Glavni meni

Pozdrav od mene i mog Djolenceta, a od danas i njegove devojke Suzy:)

Započeo navajo, 24 Februar, 2017, 00:26

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic


DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic


UFF


navajo

! No longer available

Malopre mi je drugariica trazila link, pa se setih da ga okacim i ovde i predstavim se do kraja...pored motora jos neki moji blesavi hobiji:)


Major


navajo


Hvala Majore!!!

Jaoooj, citam jedan po jedan putopis na forumu i mastam kako cu i ja jednog dana da se spucam na neko putesestvije!

Koliko divnih fotografija, predela....secam se kada sam prosle godine nabasala na putesestvije Zokija po Juznoj Americi...jedva sam cekala da ustanem i uz kafu nastavim citanje!!!


Lazic

Moj deda je dobro svirao usnu harmoniku... Èeh/Hercegovac... :D

Bojan

Citat: Laziæ poslato 09 Mart, 2017, 01:51
Moj deda je dobro svirao usnu harmoniku... Èeh/Hercegovac... :D

Mislis da ces joj biti drazi zbog dede?  ;D [dancing] ;D

Lazic


navajo

Cudan instrument, deluje kao decija igracka a mecku rodis dok naucis da je sviras kako treba.

Moze da bude tako iritantna kad je sviraju oni koji nemaju pojma...to skripi i cijuce ubi boze:)

Odoh Lazicu da citam Memoare naopakog coveka:)

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: navajo poslato 09 Mart, 2017, 10:55
Cudan instrument, deluje kao decija igracka a mecku rodis dok naucis da je sviras kako treba.

Moze da bude tako iritantna kad je sviraju oni koji nemaju pojma...to skripi i cijuce ubi boze:)

Odoh Lazicu da citam Memoare naopakog coveka:)
Ma dobro kod tih instrumenata je sto kad ti neko kaze da ga duvas, ti nemas problem sa tim.....osim Lazica...on to kao i uvek okrene naopako...uvlaci i zadrzava dah....a oci mu budu crvene i preca gluposti...kao i uvek.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

navajo

Nemam problem, kad mi neko kaze da ga duvam ja mu olupam o glavu sta mi prvo padne pod ruku...mikrofon za harmoniku je dusu dao za to...taj gde udari tu trava ne raste :)


ЯЭВОЛУТИОН

ti pocela ko jagodinka simonovic....i ona preti batinama ali ih jos nismo videli....non stop nesto oprasta....dva puta oce nas i oprosteno....
nego jel te smaraju na kraju zurke ona dva pijanca da im odsviras nesto za fajront.....secam se drugara koji je svirao gitaru....svi pokupimo neke ribe i odemo a njega smaraju dva pijanca...pa da vidim da li se to odnosi samo na gitaru ili i na usnu armoniku.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

navajo

 Uvek sam pravila odlicnu atnosferu na svirkama, a pri tom imam i sjajan odnos sa publikom, tako da me nikad ne smaraju. Ponekad imaju po koje pitanje, ili kada sviramo negde preko traze autogram, ili da se fotografisemo, ali su svi uvek kulturni i ne dave;)

Kod nas me svi znaju pa ne smaraju, jer i onako je bluz scena mala pa se svi znamo i uvek sviramo na poznatim mestima, tako da nema nepoznatih daveza:)

Ovi iz bivseg benda su znali kakva sam kad popizdim, ili kad je tuca pa uletim, tako da su se uvek zajebavali da imaju 2u1, 'armonikasicu i body guard-a...samo sad sam matora pa vise ne petardiram tako lako na bezobrazluk kao ranije...sad me mrzi i da se svadjam i da se bijem...bolje da cevcim spricer za sankom nego da se nerviram ;D :D




Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

navajo

 [rofl] [rofl] [rofl]

Debeli jos da znam da pevam bilo bi odlicno...mada ne ume ni ona Krljusa pa zaradi silne pare [rofl] [rofl]

Drzacu se ja harmonike i bluza...jebes pare