Glavni meni

Yamaha XT 600 2kf - Na Prodaju

Započeo Ilicbrother, 19 Decembar, 2016, 21:53

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ilicbrother

1989.god. Presao 75000km. Motor u odlicnom stanju, ko se razume zna sta je ovaj motor. Masina sredjena (karike, lanac), karburator sredjen, nove flanse karburatora, pogonski lanac i lancanici novi, kocnce sredjene, zadnja viljuska podmazana, sredjeni stapovi (novo ulje i semerinzi), nove harmonike vila, odlicne gume (zadnja 130), sirok korman, vizir (namensko pravljen), stitnici ruku Acerbis, zamenjeno ulje i filter pre 1500km, izduv Ada Race. Ima zadnji kofer, nosaci bocnih kofera i bo9cni koferi pravljeni po meri. Vozi se svakodnevno, isao je i na duze ture po okolnim drzavama. Vredi pogledati.Novije slike saljem na viber ili mail.


Ilicbrother


serbduck

 Koliko je to u parama ako - ga ne poklanjas?
Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

feelgod


srbac


Lazic

One cat would be in order now... ;D

edit:
preteèe me Srbac... ;D

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Taraba

Ovo je samo kurbla jel da?
Kako pali kad je hladan/hladno?
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?


stilgar

Citat: Taraba poslato 20 Decembar, 2016, 00:08
Ovo je samo kurbla jel da?
Kako pali kad je hladan/hladno?
pitaj nase strucnjake :)
! No longer available
! No longer available
znaju ljudi sve a nasi su :)

Ilicbrother

Izvinjavam se 1100€, ali i dogovor. :-) Samo kurbla, od elektronike samo osnovno (prosto). Pali isto i kada je vruc i hladan, i vruce i hladno. Sauh prvo paljenje i to je to. Ali ne moze rukom posto je agregat zategnut i kompresija odlicna!

Andreja

Prelabava ti je sajla od dekompresora pa ga ne aktivira kako treba. Da dekompresor ne postoji, XT ne bi mogao da se zakurbla ni nogom :)

I¹ao sam pre nekih mesec, mesec i po dana sa ortakom da gledam motor, hteo je da ga uzme pa odluèio da ostane na Dominatoru. Nisam ga probao ali deluje prilièno utegnuto i uredno, stoji u gara¾i, èist je, ni¹ta masno... Malèice kucka kad je hladan ali tako je kod svakog XTa. Vredi pogledati ga, moj me je iza¹ao 1200e a jo¹ uvek je u delovima a izaæi æe me bar jo¹ 400.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Ilicbrother

Citat: Andreja poslato 20 Decembar, 2016, 01:18
Prelabava ti je sajla od dekompresora pa ga ne aktivira kako treba. Da dekompresor ne postoji, XT ne bi mogao da se zakurbla ni nogom :)

I¹ao sam pre nekih mesec, mesec i po dana sa ortakom da gledam motor, hteo je da ga uzme pa odluèio da ostane na Dominatoru. Nisam ga probao ali deluje prilièno utegnuto i uredno, stoji u gara¾i, èist je, ni¹ta masno... Malèice kucka kad je hladan ali tako je kod svakog XTa. Vredi pogledati ga, moj me je iza¹ao 1200e a jo¹ uvek je u delovima a izaæi æe me bar jo¹ 400.
Hvala na postu...moze da se vidi i proba :)

Ilicbrother


Che


Lazic


Taraba

Daje¹ i kofere/nosaèe uz njega?
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

srbac


DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

misa-pei

Citat: Ilicbrother poslato 20 Decembar, 2016, 01:12
Ali ne moze rukom posto je agregat zategnut i kompresija odlicna!

Veruj da mo¾e, samo je pitanje kako je name¹ten dekompresor. Kad on otvori, otpor ma¹ine mo¾e da savlada svaka "mu¹ka" ruka.

2kf je ubedljivo najbolji XT za off. Odlièno ve¹anje (drugaèiji je zadnji amortizer od drugih modela), kurbla je iz raja iza¹la, uvek pali ako ima i trunku struje.

Je li ovo bila Ugèeva?
Država je najveći neprijatelj naroda