Glavni meni

Pozdrav od mene i mog Djolenceta, a od danas i njegove devojke Suzy:)

Započeo navajo, 24 Februar, 2017, 00:26

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: navajo poslato 12 Mart, 2017, 00:04
[rofl] [rofl] [rofl]

Debeli jos da znam da pevam bilo bi odlicno...mada ne ume ni ona Krljusa pa zaradi silne pare [rofl] [rofl]

Drzacu se ja harmonike i bluza...jebes pare


[rofl] [rofl] [rofl]





Citat: Andreja poslato 11 Mart, 2017, 22:55
Nije mislio na to duvanje nego na inhalaciju :)
[zvizdi] :-[

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

navajo

Debeli mojne da se vredjamo, u kafanama iskljucivo jedem i pijem, a duvam samo u bluz i jazz klubovima...ja sam bre duvacica sa integritetom :)

Lazic

Debeli æe stvarno jednom da fasuje bananu... I to ne od Uffa... [facepalm]

navajo

Posle pola sada na forumu ti je odmah jasno da Debeli troluje i truje skoro sve clanove i sve teme...jbg, svako ima svoju zabavu...meni puca auspuh od Djoleta, a njemu ako je zabavno nek se sali covek...nisam ljutko, a ako pretera i zasmeta mi vec cu naci nacina da mu skrenem paznju da olabavi, ili mi se skine sa grbace :)

DebeliZmaj

dakle omasih lokaciju ...
klupska a ne kafanska ...
sjajno
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Citat: navajo poslato 12 Mart, 2017, 12:44
Posle pola sada na forumu ti je odmah jasno da Debeli troluje i truje skoro sve clanove i sve teme...jbg, svako ima svoju zabavu...meni puca auspuh od Djoleta, a njemu ako je zabavno nek se sali covek...nisam ljutko, a ako pretera i zasmeta mi vec cu naci nacina da mu skrenem paznju da olabavi, ili mi se skine sa grbace :)
Ma jok, ka¾em greneralno... U svom trolovanju ne vodi raèuna, pa se posle izvinjava kad pretera... Inaèe, znam ga 7 godina, bio mi ¹ef u firmi 8 meseci... :D



edit:
eto, ¹ta sam rekao... :D

Bori¹a

Citat: Laziæ poslato 12 Mart, 2017, 12:20
Debeli æe stvarno jednom da fasuje bananu... I to ne od Uffa... [facepalm]

dosta su meni pretili, sad malo nek predju na njega [rofl]

DebeliZmaj

Citat: Bori¹a poslato 12 Mart, 2017, 12:55
dosta su meni pretili, sad malo nek predju na njega [rofl]

joj koliko su meni pretili ... e al najaci mi je bio neki lik... tu negde moje visine...
od jedne cure decko ... ja je nesto zajebavao .. i ajde sto se ona naljuti na mene
a znamo se duze .. nego sto se on prima ... ii ja ajde zbog nje, treba da ga prevari
da je ozeni valjda.... da spustim situaciju.. i pokusvam da budem fin da defuse...
al kad lik kaze nemoze sad dodjem ( a prethodno kao gde si da mi objasni neshto )
daleko mi da dolazim .. :))) il posle on ce ovo ono ... pa posle .. e pa ja sa sam se
raspitao ti si naoruzan :)) ... ma jok rodjace docekacu te sa gibanicom... posle sam
ga prcao konstantno sto ga nema evo ja ga cekam batalio je komunikaciju ... :D
e bio lazic bash samnom u kanc kao evo sad ce on dodje .. ja mu dao adresu
nema lik .. sat .. dva .. tri ... cetri .. rodjo odo ja kuci gotovo radno vreme ... :D


Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

navajo


DebeliZmaj

jel onako masna ...
da curi niz
   rukav sve ..
     .. mljac mljac ..

[balavi]
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

navajo

Idi u persun sad moram da zabodem neku kafanu da se zamastim...jbg za gibu je vec kasno prosao dorucak :)

Boban_m

Dimljena vjesalica na rostilju efikasno eliminise bolne uspomene na propustenu gibanicu.

navajo

Htedoh na pasulj kod Zorke, ali zaboravih da ga ponedeljkom kuva :(

Lazic


balcan girl

e navajo od sad ce ti debeli biti najbolji drug kad je skontao da jedes :D :D :D :D on ima najviseee recepta za hranu :D :D :D a i zna dobra mesta za zdranje :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

navajo

Pa ko ne voli da zdere taj je lud:)

U Bifeu, kad je bila Kotlijada, sam kao cigance isla od kotlica do kotlica i oblizivala se...od svakog sam omlatila po tanjir, negde i dva, osim sto sam preskocila onaj gulas od divljaci jer ne jedem divljac.

Smorila sam se nacisto sto za Prasijadu verovatno necu biti tu...smrc

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

bigbad86

Navaho oces da prodajes Djoleta? Koja im je okvirna cena?

Hattrick