Glavni meni

El' ima neko razvaljen Givi kofer treba mi bravica

Započeo PECA BMW, 13 Februar, 2017, 12:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

PECA BMW

Drustvo ima li neko Givi kover da je skrcan , polomljen , treba mi samo bravica tj. ulozak bravice i to bez kljuca takoreci samo ona preca unutar uloska mi trebaju .

Treba mi samo ovo zaokruzeno .

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazza

I may be dumb, but I'm not stupid.

jevta

Nova nije skupa ali svaki ko se bavi pravljenjem kljuèeva prepakuje za malu cifru novu na taj kljuè

Mil@n

Imam ja bravicu.Pusti adresu pa æu ti poslati  [thumb_up]

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Darko

Nek ostane tema jos malo , i meni treba jedna bravica za givi kofer

Mil@n

Ipak imam 2 bravice.Jedna je od Givi v46 i ona je kraæa i ide jedan kljuè.Mo¾da imam i drugi kljuè od nje, moram da pogledam.
Ova druga je nova, skinuta sa maxie 3, nikad kori¹æena.Ona ima du¾i ulo¾ak i od nje imam 2 kljuèa.
Dogovorite se koja kome odgovara, pa da vam po¹aljem.


Darko

neka se Peca prvi oglasi , svakako je njegova tema i on se prvi javio , koja njemu treba - neka ide njemu ... ja cu kasnije da slikam sta meni treba i postavljam sliku , pa ako bude bude ...

PS - rekao bih da meni vise odgovara ova kraca , jer mi je upravo kofer givi od 46l , a i kljuc mi je bio crveni , ali svakako cekamo pecu

Darko

Da , bio sam u pravu , meni odgovara kraca ...

Nego , kojom tehnikom se skida bravica , da ne sjebem nesto






PECA BMW

Meni treba kraca , to je starija varijanta , ova duza je za novije kofere .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Mil@n

Ok, ¹aljem Peci ovu kraæu...
Nema ¹ta da sjebe¹, odvije¹ ¹rafèiæe sa unutra¹nje strane i skine¹ bravicu...pazi samo da ne izgubi¹ jednu malu kuglicu koja je u sklopu mehanizma...

Darko


PECA BMW

Stigla bravica ! Kolegi veliko hvala i nadam se da ce se ukazati prilika da se oduzim !

nastavak : http://www.motomanijaci.com/index.php?topic=21804.new#new
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

PECA BMW

Opet ja , drustvo budzim neki kofer Givi Maxia E52 i opet mi problem noi limcici unutar brave , ima li neko neku razvaljenu bravu da mu limcici ne trebaju   :-[


Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Hurricane


PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

dzimika

Napravi ovo, malo brusilica malo ubodna sa nozem za metal i busilica i eto ga nov limcic
Ili das dimenzije ko radi cnc ili secenje vodom

banevuk

Bravice za Givi ima u Motolandu. Oko 1600.- din me ko¹tala za Maxia-u 52. Èisto info radi

PECA BMW

ma radije cu nesto da nabudzim , mnogo mi to para da dajem , tj , ne vredi ova budzevina toliko
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

PECA BMW

Citat: dzimika poslato 18 Februar, 2019, 09:23
Napravi ovo, malo brusilica malo ubodna sa nozem za metal i busilica i eto ga nov limcic
Ili das dimenzije ko radi cnc ili secenje vodom

Danas pokusao da ove sto imam brusim i budzim ali bezuspesno , mnogo se razlikuju od originala , ipak moram da nadjem od original bravice pa da onda prilagodim mom kljucu .

Tako da jos uvek trazim ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !