Glavni meni

Pozdrav od mene i mog Djolenceta, a od danas i njegove devojke Suzy:)

Započeo navajo, 24 Februar, 2017, 00:26

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

sad zna¹ da pivo Nije platila, a obeæala je pre desatk dana. ako si joj reko ;D

kiwi je keva ;D

laziæu, od ove bi ti pobego, prièa ko navijena i voli maèke i kuèiæe, tu mo¹ se slo¾ite ;D

navajo

Sad znam za jadac.....sledeci put dobija 5 komada ako samo pridje na manje od 10 metara...hahaha....za svaki slucaj!

Lazicu, kad se dva naopaka nadju na jednom mestu nece na dobro da izadje...jbt...marfi ce da slavi..poremeticemo prirodne zakone...mada si ti talija pa ce sve da ispadne dobro na kraju...nekako, nekom  ludom nelogicnom logikom...hahaha

Ma ajde bre, svi locete u onom Bifeu kao poludeli, a ja ne smem dok ne parkiram Djoleta...jos da te gledam kako pijes i da placem...placam kad budem dosla peske da mozemo zajedno da pijemo kao ljudi...hahaha

Kostić

ma jok, igraæemo tabliæa .... ;D ¹to ti smeta ðole, on ne pije, ti pij ;D

navajo

Ja sam baksuz...naletela bi na pandure posle prve krivine...ne bih ponovo u stanicu da im sviram prison blues...po starom zakonu sam mogla da im bezim 2 godine tako da nisu uspeli da mi oduzmu dozvolu...po novom to vise ne moze...tako da se ne zajebavam...sladje je meni da vozim i pijem posle voznje, nego da posle pijem od muke sto ne mogu da vozim:(

Lazic


navajo


Lazic


Major

Za sve informacije oko izbegavanja obratiti se na dobro poznati telefon 063222 [rofl]

Lazic


navajo

Jednom sam imala srece...sto je za mene baksuza ravno sedmici na lotou...ne bih ponovo da sviram bluz celu noc u stanici...olus da posle cvikam kad god vidim postara...hahaha..traume su to...hahaha

Major


Lazic

Ko neæe da me dobije slobodno nek zove na 063 222 000... ;D Ba¹ sam voleo taj broj...

Major

Taj ti je bio extra odmah sam ga upamtio :)
Ovi novi sve zbrkani :)

E imam i neki fiksni u imeniku 241?

Lazic


Major


DebeliZmaj

Citat: Laziæ poslato 23 Maj, 2017, 18:44
Ko neæe da me dobije slobodno nek zove na 063 222 000... ;D Ba¹ sam voleo taj broj...

pa vidi ako bi nas 200 krenulo po jednom dnevno da nayove taj broj
i trazi marka .. vlasnik bi posle mesec dana sam vratio broj ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Major


Lazic

Citat: DebeliZmaj poslato 24 Maj, 2017, 10:50
Citat: Laziæ poslato 23 Maj, 2017, 18:44
Ko neæe da me dobije slobodno nek zove na 063 222 000... ;D Ba¹ sam voleo taj broj...

pa vidi ako bi nas 200 krenulo po jednom dnevno da nayove taj broj
i trazi marka .. vlasnik bi posle mesec dana sam vratio broj ...

Jok, ne koristi se od kad sam oti¹ao iz firme. Za¹to, ne znam...

Major


DebeliZmaj

Citat: Laziæ poslato 24 Maj, 2017, 12:39
Jok, ne koristi se od kad sam oti¹ao iz firme. Za¹to, ne znam...

nazvao danaske kad kaze da je nedostupan
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell