24 Maj, 2017, 00:27
to mozda kod vas humanista evropskih, koji brinu dal se maca popela na drvo i kako ce da sidje jadna, ili kucu gazda ne hrani redovno pa je tuzna, dok deca crnaca u africi mogu da umiru gadna, ovde ja mislim da idu u sapun i dalje :)
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

megaidiot

Citat: stilgar poslato 24 Maj, 2017, 00:27
to mozda kod vas humanista evropskih, koji brinu dal se maca popela na drvo i kako ce da sidje jadna, ili kucu gazda ne hrani redovno pa je tuzna, dok deca crnaca u africi mogu da umiru gadna, ovde ja mislim da idu u sapun i dalje :)
jok, ovde na ulici nema ni psa ni macke ni misa, a da nisu na povodcu, sa papirima. dal ih ubijaju sta im rade, ne znam, ali ih nema.

a proveo sam neko vreme "spasavajuci" nase kerove, zadnje sediste mi uvek bilo dlakavo kolko sam ih razvozao po srbiji da se udome, o svom trosku, naravno. veruj mi, samo ih sterilisu i to katastrofalno i vrate nazad. nekoliko tako sjebanih pasa sam vodao po veterinarima posle drzavne intervencije, neki su se i izvukli.

stilgar

Citat: Laziæ poslato 24 Maj, 2017, 00:29
Citat: stilgar poslato 24 Maj, 2017, 00:27
to mozda kod vas humanista evropskih, koji brinu dal se maca popela na drvo i kako ce da sidje jadna, ili kucu gazda ne hrani redovno pa je tuzna, dok deca crnaca u africi mogu da umiru gadna, ovde ja mislim da idu u sapun i dalje :)
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
evo ispravio sam gladna ne gadna, stuca mi tastatura na laptopu bre :)

Major


Lazic

Gotovo, Stilgar je postao meta Afrikanaca... ;D

Major


stilgar


Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Sve zbog jednog slova... ;D

balcan girl

pa to jedno slovo ume da bude zajebano :D dal je isto kad bi da jedes ili jebes, ili kad ti zenu pohvale ili povale :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!