Glavni meni

Pomaze Bog

Započeo Cetnik011, 22 Januar, 2017, 12:52

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mrle

gledao sinoæ film "Akcija stadion"...
snimljen davno, neke '71. Bio na rts2. Pogledajte.

sasa ns 1

srbi su ratovali u  dvadesetom veku sa svim velesilama i sve smo ih sjebali osim ove zadnje,ali mnogi misle da jos nije gotovo.Tu su turci,nemci,austrougari,amerikanci,ceo nato,i umalo da zaratimo sa sssr-om 1948

Lazic


mali_zmaj

Problem je sto nam se kite smanjuju sa svakom generacijom!!! Kad se usucu kite u kitice,da vidim sta ce onda biti!!! Nemamo mi vise u genetskom materijalu da se kidamo sa Turcima,Svabama i ostalima..,jbg. ovladala pink generacija....

Kad se sjetim kad sam igrom nesretnih okolnosti,citaj trebale mi pare,obezbjedjivao koncert Cece Raznjatovic Arkan,i tu sto sam se nagledao zabludne djece,ajd djevojke,ali nazovi muskarci koji su se kidali kad je ova zapjevala svojim nenadmasnim bariton kurcem od glasa....,i naravno glas joj pukao poslije dve pijesme... 

E to su nasi buduci ratnici!!! KUKU LELE...
jin-jang

Hohštapler

...ja spadam u te "sa kiticom" onda...
nit mi se ratuje nit mi se gine.. za tudje ideale i ciljeve (citaj: politièare)

meni se vozi motor, jede ro¹tilj, jebu pièke i gledaju moto trke.

Da me manU samo s tim "za otadzbinu", snaci cu se ja za sebe.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Citat: mali_zmaj poslato 25 Januar, 2017, 13:50
Kad se sjetim kad sam igrom nesretnih okolnosti,citaj trebale mi pare,obezbjedjivao koncert Cece Raznjatovic Arkan,i tu sto sam se nagledao zabludne djece,ajd djevojke,ali nazovi muskarci koji su se kidali kad je ova zapjevala svojim nenadmasnim bariton kurcem od glasa....,i naravno glas joj pukao poslije dve pijesme... 

E to su nasi buduci ratnici!!! KUKU LELE...
Pa ti si posle toga morao d'ide¹ kod psihijatra... :o ;D

mali_zmaj

Citat: Ho¹tapler poslato 25 Januar, 2017, 15:10
...ja spadam u te "sa kiticom" onda...
nit mi se ratuje nit mi se gine.. za tudje ideale i ciljeve (citaj: politièare)

meni se vozi motor, jede ro¹tilj, jebu pièke i gledaju moto trke.

Da me manU samo s tim "za otadzbinu", snaci cu se ja za sebe.

Ma ti si Konan Varvarin za ove nove nazovi muskarce!!! E sad da li zelis ili ne,nebitno,da treba snasao bi se...,nemas za koga,sve znam sve mi je jasno... 
jin-jang

mali_zmaj

I da,nikom normalnom niti se ratuje,niti se gine,meni najmanje.....,al kad bih djecu svoju spasavao,ginuo bih....
jin-jang

mali_zmaj

Citat: Laziæ poslato 25 Januar, 2017, 16:35
Citat: mali_zmaj poslato 25 Januar, 2017, 13:50
Kad se sjetim kad sam igrom nesretnih okolnosti,citaj trebale mi pare,obezbjedjivao koncert Cece Raznjatovic Arkan,i tu sto sam se nagledao zabludne djece,ajd djevojke,ali nazovi muskarci koji su se kidali kad je ova zapjevala svojim nenadmasnim bariton kurcem od glasa....,i naravno glas joj pukao poslije dve pijesme... 

E to su nasi buduci ratnici!!! KUKU LELE...
Pa ti si posle toga morao d'ide¹ kod psihijatra... :o ;D


Snasao se malo jeftinije,napio se od muke..,da gorkim pivom saperem gorcinu!!!
jin-jang

Lazic

Ma idi bre, naje¾im se pri pomisli i na nju i na publiku...

sasa ns 1

Citat: Ho¹tapler poslato 25 Januar, 2017, 15:10
...ja spadam u te "sa kiticom" onda...
nit mi se ratuje nit mi se gine.. za tudje ideale i ciljeve (citaj: politièare)

meni se vozi motor, jede ro¹tilj, jebu pièke i gledaju moto trke.

Da me manU samo s tim "za otadzbinu", snaci cu se ja za sebe.
Da li vi¹e neko koristi u javnom diskursu reè sloboda,sad su evropske vrednosi sve kao unapredile a i progutale.Mladje generacije naroèito one koje nisu i¹le u ozbiljnu vojsku nemaju predstavu o narodski reèeno ,,dug prema otad¾bini,,.Na kraju zakletve se spominje i ¾ivot i to je èak i pravna obaveza.Naravno niko ne ¾eli da gine ali te niko ni ne pita da li ti se gine, to je obaveza.Èovek u demoratiji mo¾e da utièe na to najvi¹e ali ne i jedino u toku  glasanja-izbora za novu vlast.Zato treba dobro paziti za koga se glasa a ne to sprovoditi po navijaèkom principu.Èovek uglavnom tako funkcioni¹e èak i kod  izbora ¾ena,name¹taja pa i motora,a sve se svodi na neke proste dogadjaje iz detinjstva gde  je recimo mama kupila sladoled crvene boje i on ti se jako svideo, a kad si maloodrastao ti si negde video crvenu boldorku pa si postao hondin fan a ni sam neznas za¹to.

