Glavni meni

Karburator Kafe

Započeo Gašpar, 03 Mart, 2017, 12:27

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar

Devojke i momci, kako vam se èini ovo:

©est kilometara od Terazija, vrlo blizu vodi i izolovano od grada? A na to bismo mogli da dodamo jo¹ i - parking za veliki broj motora, terasa od 150 kvadrata i prijatna atmosfera.

A na terasi, pored brda auto, moto detalja i televizora na kojima se vrte samo auto-moto sportovi, slu¾iæemo samo kvalitetnu kafu, hladno pivo i odlièna kratka piæa. Radnim danom biæe nekih sendvièa, dok æemo vikendima spremati i neku ozbiljnu klopu.

Takoðe, ¹ta mislite o tome da imamo na¹e mesto za gledanje MotoGP trka u¾ivo, uz odlièno ozvuèenje, skoro pa kao da smo na samoj stazi?

Posle toga, mo¾emo ostati na svirci koja petkom i subotom pr¾i od kasnih popodnevnih èasova, pa sve do jutra, kako je kome po volji :)

Sve ovo se veæ uveliko sprema i prvog aprila otvara vrata svim motociklistima koji ¾ele kratku vo¾nju i u¾ivanje u slobodi :)


Njanja, Dima i ja vas pozivamo da doðete i podr¾ite na¹u ideju, a mi smo tu da vas saslu¹amo ako imate neku ideju za lokal :)

clutch&brake

Dobro vi nama svi dosli  [cheers] [cheers] [flashing] :violina:
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Lazic

6 kilometara od Terazija...? Le¹tane...? :D

©alim se, ali to bi moglo da postane MM kafe... ;D ;D ;D   :-* [srce] [ljubav] [cheers] [joint]

Gvozden

Daj baci neku fotku lokala :D

mali_zmaj

jin-jang

viper

Bravo :-)
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Ivan1979


Gavrolini

Sokovi nista a? Znaci ili kafa ili alkohol? :)  bravo za ideju i srecno sa novim biznisom. Pre nekog vremena sam rekao njanji da imam lep poklon za njegovu garazu mada bi se uklopio mozda i u lokal. Samo da nekako organizujemo dostavu.

stilgar

Citat: Ga¹par poslato 03 Mart, 2017, 12:27

Takoðe, ¹ta mislite o tome da imamo na¹e mesto za gledanje MotoGP trka u¾ivo, uz odlièno ozvuèenje, skoro pa kao da smo na samoj stazi?

za ovo vam treba satelitski link i kanali koji omogucavaju biranje audio/jezickog formata kao i samo zvuka sa staze bez komentatora. Ako ste mislili da gledamo preko SBB-a sa ona dva pajsera onda bolje bez ozvucenja :)
inace pozdravljam ideju samo napred  [clapp] [clapp] [clapp] [cheers] [cheers] [cheers] [flashing] [flashing] [flashing] [flashing]
p.s. mada datum mi je sumnjiv :)

clutch&brake

Slike i sve ostalo kada se lokal skocka. Za sada je bomba u lokalu. Nadamo se dobrom druzenju
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Hurricane

...jebem vam sunce, pa jel niste mogli jo¹ malo da saèekate, nego udri nas po neizdr¾u sad...

sve najbolje sa sreæom da se dru¾imo, preko potrebno bilo svakako  [clapp] [clapp] [clapp]

srbac

Травањњњњњњњ

mrle

6km?

Vi¹njica, Zemun, Blokovi, Ada, Maki¹...

clutch&brake

Jos samo malo strpljenja pa cemo imati gde kvalitetno da blejimo
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Lazic

Jedva èekamo, jebite se, br¾e malo... :-*

K_A_W_A

Ja se taman ponadao da je to otvoreno pa da svratim na pice. Sutra sam popodne motorom u BG. Vidimo se onda u Aprilu.  [cheers]

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic


eclipse4

iako nisam od tudek blizu,podrzavam vam ideju...aj malo slika stvarno :)

eclipse4