Glavni meni

Oruzje

Započeo Boban_m, 14 Februar, 2017, 23:18

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Boban_m


Lazic

Snala¾ljiva mala...

milomir22

Citat: Boban_m poslato 23 Februar, 2017, 15:13
Provalih dobru streljanu u komsiluku. Igras video igrice, ali sa pravim oruzjem. Kud god se okrenes neka mamipara.

! No longer available

Auh, gde ces bolje, koliko se tamo krece cena municije, recimo 9mm metak? Kod nas je oko 50 din.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Boban_m


Bori¹a

ima li tamo da se kupi nas PPU metak?

Boban_m

Sto, navikla ruka na PPU? ;D

Ima da se nadje.

Bori¹a

ma jok nego kontam da li je moguce da su mentalci u nasoj drzavi, da u drzavi gde se pravi metak kosta 50 din a u americi kosta 20

rboban

I Yugo je tamo bio jeftiniji nego ovde.... Neke modele nisi ni mogao da kupis ovde.
Ride It Like You Stole It

Lazic

Mi smo mentalci...

Hattrick

Citat: Bori¹a poslato 27 Septembar, 2017, 15:10
ma jok nego kontam da li je moguce da su mentalci u nasoj drzavi, da u drzavi gde se pravi metak kosta 50 din a u americi kosta 20

U Streljani na malo vece kolicine (1000+ komada) kosta 20din.

Bori¹a

jesi siguran u to?

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

bucko

ppu zakon,gorazde kita,malo malo pa zastoj, toga nema kod ercova

eclipse4

novi mali i prgavi clan porodice.....nakon sto mu budem nadenuo nekog svarovskog ili slicno bice to pravi manijak :)

mada se razmisljam da mu uzmem fotona ili dedala mada mi se za dedala ne daje pare jos.....mada mi mirise da cu :)


UFF

ako se zarati ili bude zombi apokalipsa ja odo kod exlipse-a u hacijendu da trazim utociste :D

za hranu, krevet i bezbednost branim dom  [ludak_sa_puskom]

viper

Moraæu i ja da se naoru¾am vazdu¹arom 😂

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Bori¹a

kod mene i dalje aktuelan onaj 7.9 vojni, da trosim rezerve sto je tata doneo [rofl]

Hattrick

Citat: Bori¹a poslato 28 Septembar, 2017, 00:44
jesi siguran u to?


Tako je bilo prosle godine u Partizanu ako si clan IPSC Saveza. Das 20.000, dobijes 1000 komada PPU. Ove godine ne znam, nisam kupovao.

Glava Dole


Bori¹a

Citat: Hattrick poslato 01 Oktobar, 2017, 23:59
Tako je bilo prosle godine u Partizanu ako si clan IPSC Saveza. Das 20.000, dobijes 1000 komada PPU. Ove godine ne znam, nisam kupovao.

otvoreno streliste u cacku, idem da ispucam 50ak komada iz karabina da ga razradim malo a i raspitacu se oko tih metkova, onda cu uzeti neki cz99 u 9mm ili .40sw da se igram malo [rofl]