Glavni meni

Prvo manijacko okupljanje - 2017-e

Započeo Darko, 28 Januar, 2017, 19:40

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Darko

Evo kacim dve putanje do lokacije ...

Mnogo je jednostavno ..

Kasnije zovem zenu da vidim detalje pa pisem

Lazic

Citat: misa-pei poslato 30 Januar, 2017, 15:50
A kako se sti¾e u te zabaèene krajeve? Nesam¹kolovala
Jebote Mi¹o, ne zna¹ gde je radio far... :o ;D

Pravo do aerodroma, polukru¾no, kod autokomerca desno i stigao si... :D :-* Ili preko ledina nekim putem koji ne znam... :D

Darko

#42
Ljudi - evo informacija :

Lokacija je na slikama ! usmeno , jedan put , pici se auto putem do Aerodroma , polukruzno , nazad do Auto Komerca , prodje se pored njih i odmah tu ... ili , na Bezanisjkoj kosi ( ili sledece iskljucenje , zaboravih majke mu ga ) , ka aerodromu , iskljucite se  , ide se ispod auto puta , paralelno sa njim , ka radio faru , i izlazi se tacno ispred lokala ... ma , ko god da dodje do auto komerca - izaci cu po njega , svi znaju gde je auto komerc ...

Dalje :

- obezbedjen je parking za sva vozila
- na vratima ce pisati privatna proslava tako da nema ko da nas jebe
- cene koje sam uspeo da izboksujem su vise nego ok - teleca corbica 200 din , pivo Lav , Zajecarac i sl , - 70 din , pivo limenka - 100 din ..
- nema ogranicenja trajanja

eto , pa ako vam to odgovara pisite



PS- imamo i ovu opciju ,ali sam pretpostavio da mozda vecini ne odgovara ...

da napravimo "paket" , pa ono posluzenje i to , tipa , corbica , rostilj i 4 piva - lupam 1000 din ... ili kako god , neka kombinacija ...
mada je najbolje ko sta god hoce , na kraju jedan racun , platimo i paljba.. ionako smo sami tamo





Lazic

Sa tom cenom piva æe mi trebati ¹ofer za nazad... ;D

viper

Ja ne vidim slike, koji je naziv ulice radiofar 1 i svetog save
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Darko

ma radio far se zove naselje , ali to znamo samo mi pridosliice  , ove Beogradjani verovatno ne znaju da to i postoji  ;)  ... ulica je svetog save , a broj , jebem li ga ... ma ne moze da se omasi , kad se prodje kroz Ato komerc , tom ulicom izbijas direkt na lokal ...


@ Lazic - pa zar si sumLJao u brata ?  ;)


Darko

PS- nesto mi pade na pamet ...

sad cu probati da nam izboksujem i majice MM za 2017 ... samo da izokrecem par telefona ..

ako to dobijem za DZ , ja sam jebeni king

VR 46

Немам ни једну ММ мајицу,срамота.
Twist of wrist!

Darko

Al zato imas jednu sa moto skupa iz Za , koja ti je jos kod mene , i dobices je , ali samo kad dodjes !

Nema nista od majica , dzaba sam se radovao ...

viper

Ako bude plata u petak eto mene sa mojom gospoðom :)
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

mareskin

Citat: Darko poslato 30 Januar, 2017, 17:50
ma radio far se zove naselje , ali to znamo samo mi pridosliice  , ove Beogradjani verovatno ne znaju da to i postoji  ;)  ... ulica je svetog save , a broj , jebem li ga ... ma ne moze da se omasi , kad se prodje kroz Ato komerc , tom ulicom izbijas direkt na lokal ...


