Glavni meni

K: MZ 150 ili 125

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 02 Februar, 2017, 15:25

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Kupujem MZ ETZ 125 ili 150....zanima me da ima ispravan agregat i kompletnu instalaciju 12 V....papiri i stanje ostatka motora nisu nitni...ide u neki projekat....
Ako znate nekog ko ima ili vi imate bio bih zahvalan

064 1173611
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

stilgar


Hurricane

...suma sumarum, slaba¹an projekat, osim ako nije motorna testera u pitanju ili kosaèica..

ne zameri, od tebe smo oèekivali vi¹e  :P


¹ta je sledeæe, motor od ve¹ ma¹ine?

ups, izvini to nam sprema Njanja  [rofl]

Lazza

po fejsu na ovim grupama ja mislim da na svaka dva dana neko izbacuje mz
I may be dumb, but I'm not stupid.

mrle

Citat: Hurricane poslato 02 Februar, 2017, 15:39


¹ta je sledeæe, motor od ve¹ ma¹ine?



motor od trimera.

da se napravi dron.

ЯЭВОЛУТИОН

mislim da sam kacio onu sliku ruskog trotockasa...e ispostavilo se da je skoro nemoguce naci delove za agregat, a i ono sto ima ne gadja se bas kako treba jer nije od tog modela....pa sam se odlucio da ubacim drugi agregat u njega....problem je u lancu koji je sa desne strane, sto zatvara mogucnost ubacivanja bilo cega je japanskog porekla a da ne zahteva medjuosovinu....ostaje italijanska egzotika koja se kvari i skupa je ko otrov , ili jednostavan agregat od MZ-a i jawe.....kako vecina njih ima sve dobro osim agregata onda sma se odulucio da potrazim mz ...250 je preveliki  kao i jawa 350...ostaje cz175 koji je na 6v i mz koji ima varijantu i sa 6v i sa 12....posto je svetlo napred bitno da se nocu vozi po neasvaltiranom putu, onda ostaje samo mz150 ili ako bas nema 125...ali etz...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

stilgar


Neos

Revolucionar, ne secam se gde je slika postavljena ,znam samo da je neki trike.
Jel to ZID FERMER? Daj mi neki podatak pa da potrazim ovde.

rboban

LC 4 bese ima lanac sa desne strane?
Ride It Like You Stole It

ЯЭВОЛУТИОН

i aprilia pegaso i bmw f750 i rotax123.....ali idemo na dudget resenje...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Neos

Ако je зид ,onda bi trebalo da sova i fermer imaju isti agregat
http://m.avtoall.ru/catalog/zid-66/mototehnika-24/zid__sova_-622/

ЯЭВОЛУТИОН

svejedno delova nema...od vashoda 175 pasuje nesto ali i oni su izulmrli....

farmer je u pitanju i to u jako dobrom estetski stanju
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Neos

Na njihovom avito.ru kupujem uvaljujem sam video dosta prodavaca,mada ima dosta ponuda iz Belorusuje koja je malo bliza

ЯЭВОЛУТИОН

Probao////ali iz rusije skuplja postarina nego iz USA....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Neos

Hm, da, do 2kg 20-25 €   2-5kg -do 30€

jevta



Andreja

APN ma¹ina, nije to to... Nego najjaèi opis, "mali potro¹aè", kao da æe neko na posao njim svaki dan.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Glava Dole

Ma ne pravi karting, za onog rusa sa tri tocka, napisao je iznad, jeste kacio sliku ranije, al jbmliga u kojoj temi, davno bilo...

Al sto se kartinga tice... ovo je prava stvar [balavi]
! No longer available

stilgar