Glavni meni

Prvo manijacko okupljanje - 2017-e

Započeo Darko, 28 Januar, 2017, 19:40

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Sta bre steta? Pa izvucice sigurno vise nego sto bi mogao da ga proda i kupice konacno opet sebi smrada ili ako je pametan(a znamo da...) neku uljaru.

viper

Meni uvek ¾ao motora ma kakav da je.

Послато са HUAWEI G7-L01
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

UFF

vozio ga kosta po snegu i kosutnjaku ili ga pregazio auto razlike za taj motor nema :D

Kostić

agregat je ceo, nije nigde puko, pali ¹alta sve ok, al ram je sjeban. iskrivio mu je obe vilju¹ke, prednju u tri strane.sam ram je ceo nije puko nigde al je zadnji mali ram pokrivio, na velikom se ne vidi, al sad sam ga dogurao kuæi jedva. prednji blokirao. pregazio ga je na pola i preskoèio. priznao je krivicu, sad za tri nedelje idem po zapisnik pa ako ponude makar soma tolko je mene ko¹tao, ok ako ne advokat pa kom obojci kom opanci. i nism ga uni¹tio, jedini je koji radi bez gre¹ke samo nema sreæe. tri  suzukija sam maltretiro i ni¹ta. ovaj izgai¹e za sve pare. sad vi¹e nije u voznom stanju :(

Hattrick

Stvarno nemas srece, nek ide u kurac.

Gvozden

Nek si ti ceo, ziveli u to ime  [cheers]
Bice motora..

Glava Dole

Vidim da vam je bilo lepo inace, vidi se na slikama da je bila bas prijatna atmosfera :)
Zao mi koste, bas ga nece... al jbg, bas tako... samo nek smo mi zivi i zdravi... ni moj nije u voznom stanju iz drugih razloga pa sta ces... i tvoj mali je pesak, ako ti je za utehu :)

stilgar

#187
Citat: kosta66 poslato 04 Februar, 2017, 18:07
agregat je ceo, nije nigde puko, pali ¹alta sve ok, al ram je sjeban. iskrivio mu je obe vilju¹ke, prednju u tri strane.sam ram je ceo nije puko nigde al je zadnji mali ram pokrivio, na velikom se ne vidi, al sad sam ga dogurao kuæi jedva. prednji blokirao. pregazio ga je na pola i preskoèio. priznao je krivicu, sad za tri nedelje idem po zapisnik pa ako ponude makar soma tolko je mene ko¹tao, ok ako ne advokat pa kom obojci kom opanci. i nism ga uni¹tio, jedini je koji radi bez gre¹ke samo nema sreæe. tri  suzukija sam maltretiro i ni¹ta. ovaj izgai¹e za sve pare. sad vi¹e nije u voznom stanju :(
evo sad juri ovako nesto
https://www.polovniautomobili.com/motori/9092861/kawasaki-zxr-750
ili tvoja kolor sema
https://www.polovniautomobili.com/motori/9343173/kawasaki-zxr-750
pa imas dva :) ima jos da se vozis, jos si mlad :)
p.s. kad naplatis stetu

Darko

Citat: FANTOM poslato 04 Februar, 2017, 12:29
Citat: Darko poslato 04 Februar, 2017, 03:58
Da ne kvarimo temu na samom kraju , Kosta je dobro , niko nije povredjen , sve ce se resiti ...

Dajte slike sa zurke i pisite komentare ...

Od mene , Fantoma , VR46 i jos nekolicine samo jedna kratka poruka Borisi - E STVARNO SI MAGARAC !!! Ko razume - shvatice

;)

    Znaci pazi stvar se moze posmatrati iz raznih uglova . Prvo sam bio ljut sto je ucinio takvo zlodelo. Al onda smo se dogovorili da lepotica ako ne bude imala svoj motor moze letos sa mnom na druzenja , a ja posto nemam suvozacicu dzentlmenski sam se ponudio. Plus imam roze motor za devojcice.  ;)

                                                                                                                                                                     Sportski pozdrav za : N .... ;)

Nek smo mi izvukli i jedno "hvala" , sledece je i bar neki post..

