Glavni meni

Prvo manijacko okupljanje - 2017-e

Započeo Darko, 28 Januar, 2017, 19:40

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darko

Dakle , nema vise izvlacenja , krajnje je vreme da se vidimo i sroljamo po koje pivo!
Bice nas nekoliko , pa da vidimo ko ce se jos pridruziti

Sledeci petak , tj  03.02.2017 , kafanica u radiofaru , npr 20:00h

Lokacija je na slikama ! usmeno , jedan put , pici se auto putem do Aerodroma , polukruzno , nazad do Auto Komerca , prodje se pored njih i odmah tu ... ili , na Bezanisjkoj kosi ( ili sledece iskljucenje , zaboravih majke mu ga ) , ka aerodromu , iskljucite se  , ide se ispod auto puta , paralelno sa njim , ka radio faru , i izlazi se tacno ispred lokala ... ma , ko god da dodje do auto komerca - izaci cu po njega , svi znaju gde je auto komerc ...

- obezbedjen je parking za sva vozila
- na vratima ce pisati privatna proslava tako da nema ko da nas jebe
- cene koje sam uspeo da izboksujem su vise nego ok - teleca corbica 200 din , pivo Lav , Zajecarac i sl , - 70 din , pivo limenka - 100 din ..
- nema ogranicenja trajanja









MIGE

Citat: Darko poslato 28 Januar, 2017, 19:40
Dakle , nema vise izvlacenja , krajnje je vreme da se vidimo i sroljamo po koje pivo!
Predlazem -
Sledeci petak , tj 03.02.2017 , pivnica na Banjici , pocetak u 21:00 h

Bice nas nekoliko , pa da vidimo ko ce se jos pridruziti



pa ja rolam pivo tri puta nedeljno u biblioteci...nije problem sto se mene tice

Hurricane


UFF

eto, konacno neko da preuzme samoinicijativu a ne svi da cekaju ja da organizujem uvek

ne volim okupljanja zimi jer, em hladno, em kolima, em se nasmrdim duvana u zatvorenom prostoru, em posle lutrija sa murijom do kuce, ali drago mi je da se skupljamo  [thumb_up]

Darko

Ekstra ...

Pa dal da vidimo okvirno neki spisak,  da bih rezervisao lepo gore da nam spoje vise stolova ...

Secam se jedne godine nam napravise i kiflice , bilo nas isto gomila

Sad cu da cimnem i ove sto slabo ulaze na forum da vidim i s njima


Hohštapler

...koga bre stoli bojko gde, ni klopa nije bitna (nije niko gladan), ekipa je bitna!!!  [yahoo] [ludak] ;D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

FANTOM


Silvana

Mesto izgleda odlièno. Samo da vidim sa jaèom polovinom :)
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Hurricane

..mo¾e i ova na nbgu, samo mora se rezervisati vi¹e mesta ili pomeriti za ranije skupljanje.. Uvek je puno, pogotovo petak

Darko

Obavestio Silvanu - dolazi nam ekipa iz BNS !!
Jupiiii

Moze i ovo na nbgd sto se mene tice , a i slazem se sa Hostaplerom ... jebo mesto, da se vidimo bre ko ljudi ...

Imam i ja jednu komb da dobijemo ceo lokal za dz , gde je odlicna teleca corbica , evo pregovaram pa javljam ! Na auto putu , iza karting staze


Ps - vidi mene debila , Silvana se vec javila ... hahahahahahaha , nisam ni registrovao njen post

VR 46

Фуј,пиво и кобаје..... ;D
Twist of wrist!

Darko

Ti da cutis !!

Ovo nam je trening za ono sto sledi u Zajecaru na moto skupu. Treba li da te podsecam kakve su dole kobaje ? ;)

VR 46

Јаој,синоћ сам гледао клип из Зајечара,одмах се сетих кобаја.... [panic] ;D Једва чекам репризу ове године  [flashing]
Twist of wrist!

UFF

ako ste za zirafu moramo odmah da rezervisemo
tamo je uvek puno

Lazic

Samo odatle na bilo koju stranu da se krene, alko test zagarantovan... :o :D Ni¹ta, 2 piva pa kafa i jebiga... Ili motorom... ;D

FANTOM

    Eto lepo Dare kaze Banjica od mene 10 min i Uff kaze super sto se neko setio da organizuje osim mene. I Onda okrene iskusno na svoju vodenicu i prebaci na nbg ... Njemu blizu a meni licno 3 dana jahanja  [panic] .
     Elem samo sam malo bacio hejt sve jedno gledacu da dodjem ko zna ako budem nenormalan upalim Suzanu pa se pojavim sa njom. Samo da objasnim ovim sa foruma kako Razlupan Suzuki sa skupova star 22 godine pali po ovom minusu i radi  [rofl] [rofl][cheers] [cheers]  [dobarpost] [gsxr]

mali_zmaj

jin-jang

Darko

Evo ja sam izboksovao i da nam se ustupi ovaj mali lokalcic sa bastom sto rekoh , na auto putu , iza karting staze... za dz naravno...

Nista spektakularno , jeftino , corbice koje god , i pivo... do 30-ak ljudi

UFF

pa hajde onda tu bar nece da nas oderu kao na banjici
ako resis javi da editujem prvi post na vreme da se ljudi ne zajebu i odu na pogresno mesto