Glavni meni

Pozdrav od mene i mog Djolenceta, a od danas i njegove devojke Suzy:)

Započeo navajo, 24 Februar, 2017, 00:26

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

navajo

Djolence je prvo dete i ima apsolutnu prednost nad ovom vesticarom zenskom!!!
Njega vozim sve vreme...bas smo se pre par dana provozali do Bojcinske sume...jeste da sam dobila vibracionu bolest, ali vredelo je:)

Ove godine na otvaranje sezone vodim Djolenceta, bice mu to prvo otvaranje sezone:)

Debela ce da ceka sledece:)

Znam da sam debil, ali tacno bih imala grizu savesti kada bih sa Suzy otisla na otvaranje!!!
Ipak je Djolence prvenac :)

Boban_m


Hattrick


navajo


Hattrick

E moj Djokice, budi dobar, ugadjaj, odvezi, dovezi, prevezi, budi uvek tu za nju, trpi je i tuznu, i srecnu, i uplasenu, i gordu, i u ciklusu, budi tu u dobru i zlu, i sad da te tako odbaci na vetrometini kao poslednjeg gubavca. Za 3 meseca te vise ni spomenuti nece. To ti je hvala za sve.

navajo

 [rofl] [rofl] [rofl]

Ne, ne, Dolenceta cu da cuvam, mazim i pazim zauvek!!!

Tata je imao fix ideju da otkupi Djolenceta i prebaci ga na more, cak bi i polagao za dozvolu [rofl]

Pre cu da mu kupim neki skuter da ga tegli tamo po brdima, nego sto cu da mu dam Djolenceta da ga tamo krsi...Djolence ce da bude gradski baja i vozi samo lepe voznjice po kraju...a kad jednog dana zanemoca parkiracu ga u sred dnevne kao ukras...samo sto ce mi trebati veca dnevna soba jbg [rofl]

Bojan

Citat: Hattrick poslato 08 Mart, 2017, 00:10
E moj Djokice, budi dobar, ugadjaj, odvezi, dovezi, prevezi, budi uvek tu za nju, trpi je i tuznu, i srecnu, i uplasenu, i gordu, i u ciklusu, budi tu u dobru i zlu, i sad da te tako odbaci na vetrometini kao poslednjeg gubavca. Za 3 meseca te vise ni spomenuti nece. To ti je hvala za sve.

Nije samo to nego joj smeta i "vibraciona bolest"

navajo

Kad odvozam vise od 50km u cugu sa Djolencetom vibriram sva....kad skinem rukavice ruke su mi skroz nekako utrnute, mnogo je smesan osecaj:)

Ali, Djolencetu je sve dozvoljeno i oprosteno:)

eclipse4

zato sto naslanjas snagu trupa na rukama  ;D

malo vise prakse i nece nista trnuti......sem mozda vibrirati :)


navajo

Kad se vozim sama sve je ok jer ga ne mucim toliko...kad krenem sa drugarima onda je mukica sve vreme u crvenom...svi neke ljute masine voze jedva ih stignemo...na kraju voznje vibriramo i on i ja :)

Nisu mi utrnute ruke, vec na vrhovima prstiju imam neki blesav osecaj, sta god da pipnem imam neke trnce u prstima..kao kada dodirnes ekran telefona pa on zavibrira, e takav je meni osecaj na vrhovima prstiju..blesavo skroz...ja sam to nazvala vibracionom bolescu [rofl]



Boban_m


navajo

Ne pijem dok vozim...jednom su me zaustavili i vodili na treznjenje i nece vala nikad vise...em nisam bila cirke, em sam morala i bluzijanu u stanici da im sviram mrtva bolesna:)

Mada, kad sam videla lika kojeg su ujutru pustili iz celije shvatila sam da je bolje sto sam svirala nego da sam se pretvorila u Avatara kao on..jbt plav skroz koliko se smrzao mukica!

navajo

Ali drmnem posle voznje....taman su strateski postavili kafic odmah do garaze...pa nema sanse da ga promasim cim uparkiram Djolenceta :)

Hattrick

Citat: eclipse4 poslato 08 Mart, 2017, 01:41
zato sto naslanjas snagu trupa na rukama  ;D

A jel mislis da je to zato sto joj gornji deo trupa mnogo tezak, pa veliku kilazu drzi na rukama, ili samo savije trup pod nezgodnim uglom kad vozi ?  [neampojma]

navajo

 [rofl] [rofl]  [rofl]
Jes' majku mu, mozda ovi airbagovi pretezu nanu im, a ja sve vreme krivim Djoletov jedan cilindar ;D

Hattrick

Pa to ti pricam, za sve krivis ovog jadnog Djoleta, a mozda problem treba traziti na drugom mestu.  [rofl] [rofl] [rofl]

navajo

Sutra ce Djolence da dobije jedno glancanje umesto izvinjenja...mora da se upirlita pre nego mu se Suzy vrati u garazu :)

Lazic

Citat: navajo poslato 08 Mart, 2017, 03:19
[rofl] [rofl]  [rofl]
Jes' majku mu, mozda ovi airbagovi pretezu nanu im, a ja sve vreme krivim Djoletov jedan cilindar ;D
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Nego majka mu stara, i ja sam vibrirao dok sam vozio jedan cilindar, da nisu i meni pretezali airbagovi... :o :o :o ;D

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.