Glavni meni

Pozdrav od mene i mog Djolenceta, a od danas i njegove devojke Suzy:)

Započeo navajo, 24 Februar, 2017, 00:26

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

navajo

Cao drugari,

Do danas sam vozila mog Djolenceta Prdulenceta, malog Suzuki gn 125, a danas ozenih Djolenceta i dovedoh mu opasnu snajku.
Mukica, mora da se preznojava pored Suzy sad u garazi, ali sta da mu radim, musko je, nek ocvrsne malo.

Suzy je inace moja nova ljubimica, Inazuma 750:)










balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hattrick



UFF

a odakle si Ana, koliko imas godina, koliko dugo vec vozis motore itd?

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

navajo

Iz Beograda sam, i prosle godine u julu sam polozila sa A kategoriju, tako da sam 'taze' vozac:)

Oduvek sam pricala da cu jednog dana svirati usnu harmoniku, i da pre 40. rodjendana moram da naucim da makar sebi odsviram rodjendansku cestitku...e sad, posto sam prosle godine punila 4 banke, a u medjuvremenu naucila da sviram usnu harmoniku, toliko da sam sebi 5 koncerata mogla da odsviram za rodjendan, onda sam morala da smislim neki novi izazov, pa sam sebi kupila motor, mog Djolenceta, i polozila za A...tako da sam umesto rodjendanske svirke, koju praktikujem godinama, imala lepu rodjendansku voznjicu:)

Danas sam Djolencetu kupila i devojku, da ne samuje, mukica, sam u garazi:)

eclipse4



Hurricane


UFF

Citat: navajo poslato 24 Februar, 2017, 01:51
Iz Beograda sam, i prosle godine u julu sam polozila sa A kategoriju, tako da sam 'taze' vozac:)

Oduvek sam pricala da cu jednog dana svirati usnu harmoniku, i da pre 40. rodjendana moram da naucim da makar sebi odsviram rodjendansku cestitku...e sad, posto sam prosle godine punila 4 banke, a u medjuvremenu naucila da sviram usnu harmoniku, toliko da sam sebi 5 koncerata mogla da odsviram za rodjendan, onda sam morala da smislim neki novi izazov, pa sam sebi kupila motor, mog Djolenceta, i polozila za A...tako da sam umesto rodjendanske svirke, koju praktikujem godinama, imala lepu rodjendansku voznjicu:)

Danas sam Djolencetu kupila i devojku, da ne samuje, mukica, sam u garazi:)

[clapp]


e to je vec pravo predstavljanje

Boban_m

Ti si Uffe, koliko se sjecam, uvijek volio usne harmonike ;D

UFF



navajo

Nista, onda da navatamo jos neke gitariste ovde na forumu, pa u zajednicku voznjicu sa svirkicom na pauzama:)

Lazza

I may be dumb, but I'm not stupid.

navajo

Lazzo, izgleda da su sve snajke iz Svilajnca prave lepotice...nema, Sumadinke su to!!!!

Sad kod Sebe da mi napravi crash barove, pa da se slatko Suzy i ja navozamo:)


Jovan D

Pozdrav bajkerko [welcome]

Ima¹ lep i redak primerak motocikla, èuvaj ga  [cheers]

joka

 Pozdrav Bajkerko, lep Ðole, a i devojka mu Suzi!     [thumb_up]   [cheers]