Biker-Boy

Kamo srece da su svi ljudi mudri kao drug Hostapler, nebi ratova ni bilo, jer obicni normalni radni ljudi ni nemaju vremena da razmisljaju o ratovanju, vec razmisljaju kako da prehrane porodicu, plate racune, promene izlizane gume na autu, ulje i filtere na motoru..... ali uvek ima dokonih (ne)ljudi koji zele da finansijski prosperiraju, pa zavadjaju narode i zapocinju ratove u kojima oni naravno ne ucestvuju nego isti oni OBICNI NORMALNI RADNI ljudi , i kad dovoljno ljudi izgine, rat prestane, i onda dodje dokona elita i pokupi pare, a narod (koji prezivi) se vrati nazad svojoj svakodnevnoj muci i prezivljavanju.
Zato treba sve krvozedne politicare sa svih strana pobacati u jednu septicku jamu i zatrpati ih, govna s govnima.
I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

Citat: sasa ns 1 poslato 25 Januar, 2017, 17:14
Citat: Ho¹tapler poslato 25 Januar, 2017, 15:10
...ja spadam u te "sa kiticom" onda...
nit mi se ratuje nit mi se gine.. za tudje ideale i ciljeve (citaj: politièare)

meni se vozi motor, jede ro¹tilj, jebu pièke i gledaju moto trke.

Da me manU samo s tim "za otadzbinu", snaci cu se ja za sebe.
Da li vi¹e neko koristi u javnom diskursu reè sloboda,sad su evropske vrednosi sve kao unapredile a i progutale.Mladje generacije naroèito one koje nisu i¹le u ozbiljnu vojsku nemaju predstavu o narodski reèeno ,,dug prema otad¾bini,,.Na kraju zakletve se spominje i ¾ivot i to je èak i pravna obaveza.Naravno niko ne ¾eli da gine ali te niko ni ne pita da li ti se gine, to je obaveza.Èovek u demoratiji mo¾e da utièe na to najvi¹e ali ne i jedino u toku  glasanja-izbora za novu vlast.Zato treba dobro paziti za koga se glasa a ne to sprovoditi po navijaèkom principu.Èovek uglavnom tako funkcioni¹e èak i kod  izbora ¾ena,name¹taja pa i motora,a sve se svodi na neke proste dogadjaje iz detinjstva gde  je recimo mama kupila sladoled crvene boje i on ti se jako svideo, a kad si maloodrastao ti si negde video crvenu boldorku pa si postao hondin fan a ni sam neznas za¹to.
Verovatno je i otad¾bina imala obavezu da na pravdi boga mom dedi otme sve ¹to je po¹teno zaradio...

UFF

deda ti je izgleda bio odlicno placen :D

Lazic

Imao je pekaru na bulevaru... Hranio i oblaèio komuniste za vreme okupacije... Jedva glavu ¾ivu izvukao posle...

UFF

daj da otvorimo pekaru ako od nje mozemo da zaradimo za par hektara zemlje u Beogradu

Cetnik011

pa ta " otadzbina " je vecini nasih dedova uzeimala "visak" jer kada je mogao da zaradi postno jednom .. mocice i opet .. :(
Eto, srecan je covek koga Bog ukorava! Neodbacuj opomene svemocnog! Jer on zadaje rane, ali ih previ

Slaninar

Ljudsko dru¹tvo je dovoljno tehnolo¹ki napredovalo da svako radi i doprinosi koliko mo¾e, a da niko ne bude gladan, bez krova.
Jedino, kad bi svi bili siti i s krovom nad glavom, niko ne bi mogao da bude jako bogat.
Oni koji su jako bogati prodaju prièu, koju siroma¹ni i ostali kupuju, da mora tako da bude. Ne mora.

Meni sutra neko da ponud: uzeæu ti sve, ali imaæe¹ stan, hranu, posao, besplatno leèenje za sve, besplatna ¹kola za tvoju i svu decu... svake godine ¾ivi se bolje, zemlja raste, napreduje. Kud æe¹ bolje od toga?
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hohštapler

Citat: Slaninar poslato 25 Januar, 2017, 22:16uzeæu ti sve, ali imaæe¹ stan, hranu, posao, besplatno leèenje za sve, besplatna ¹kola za tvoju i svu decu... svake godine ¾ivi se bolje, zemlja raste, napreduje. Kud æe¹ bolje od toga?

E moj majmune.... u kakvoj ti zabludi ¾ivi¹ - pa to su kod nas ljudi IMALI!!! Ne samo to, i vi¹e od toga! I to ne bitno dal su bili ¹ljakeri, ne¹kolovani, radnici jedva kvalifikovani - svi su to imali! I nije im valjalo!
Popili prièu da je bolje kod privatnika, demokratija je do jaja, nacionalne dr¾avice, zelena¹ki krediti, jer bo¾e moj tako je na zapadu, a oni tamo ¾ive do jaja!
Ko nam jebe mater, sve smo zaslu¾ili.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Slaninar

Upravo tako. O tome i prièam. I sad mo¾e¹ od puno ljudi, èak i onih koji su to do¾iveli i ¾iveli, èuti kako je to bila "tamnica naroda", "premalo slobode", "muka i sirotinja"...
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen