Glavni meni

Pozdrav od mene i mog Djolenceta, a od danas i njegove devojke Suzy:)

Započeo navajo, 24 Februar, 2017, 00:26

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

navajo

Vidis kako Hattrick sve zna  [thumb_up]

Ne dam Djolenceta...nikaaaad  [panic]

Ja sam Djolenceta platila 1000 evrica, ali je u fabrickom stanju, bas ocuvan :)

Ima jedan na oglasima od 250 kuba, lutka kako izgleda, ali je oko 130-1400 eura :)

I tata je imao fix ideju da polaze za A i da mi otkupi Djolenceta za more...pre cu skuter neki da mu kupim nego da mi aka Djolenceta...Djole nije zaprezna mazga, on je Dingospo covek [kralj]

DebeliZmaj

dakle tata hoce da polaze pod stare dane i da vozi motor ...
pa vidi ... razmislite o nekom osiguranjcu...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

navajo

Kad moze deda da vozi motor sve ove godine moze i tata :)

Tata ume da vozi, ali nema dozvolu...mada i dalje mislim da mu je skuter od 250 kuba idealan za ono sto mu treba:)

Kako i bata vozi mozemo i MK da osnujemo ...hahaha

Major


navajo


Dukags

Citat: navajo poslato 13 Mart, 2017, 10:49
Kad moze deda da vozi motor sve ove godine moze i tata :)

Tata ume da vozi, ali nema dozvolu...mada i dalje mislim da mu je skuter od 250 kuba idealan za ono sto mu treba:)

Kako i bata vozi mozemo i MK da osnujemo ...hahaha
[clapp] porodicni MK  :D  [thumb_up]

JovanaDjo

Leeepppp bajkkkk 😍😍

Poslano sa mog SM-A510F koristeæi Tapatalk

JovanaDjo

Dobro doslaaa. ☺

Poslano sa mog SM-A510F koristeæi Tapatalk

navajo

Hvala Dzo ( bluzerski od Jovana :) )!!!
Slatkp sam se ismejala na tvom predstavljanju...ovde je totalan slup ludaka...ne mozes a da ih ne zavolis na keca:)

JovanaDjo

Citat: navajo poslato 20 Maj, 2017, 22:32
Hvala Dzo ( bluzerski od Jovana :) )!!!
Slatkp sam se ismejala na tvom predstavljanju...ovde je totalan slup ludaka...ne mozes a da ih ne zavolis na keca:)
cek cek da upoznam bar nekog.. 😂😂

Poslano sa mog SM-A510F koristeæi Tapatalk

navajo

Ne znam ih ni ja osim ovako virtuelno...ali i to se racuna:)

Osim Koste, seo mi na motor i ovom odmah crkla guma...jbt, sta bi bilo da sam Lazica naopakog srela...hahahahah

Aussweis


A ti si  navajo  danas bila kod Eko pumpe na kompresoru?

A ja ti smetao sa mojim motorom dok si izlazila?  ;D  Plavi motor sam vozio..

Ili se varam da si bila ti??
Sve ima cenu ili čast!

eclipse4


navajo

Ja sam...vrisnula mi je guma na Djolencetu mucenom pa sam se jedva dovezla do pumpe...vrckao mi je zadnji trap kao da igram sambu:(

Ceo dan mi je bio naopak kao da je Lazic sedeo na Djolencetu pre neko vece, a ne Kosta:)

A krenula da vozim Zumu, na kraju nisam ni sela na nju, ceo dan se majala sa Djolencetom, jer se sjebao i ventil na unutrasnjoj...smrc

Lep ti je Plavko bas:)

Kostić


Kostić

Citat: Aussweis poslato 21 Maj, 2017, 00:27

A ti si  navajo  danas bila kod Eko pumpe na kompresoru?

A ja ti smetao sa mojim motorom dok si izlazila?  ;D  Plavi motor sam vozio..

Ili se varam da si bila ti??

ako je kiwi motor ;D

Lone Wolf

Ako ikada iko prodaje neku Inazumu 750 ja sam za.
Dogodine.
Il na zimu.
Il kad tad.
Не може рај на земљи.

navajo

Jeste lepa Zuma kao lutka...svaki put kad je vidim, tj udjem u garazu ja se ponovo zacopam...sto se voznje tice nikada ja nju necu voziti onako kako ona moze, tako o tome ne mogu da pricam...ali zato cu da drobim o tome koliko je lepa...hahahaha

Lazic

Citat: navajo poslato 20 Maj, 2017, 23:05
Ne znam ih ni ja osim ovako virtuelno...ali i to se racuna:)

Osim Koste, seo mi na motor i ovom odmah crkla guma...jbt, sta bi bilo da sam Lazica naopakog srela...hahahahah
Pa to je samo pitanje trenutka... ;D ;D ;D Poslednja koja me srela je pobegla na Maltu, pa ti vidi... :o ;D

Aussweis

Citat: navajo poslato 21 Maj, 2017, 01:57
Ja sam...vrisnula mi je guma na Djolencetu mucenom pa sam se jedva dovezla do pumpe...vrckao mi je zadnji trap kao da igram sambu:(

Ceo dan mi je bio naopak kao da je Lazic sedeo na Djolencetu pre neko vece, a ne Kosta:)

A krenula da vozim Zumu, na kraju nisam ni sela na nju, ceo dan se majala sa Djolencetom, jer se sjebao i ventil na unutrasnjoj...smrc

Lep ti je Plavko bas:)

Povezao sam sa pricom ovde i dogadjajem na pumpi  ;D  jbga, desava se, ne daj Kosti da sedi na motoru, da ga ne izmalerise  :D  ili uz motor moras da mu dodas pivo da bi proslo kako treba  ;D


@Kosta

Keeway je motorcina, ja da ti kazem  8)  ali nisam bio na njemu, nego na drugom plavom, malcice jacem motorcicu  :P
Sve ima cenu ili čast!