@ Lazic - pa zar si sumLJao u brata ?  ;)



Ovo zeleno je kada ide¹ autoputem ka aerodromu, pa se skrene desno prema TV Prva, onda se proðe ispod autoputa i onda se paralelno vozi sa autoputem. Na kraju pravine skreæe se levo, a zatim prva desno. Ne mo¾e da se proma¹i. Treba voditi raèuna o kamionima po¹to se tu nalazi dosta magacina.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Darko

Tako je ... nema vise tu tih kamiona .. sad je samo bex ako i njega nisu iselili , a i ako jesu - rade do 17,18 h

Hohštapler

Mani se "paketa" i tih gluposti, sa ovim cenama - nek pije  i jede svako ¹ta oæe.. ovo je cena u ko u trafici.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mali_zmaj

Citat: VR 46 poslato 30 Januar, 2017, 19:44
Немам ни једну ММ мајицу,срамота.

nemam ni ja,a ja sam ta MM ispostava za RS!! Mislim realno... Ja vam dodjem kao Angelina Jolie,ambasador Unicefa,e ja vam dodjem kao ambasador MM..,ali ljepsi i imama vise kila!!!

E sad sam ga krenuo kenjat....   ;D ;D
jin-jang

Darko

Citat: Ho¹tapler poslato 30 Januar, 2017, 22:14
Mani se "paketa" i tih gluposti, sa ovim cenama - nek pije  i jede svako ¹ta oæe.. ovo je cena u ko u trafici.

Ma znam , oma sam rekao gazdarici da od toga 99% nece biti nicega , cene koje mi je zavrsila su svakako ok. Gledao sam da taj trosak bude sto manji da se ostavi luft da dodju i ovi tatrane :) , da im ne bude preveliki trosak.

E sad , treba da joj javnem sta smo odlucili i bar priblizan broj gostiju , zbog corbice i pivca. Aj da kazemo da do srede , max cetvrtka do 15,16h treba da joj javnem , pa da krenemo sa spiskom

1. Darko
2.

durmitor2000

Ja jo¹ ne mogu da se upi¹em po¹to cekam da li cu ici na neki decji roðendan u petak.
Ako ne dolazim.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: mali_zmaj poslato 30 Januar, 2017, 22:16
Citat: VR 46 poslato 30 Januar, 2017, 19:44
Немам ни једну ММ мајицу,срамота.

nemam ni ja,a ja sam ta MM ispostava za RS!! Mislim realno... Ja vam dodjem kao Angelina Jolie,ambasador Unicefa,e ja vam dodjem kao ambasador MM..,ali ljepsi i imama vise kila!!!

E sad sam ga krenuo kenjat....   ;D ;D
nisi ti ko angelina...na nju mi se dizao kad je snimila onaj tomb rider 1....na tebe mi se nikad nije dizao....nemeres biti ko angelina...osim ako izbrisem memoriu...sad mi se ni na nju ne dize....pa eto, ako bas hoces mozes biti ko angelina...
ps,
a ja sam nesto napusavao onog Pita...Breda....vise puta...na kraju prsao i otisao u kurac...tako da ni sa njom nisam u najboljim odnosima...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hurricane


UFF


mali_zmaj

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 30 Januar, 2017, 23:09
Citat: mali_zmaj poslato 30 Januar, 2017, 22:16
Citat: VR 46 poslato 30 Januar, 2017, 19:44
Немам ни једну ММ мајицу,срамота.

nemam ni ja,a ja sam ta MM ispostava za RS!! Mislim realno... Ja vam dodjem kao Angelina Jolie,ambasador Unicefa,e ja vam dodjem kao ambasador MM..,ali ljepsi i imama vise kila!!!

E sad sam ga krenuo kenjat....   ;D ;D
nisi ti ko angelina...na nju mi se dizao kad je snimila onaj tomb rider 1....na tebe mi se nikad nije dizao....nemeres biti ko angelina...osim ako izbrisem memoriu...sad mi se ni na nju ne dize....pa eto, ako bas hoces mozes biti ko angelina...
ps,
a ja sam nesto napusavao onog Pita...Breda....vise puta...na kraju prsao i otisao u kurac...tako da ni sa njom nisam u najboljim odnosima...

dobra stara vremena kad je ona bila ¾ena.....,sad je spodoba..,zato sam ja za nju premija!!
jin-jang