Glavni meni

Prvo manijacko okupljanje - 2017-e

Započeo Darko, 28 Januar, 2017, 19:40

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Popsy

qq ... ne videh temu uopste... sta bi ovo na kraju ...
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

Darko

Da ne kvarimo temu na samom kraju , Kosta je dobro , niko nije povredjen , sve ce se resiti ...

Dajte slike sa zurke i pisite komentare ...

Od mene , Fantoma , VR46 i jos nekolicine samo jedna kratka poruka Borisi - E STVARNO SI MAGARAC !!! Ko razume - shvatice

;)

Kostić

prva MM ¾urka je bila do Jaja, organizatoru svaka èas. ;D  

viper

Vidim bilo vam je lepo, svaka èast manijaci  :D

Послато са HUAWEI G7-L01
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazza

Strava druzenje, duplo vise ljudi nego sa spiska je doslo... Darko na visini zadatka 😎

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
I may be dumb, but I'm not stupid.

mali_zmaj

Kosta ne daj se....    Vidim lijepo ste se okupili,proveli svaka cast!!!
jin-jang

Hurricane

Citat: Lazza poslato 04 Februar, 2017, 10:07
Strava druzenje, duplo vise ljudi nego sa spiska je doslo... Darko na visini zadatka 😎

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

a koji si ti bio sinoæ od onih ljudi troje èetvoro ljudi koje nisam poznavao, ne upoznasmo se, a mo¾da i jesmo, nisam povezao...



...ba¹ smo se neoèekivano lepo skupili, svaka èast svima



p.s. da i Koleta jednom usere, ¾iv i zdrav  [cheers]

FANTOM

Citat: Darko poslato 04 Februar, 2017, 03:58
Da ne kvarimo temu na samom kraju , Kosta je dobro , niko nije povredjen , sve ce se resiti ...

Dajte slike sa zurke i pisite komentare ...

Od mene , Fantoma , VR46 i jos nekolicine samo jedna kratka poruka Borisi - E STVARNO SI MAGARAC !!! Ko razume - shvatice

;)

    Znaci pazi stvar se moze posmatrati iz raznih uglova . Prvo sam bio ljut sto je ucinio takvo zlodelo. Al onda smo se dogovorili da lepotica ako ne bude imala svoj motor moze letos sa mnom na druzenja , a ja posto nemam suvozacicu dzentlmenski sam se ponudio. Plus imam roze motor za devojcice.  ;)

                                                                                                                                                                     Sportski pozdrav za : N .... ;)

Lazza

Ja sam onaj sa najvecim oziljkom na faci 😎

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
I may be dumb, but I'm not stupid.

FANTOM

     Evo par slicica ... Prva stvar niko nije spomenuo da smo u sklopu kafane imali i garazu za motore, to se bas ne vidja cesto moracete priznati.






mareskin


A ba¹ sam se pitao kod koga su svi ovi motori parkirani.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hattrick

U bre bata Kole, uvek neka zanimacija sa tobom  :)

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Citat: Darko poslato 04 Februar, 2017, 03:47
Nije mu nista a i sad zaista nije bio kriv :)

Èak nije morao ni da duva, motor mu bio parkiran... Sreæa u nesreæi jer æe naplatiti od osiguranja, ali koliko...?

mrle

Da li je to neko pucao? ©ta predstavljaju oni brojevi?

mrle

Totalka za moj je bila 98.000din.

Lazic

Izletela pijana budala sa telefonom u ruci na iviènjak, pregazio Kostiæev motor i olupao jo¹ dva auta i ne seæa se nièega... Brojevi su verovatno delovi koji su sjebani i nedostaju...

Pa da, moæu æe da se uhvati za Q od od¹tete, nema ¹anse da opet naðe takav kao fabrièki za te pare...

mareskin

Citat: Laziæ poslato 04 Februar, 2017, 16:18
Izletela pijana budala sa telefonom u ruci na iviènjak, pregazio Kostiæev motor i olupao jo¹ dva auta i ne seæa se nièega... Brojevi su verovatno delovi koji su sjebani i nedostaju...

Pa da, moæu æe da se uhvati za Q od od¹tete, nema ¹anse da opet naðe takav kao fabrièki za te pare...

Ba¹ mi je krivo. Znam da ga i on sam urni¹e i uni¹tava, ali ovo je ba¹ sranje.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Dukags

Onaki motor da ludaak sa autom oèetka  :o  [facepalm] a taman ga Kosta sredio i doveo u fabrièko stanje?  [ninja]

viper

E jbg ¹teta motora

Послато са HUAWEI G7-L01
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)