Glavni meni

Oruzje

Započeo Boban_m, 14 Februar, 2017, 23:18

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

eclipse4

7.9 iliti 8x57 odmara jos...tog budim zimi,ovaj je za letnje avanture,308 m+s :)

Citat: UFF poslato 01 Oktobar, 2017, 23:50
ako se zarati ili bude zombi apokalipsa ja odo kod exlipse-a u hacijendu da trazim utociste :D

za hranu, krevet i bezbednost branim dom  [ludak_sa_puskom]

UFFE uvek.......jebes zombije

a uskoro se nadam i jednom lepom primerku Emilio Rizzini-ja


Bori¹a

Citat: eclipse4 poslato 02 Oktobar, 2017, 00:09
7.9 iliti 8x57 odmara jos...tog budim zimi,ovaj je za letnje avanture,308 m+s :)

ja za zimu tog budim isto, a leti neki mx motor [rofl]

UFF

ja da sam kod bobana u amerikama naoruzavao bih se samo sa full auto, jebo hendgans i shotguns

Boban_m

Kalas i nema dalje. Ko misli drugacije nema iskustva ;D

UFF

samo ako urbana borba u modernim gradovima pa hoces na nevidjeno da ih pobijes kroz tanke zidove

inace je kalas jugo u poredjenju sa ostalim proizvodjacima danas, jeftina kanta za masovnu proizvodnju

Boban_m

Kalas je azdaja za sve uslove ako pricamo o a.p.

eclipse4

ma nadju se kod nas i koja strla u podrumima...one....crne,farbane...indijanske....

Hattrick

Citat: Bori¹a poslato 02 Oktobar, 2017, 00:05
otvoreno streliste u cacku, idem da ispucam 50ak komada iz karabina da ga razradim malo a i raspitacu se oko tih metkova, onda cu uzeti neki cz99 u 9mm ili .40sw da se igram malo [rofl]

Ako za IPSC, onda bih ti preporucio 9mm, em lakse za zglob kada ispucas 300 ili 400 metaka za jutro, em bolje za Stage jer ga zavrsavas sa 3 okvira po 15 komada, znaci onaj u pistolju i jos 2 za pojasom, a za .40sw, trebas da se natovaris kao magarac sa 5 okvira :D

Hattrick

Citat: Boban_m poslato 02 Oktobar, 2017, 00:37
Kalas je azdaja za sve uslove ako pricamo o a.p.

Mi sminkeri volimo Heckler&Koch  :)

UFF

sta cu, taj sam  ;D

lakse, brze, efikasnije za manje prostore

Boban_m

Mislis na automat MP5 vjerovatno, ali to nije a.p. nego automatski pistolj. Veeeelika razlika u vatrenoj moci.

Bori¹a

Citat: Hattrick poslato 02 Oktobar, 2017, 00:48
Ako za IPSC, onda bih ti preporucio 9mm, em lakse za zglob kada ispucas 300 ili 400 metaka za jutro, em bolje za Stage jer ga zavrsavas sa 3 okvira po 15 komada, znaci onaj u pistolju i jos 2 za pojasom, a za .40sw, trebas da se natovaris kao magarac sa 5 okvira :D

bavio bih se rekreativno... mada lako je registrovati drugu cev [yahoo]

Hattrick

MP5SD sa fabricki ugradjenim prigusivacem je majka mara za grad. E sad naravno da nema vatrenu moc kalasnjikovovog 7.62x39 kalibra.
Za te stvari je tu H&K 417 i 241 koji u kalibru 7.62x51 kidaju zidove na froncle.  :) Za prave manijake u zombi apokalipsi.  :)

Boban_m

Sta znaci majka mara za grad? Nije to samo nabiti cijev u prsa, nego i da se gadjas sa nekim na 200m ili vise. A prigusivacki metak jos slabiji od regularnog. Pistoljski metak ne ide vs puscanog.

UFF

misli na pucnjavu po naseljenom mestu gde nemas ni 50m vidnog polja bez prepreke a ne na bulevaru izmedju kolovoznih traka ili na auto putu jbt pa da ti treba snajper  [rofl]

Boban_m

Nije Counter Strike isto sto i ulici borba :P

eclipse4

ma jeste pa mi (vi) se bar jednom u dve nedelje napucavate sa nekim po gradu ili livadi pa sad kao ono "sta valja a sta ne valja po gradu"  [rofl] [rofl]

Andreja

Kao mi ¹to imamo teme "najbolji motor za grad/put/off)", tako oni imaju "najbolji ¹toljp za kurèenje, najjaèi automat za klubove i splavove, najbolji eksploziv za velika masovna okupljanja" itd :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Boban_m

Citat: eclipse4 poslato 02 Oktobar, 2017, 23:04
ma jeste pa mi (vi) se bar jednom u dve nedelje napucavate sa nekim po gradu ili livadi pa sad kao ono "sta valja a sta ne valja po gradu"  [rofl] [rofl]
A ti kao znas kako provodimo dane ;D

I jednom u zivotu je dovoljno da zapamtis ako si imao takvo iskustvo.

UFF

bobane niko nece na tebe da puca u gradu sa 200m

nece ni na selu ako nije retardiran jer su prevelike sanse da promasi


zato sam ja i kupio beretu 6.35 jer mi ne treba veci

ako si vec resio onda, pridjes, pitas ga za zdravlje, prislonis na ceo i gotovo, svaki ce da zavrsi a ovaj ima najvece sanse jer se ne vidi u ruci/dzepu