Borisi sleduju batine svakako ;)

Darko

Citat: Lazza poslato 04 Februar, 2017, 10:07
, duplo vise ljudi nego sa spiska je doslo... Darko na visini zadatka 😎


Ovo je mogao da bude problem i to ozbiljan , sva sreca proslo je skroz ok... na spisku je bilo 23 , a u kafanu je doslo oko 40 ljudi ... iako sam rekao da kafana prima 30-ak... sreca pa je atmosfera bila prava domacinska , menjali se , izlazili napolje , blejali u garazi itd, inace ode u q sve ... pogotovo sto je bilo i dama ( Goranova zena , Lazina zena , Laziceva plus 1 , Tamara , Nina itd itd )

Zato sam insistirao na spisku , jer da sam znao da ce biti toliko ljudi , namestio bih stolove u zadnjem delu kafane i da stanemo svi ko ljudi ...

Zato , jebem li vam sunce manijacko , kad vec gledate temu , i znate da dolazite , sta vam tesko da kliknete i napisete post ?!

:)

VR 46

Коле ми поклонио ориђи алат Кавасакијев,хвала Коле још једном!  :-[ :-*

А што се тиче целе организације дружења,морам похвалити нашег брата Дарка,који све врхунски припремио,угостио нас тамо као домаћин.Хтео бих и да похвалим власнике кафанице да је све било одлично,од јефтиног пива преко одличног роштиља  [clapp] [thumb_up]
Twist of wrist!

Lazic


boki68

Zahvaljujem se organizatoru i ostalima bilo nam je odlicno na druzenju , jedino sto ocekujem sve bolje i lepse druzenje na prolece ili leto sa motorima i negde na otvorenom . jos jednom hvala na lepom druzenju.

mareskin

Citat: Laziæ poslato 04 Februar, 2017, 21:33
©ta je Borko sad uradio...?

èini mi se da je ovaj put problem ¹ta nije uradio :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

goranvojska

ODEM platim sve sto smo jeli i pili i izadjem.
ne znajuci to ode lazza i to isto plati.
moj nemanja odlazi i to isto placa.
al nema veze koliko i sta.bilo nam je lepo.
dare alal vera.sve ok.
aj ya neko vreme pa opet.

mareskin

Citat: goranvojska poslato 05 Februar, 2017, 01:06
ODEM platim sve sto smo jeli i pili i izadjem.
ne znajuci to ode lazza i to isto plati.
moj nemanja odlazi i to isto placa.
al nema veze koliko i sta.bilo nam je lepo.
dare alal vera.sve ok.
aj ya neko vreme pa opet.

Nije prvi put da se tako ne¹to desi. Samo me èudi kako konobar ne zna ¹ta je naplatio do tad ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazza

Citat: goranvojska poslato 05 Februar, 2017, 01:06
ODEM platim sve sto smo jeli i pili i izadjem.
ne znajuci to ode lazza i to isto plati.
moj nemanja odlazi i to isto placa.
al nema veze koliko i sta.bilo nam je lepo.
dare alal vera.sve ok.
aj ya neko vreme pa opet.
Ne znam ko je zesci od nas trojice 😎

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
I may be dumb, but I'm not stupid.

Glava Dole

Sto se ne vratite i sve to pojedete jos 2 puta? [rofl]

Darko

Cekaj bre , onda nije sve ok !
Zvacu ja sutra Snezu da vidim o cemu se radi . Koje su to fore ?!?

Zato je bila bolja varijanta - narucis - platis i cao

Lazza

Oni su pisali na papiru i onda ti dodjes i pricas sta si jeo i pio... Video sam da joj je cudno bilo kada sam rekao za vocne sokove jer nije imala da precrta. Goran platio pre mene ali nisam ni znao. Nemoj Darko da se cimas. Mala je kinta a i oni se nisu nadali da ce biti toliko ljudi.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
I may be dumb, but I'm not stupid.