Glavni meni

01. WSBK Australia 24.-26. 02. 2017.

Započeo zVuk, 23 Februar, 2017, 17:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

viper

Nema jo¹ uvek nigde torrent, tra¾io sam i ja :(
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

srbac

Euro sport 1 DE    je prenosio, i valjda ima veceras ponovo!

Hurricane


Hohštapler

...Irish road racing... ;)
NW200, Ulster GP...  ono su trke, ostalo je zajebancija. ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

stilgar

Citat: Ho¹tapler poslato 25 Februar, 2017, 21:16
...Irish road racing... ;)
NW200, Ulster GP...  ono su trke, ostalo je zajebancija. ;)
ne druze to su samoubistva u pokusaju nisu trke :)

Djeneral

WSBK...opet Rea sa duplom pobedom. Prva i druga trka kao da su preslikane bile. Dobre trke, ali nisu me ne¹to prikovali za ekran.

S druge strane SSP...Westa obo¾avam jo¹ od GP dana, ali ova vo¾nja danas je...ma bez reèi sam ostao...legenda. Bez obzira ¹to mu je ovo "domaæa" staza, ali sa toliko slabijim motorom, sa toliko problema, sa èinjenicom da on sam sa mehanièarima radi na motoru, da je morao da rasprodaje imovinu da bi vozio ovu trku, da je ovaj agregat dobio na poklon od navijaèa tj lokalnog trkaèa...i na kraju sa 21. mesta stigne na 3. ma BRAVO mu  [klanjam_se]

©to su komentatori lepo rekli : "nije ni bitno ko je pobedio, bitno je da je West treæi!"  ;D

Inaèe odlièna SSP trka, ¹teta za Cluzela, Carucasula, Baldolinija, pa i za Jacobsena koji se do kraja solidno i provukao...a ¹teta i za Sofoglua. Biæe ovo interesantna sezona. I na kraju...Rolfo pobedi za debljinu gume   [kralj]


Grof

Ho¹tapleru, pa majku mu staru, dodji, imam SBB vratiæemo i gledati sve trke u cugu... e jesi tvrdoglav....  :violina: ... a ima i kisele èorbice ...domaæe....