Glavni meni

Pomaze Bog

Započeo Cetnik011, 22 Januar, 2017, 12:52

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Cetnik011

 :drka:a kada je narod mislio bice bolje .. prodana prica od sveta .. a mi grlom u jagode .. beda.. zeljni svega .. alavi ..
Eto, srecan je covek koga Bog ukorava! Neodbacuj opomene svemocnog! Jer on zadaje rane, ali ih previ

Lazic

Citat: UFF poslato 25 Januar, 2017, 20:15
daj da otvorimo pekaru ako od nje mozemo da zaradimo za par hektara zemlje u Beogradu
Plac je kupio moj pradeda jo¹ poèetkom veka, tad je Mirijevo bilo selo daleko od Beograda... Gajili vinovu lozu...

mali_zmaj

Citat: Ho¹tapler poslato 25 Januar, 2017, 23:48
Citat: Slaninar poslato 25 Januar, 2017, 22:16uzeæu ti sve, ali imaæe¹ stan, hranu, posao, besplatno leèenje za sve, besplatna ¹kola za tvoju i svu decu... svake godine ¾ivi se bolje, zemlja raste, napreduje. Kud æe¹ bolje od toga?

E moj majmune.... u kakvoj ti zabludi ¾ivi¹ - pa to su kod nas ljudi IMALI!!! Ne samo to, i vi¹e od toga! I to ne bitno dal su bili ¹ljakeri, ne¹kolovani, radnici jedva kvalifikovani - svi su to imali! I nije im valjalo!
Popili prièu da je bolje kod privatnika, demokratija je do jaja, nacionalne dr¾avice, zelena¹ki krediti, jer bo¾e moj tako je na zapadu, a oni tamo ¾ive do jaja!
Ko nam jebe mater, sve smo zaslu¾ili.

Upravo!! Imali smo,nije nam valjalo,ko nas jebe sad!!!!
jin-jang

Glava Dole

Kolko puta je moj deda reko caletu "hteli ste demokratiju, eto vam je"... onako sav besan kad god pomisli kako mu je bilo a kako mu je sad...

Ne znam koliko je tacno ali kaze odnos izmedju min i max plate je bio 1:5... tj i najplaceniji direktor je mogao da ima najvise 5, lupam, cistacicnih plata... a sad je to otislo bar na 1:500 pa neki imaju previse, ne znaju sta ce ni s tim sto imaju a i to im je malo... dok neko jedva ima za hleb na kriske... i sto je najvaznije PRIVREDA NAM JE UNISTENA... demokrate nisu umele ni da odrze ono sto je ranije izgradjeno... a kamoli naprave nesto novo... i ako naprave to bude u saradnji sa nekim strancima, mi od toga uglavnom nemamo nista...

ts.marko

Kod caleta u firmi raspon plata je bio 1:8. S tim ¹to je i taj poèetnik mogao da ¾ivi od plate.
Dajte mi radnika ko u ovo vreme mo¾e da kupi auto, po¹alje decu na more i zimovanje, i da kupi stan (u to vreme dobije od firme). Ja to ne vidim od 1990god.
Umesto toga imamo kvazi demokratiju, procvat kriminala, izbijanje svakojakog ¹ljama u prvi plan, stoku na vlasti, kumovske tendere. Ne mo¾e da se napravi gara¾a a da ne doðe neko govno od popa da osve¹ta. Dobili smo afrièke plate i ¾ivot kao u Harlemu.
Blago nama

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: ts.marko poslato 26 Januar, 2017, 16:54
Kod caleta u firmi raspon plata je bio 1:8. S tim ¹to je i taj poèetnik mogao da ¾ivi od plate.
Dajte mi radnika ko u ovo vreme mo¾e da kupi auto, po¹alje decu na more i zimovanje, i da kupi stan (u to vreme dobije od firme). Ja to ne vidim od 1990god.
Umesto toga imamo kvazi demokratiju, procvat kriminala, izbijanje svakojakog ¹ljama u prvi plan, stoku na vlasti, kumovske tendere. Ne mo¾e da se napravi gara¾a a da ne doðe neko govno od popa da osve¹ta. Dobili smo afrièke plate i ¾ivot kao u Harlemu.
Blago nama
Niko ne kaze da je tako bilo u evropi pre trideset godina samo su i te bedne evropske plate bile dovoljne za zivot...sada ovi furaju pricu o ceni struje da nije ni blizu cene u evropi....a niti je eps ulagao u proizvodne i distributivne sisteme vec drzava povlacenjem para iz penzionog fonda, niti su plate u epsu tolike kao u nemackoj....doduse direktorima i jesu....to su njihovi zasluzni partijski drugovi...
Najjadnije od svega sto moj cale, penzos, koji je nekada bio pametan (mada je glasao i za slobu i za seselja a sada za vucica pa to pitanje pameti je diskutabilno), krene da mi brani premijera...nemam snage da se raspravljam sa njim...kaze nema on nikavih problema sada sa vlascu....a covek u penziji...
1. penzionerima treba zabraniti da glasaju...ima ih previse a mozga premalo
2. studentima treba zabraniti da glasaju....iz protesta ionako ne izlaze da glasaju osim ako nisu politicki aktivni
3. zenama treba zabraniti da glasaju....glasaju za najlepseg kandidata

veca nam je sansa da zivimo bolje ako glasaju deca od 1 do 5 godina....oni nasumicnim izborom bi izabrali bolje ljude da vode drzavu...a na njih propaganda ne utice
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


balcan girl

uh, sreæa pa ne spadam u zene inaèe bi se sad uvredila od ovog posta koji je napisao revolucija :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hattrick

Citat: Laziæ poslato 26 Januar, 2017, 10:05
...tad je Mirijevo bilo selo daleko od Beograda...

I sad je  [rofl]

Andreja

Citat: balcan girl poslato 26 Januar, 2017, 20:12
uh, sreæa pa ne spadam u zene inaèe bi se sad uvredila od ovog posta koji je napisao revolucija :D :D :D :D

Vadi ga! :P
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

balcan girl

oæes da ga merimoooo aaaaa???? :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

balcan girl

hahaahahha :D :D :D :D kad dodjem :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

uppppssss, upravo mi je javljeno da ne merim s tobom izgubicu :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Andreja

Prosledi drugaricama informaciju :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mkt


Lazic

A ¹ta ako je dezinformacija?  [rofl] [rofl] [rofl]

balcan girl

pa sad ne znam dal je dezinformacija :D aj ti lazicu proveri pa mi javi :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Andreja

Prosto, nek' drugarice provere, nek ti proslede informaciju a ti postuj ovde slobodno :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

balcan girl

pa info sam i dobila od zenske osobe :D e sad dal je proverila lièno ili je èula od neke druge to vec ne znam :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!