Glavni meni

FZR neæe dupali? Glasanje

Započeo Hurricane, 25 Decembar, 2016, 16:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

CIA snajka...,da samo znas sta se po Banja Luci prica o tebi....,uuuu...    ;)   ;D
jin-jang

Major


Glava Dole

I stigle i cuvene plocice... kad se samo setim kakva nocna mora su mi bile... al tako se to radi... mikrometar kupim nakon sto obradim stare odokativno, original plocice stignu kad se motor vec uveliko vozi :) Ubrzo ce valjda i alat za helicoil, ne pada mi na pamet da cackam mecku i sad to diram kad vec korektno radi, ali nek bude kod mene... pa kad nekad zatreba moci cu da ga doteram na idealnu meru... tih 160 mi je najvise i trebalo, od ovih koje su vec na motoru iskoristim neke, neke precizno doradim uz pomoc mikrometra... i moci cu da doteram ventile pefektno i na fabricku toleranciju :)





A razlika u cenu kina/yamahin zastupnik je bukvalno 10 puta :)

rboban

Nadam se da nije i razlika u kvalitetu mateijala i zavrsne obrade 10 puta...
Ride It Like You Stole It

Glava Dole

#2204
Ma oni su trazili 1400din po plocici... podmetnuo im neko kokain u drogu... ovo je po meni realna cena za taj proizvod(10 komada 11.88 dolara)... nije neka naucna fantastika u svakom slucaju... mogu eventualno da zrtvujem jednu pa uzmem cekic i iscukam je da vidim kolko je tvrda al nema potrebe...

A razmisljam... ipak cu ja da uzmem i 150, 155, 165 kad budem imao visak para... i da imam sve koje su potrebne konkretno za moj motor u negoranicenim kolicinama... mnogo bolje resenje i od kompleta... tamo dobijes po 3 komada a realno mi nepotrebno 3/4 kompleta...

Lazic

Taman kad opet bude¹ menjao cilindre i karike... ;D

Andreja

Citat: Milos96 poslato 06 Jun, 2017, 12:49
...kad budem imao visak para...

Kako izgleda taj fenomen? :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Glava Dole

Gadja se sa sveti nikad prepodobnim, poznat ti je datum? ;D

Major

To je uvek oko prvog ali nikako da se poklopi sa crvenim slovom :D