Glavni meni

burek ...

Započeo DebeliZmaj, 17 Decembar, 2016, 18:45

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

Danima nateram samog sebe ujutru da ustanem u 06:30 da bi u 06:45 bio u
lokalnoj pekar za prvi burek, vruc, tek izasao ...
Svaki dan je dakla borba sam sa sobom, uzeti meso ili sir .. ili mix ...
[panic]

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mkt

ako je dobar uzmem oba
desava mi se kad uzmem sa mesom da me ubije gorusica samo tako, mada zavisi gde kupim
probao kod Trpkovica i nista specijalno nije s` obzirom da ga nahvalise i uvek je guzva

Gavrolini

Ja gledao da u pancevu ima sa kolenicom


PECA BMW

Kod mene ima i burek sa kremom ...

inace jedem sira jer meso vise ne postoji  , postoji nesto sto lici na meso a ubije te kiselina ceo dan od njega ..

Nego sta nam je sa onim nislijom sto pravi burek ? pit valjda ?

! No longer available
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mkt

Pitara pegla enduro samo tako

DebeliZmaj

neko rece da je pit umro ..
:(
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Glava Dole

Nego, kad smo kod umiranja je l' kosta ziv? Je l' onaj gavrolinijev post bio zajebancija(nadam se da jeste i ako to bas i nije za zajebanciju) ili je stvarno umro? Nije odavno ni prijavljen, nista pisano itd... sa FBa me obrisao kad i sve ostale tako da nemam pojma i razmisljam o tome danima a glupo mi da zivog coveka zakopavam pitanjem(ako je ziv)...

DebeliZmaj

nego kakav burek volish?:))
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Glava Dole

Nego, doziveo sam da zmaju ispravljam minus, kuda ode ovaj forum... zmaj prestao da troluje, tema nije losa :D Glasao ja odma za meso, mada zavisi gde... negde mi je lepsi sa sirom ali uglavnom meso :D

DebeliZmaj

video sam taj minus...
mislim pishe burek, ako ne
voles burek (  [ludak] ) nemo otvaras temu ..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

Citat: Milos96 poslato 18 Decembar, 2016, 00:59
Nego, kad smo kod umiranja je l' kosta ziv? Je l' onaj gavrolinijev post bio zajebancija(nadam se da jeste i ako to bas i nije za zajebanciju) ili je stvarno umro? Nije odavno ni prijavljen, nista pisano itd... sa FBa me obrisao kad i sve ostale tako da nemam pojma i razmisljam o tome danima a glupo mi da zivog coveka zakopavam pitanjem(ako je ziv)...

ko ga jebe :D

ako je dumro bar ce deca nesto da naslede pre nego sto sve potrosi

misa-pei

Koja pekara, Zmajcek?
Država je najveći neprijatelj naroda

DebeliZmaj

Milovana Milovanovica, ugao sa Balkanskom ... :)
mljac mljac .. ne znam ime ... pre nego sto sam ziveo u Brace Nedica ziveo sam u Balkanskoj kao klinac :)
i tad je bio dobar burek tu, stim sto je pekara davno radila 00/24 .. sad 06-22 :*(
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Gavrolini

Citat: Milos96 poslato 18 Decembar, 2016, 00:59
Nego, kad smo kod umiranja je l' kosta ziv? Je l' onaj gavrolinijev post bio zajebancija(nadam se da jeste i ako to bas i nije za zajebanciju) ili je stvarno umro? Nije odavno ni prijavljen, nista pisano itd... sa FBa me obrisao kad i sve ostale tako da nemam pojma i razmisljam o tome danima a glupo mi da zivog coveka zakopavam pitanjem(ako je ziv)...
Umro covek i nije za zajebanciju. Sramota da je samo nas 5-6 na motorima doslo na sahranu. Ne videh nikog ni od njegovih starih kajli.

Sto se tice bureka. Burek sa mesom? Jel vi tako zovete onaj burek sa lukom? :)

DebeliZmaj

nije za zezanje zato i kuckamo oko bureka...
sad zavisi gde jedes, ja ne volim to salukom, ove ove druge devijacija
probao sam na dosta mesta u beogradu i shirom srbije, cg, republike srpske
kao i kod oni u federaaaaciji ... jbg drugacije prave ....
ovo ovde gde sad klopam pa svako jutro maltene mi bash pasuje, nije premasno,
nema luka uz jogurt odlichno :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Gavrolini

Nisam do sad video burek sa mesom bez luka. I nije problem sto ima luka u mesu. Problem je sto ima malo mesa u luku. Kao sto neko napisao, neko jutro sam pojeo jedan taj nazovi sa mesom. Ceo dan ubila gorusica. Vise mi prija prazan ili pizza burek.

Glava Dole

Kako, sta? Pa ja nisam ni znao, kako da se ne spomene na forumu a u pitanju je nas clan(pa kakav- takav)? Bas mi zao :( :( :( (mada nije za temu o bureku al jbg... )

Gavrolini

Mislim da bi kosta vole vise da ga spominjemo u temi o rakiji, vinjaku itd....inace kostin duh je na kp okacio kravu na oglas. Hoce zamenu za dominatora. Pokajao se za zivota sto ga prodao. Pa hoce u zagrobnom da ga vrati.

Slaninar

Citat: Gavrolini poslato 18 Decembar, 2016, 09:44
Sramota da je samo nas 5-6 na motorima doslo na sahranu. Ne videh nikog ni od njegovih starih kajli.

Nisam ga upoznao u¾ivo. Na forumu je na mene ostavio dosta lo¹ utisak, da ne spominjem vreðanja i pretnje na pp.
Inaèe nemam problem sa tim da razumem i po¹tujem nekog sa kim se ne sla¾em (èak i pobijem).
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen