Glavni meni

Kako obezbedjujete svoj motor od kradje ?

Započeo UFF, 26 Februar, 2011, 04:16

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.


Major

Citat: Phoenix poslato 25 April, 2012, 00:06
Citat: MajorSoul poslato 25 April, 2012, 00:03
Citat: bokililic poslato 24 April, 2012, 23:12
Kad nisam kuci dan-dva oni gladuju,nece da uzmu hranu od mojuh roditelja ni sestre...dresirano bre to...heheheheh...

A kad odes na odmor, oni pocrkaju pa kad se vratis ti ih vratis u zivot :P

ma jok,kad ode na odmor on im ostavi po 20e pa oni odu sami do prodavnice [rofl]

Ili naruce da im donesu na kucu [rofl]

KIZA73

Citat: Gaspar poslato 25 April, 2012, 01:27
Kengur je veæ dresiran, ali hoæe po nekad da se iznervira  ;D
Ma ne avalski, australijski bre :)
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

Kengur

Eve ti krst, platices pice u Batajnici :)

BOKYBOY

Ljudi,uzeo sam neki disk-loker,gde da nabavim onu vezicu za volan da me podseti da je tu,da ne otkinem tocak...Hvala unapred...

AndreyRR


Hohštapler

Uzme¹ obiènu crnu gumicu za kosu od sestre/devojke,  stavi¹ na gas kad ve¾e¹ motor, kad skine¹, okaèi¹ na disk lok... tako ja radim...
Po¹to sam (specijalac!) normalno jednom zaboravio da je skinem, sreæa pa sam samo okretao motor...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

BOKYBOY

Ahahaha...hvala ljudi,pokusacu tako da treniram mozak...

UFF

i sta kad ti neko otkaci ili skine tu traku/gumicu?

ja koristim bolje resenje za koje mi nisu potrebna dodatna sredstva i gumice a ne moram ni da razmisljam o tome da li cu da zaboaravim da ga skinem prilikom polaska

Hohštapler

Neæe ga niko skinuti, ¹to bi to radio... meni radi posao... A sad juriti i tra¾iti onaj gajtan, davati pare... ovo em jeftinije em jednostavnije, em manje upadljivo.
A koje je to re¹enje?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Plazma Keks

pa to je njegovo resenje. ako ti bude rekao buduci lopovi njegovog motora ce procitati ovde i ukrasti mu motor  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

BOKYBOY

...ja cu da zalepim nalepnicu na rezervoar tipa: "konju,jesi li skinuo disk-loker...?...PROVERI" Hihihihiihh....

Hohštapler

...to ne radi pos'o... ja na vratima stana imao papiriæ "ponesi smeæe!" al d¾aba...  ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 04 Maj, 2012, 21:16
Neæe ga niko skinuti, ¹to bi to radio... meni radi posao... A sad juriti i tra¾iti onaj gajtan, davati pare... ovo em jeftinije em jednostavnije, em manje upadljivo.
A koje je to re¹enje?


gajtan imas i u vecini nasih prodavnica
video sam ih i kad sam bio u luisu i u HG i kosta oko 5eur


a resenje je vrlo je jednostavno

Kad parkiras motor stavis ga tako da prednji tocak bude ispred nekog zida i disc lock zakljucas ovako

http://www.cjsinnovativegifts.com/catalog/images/MTDISC2.jpg



ili da zadnji tocak bude uza zid i onda ga zakljucas ovako

http://www.cjsinnovativegifts.com/catalog/images/MTDISC.jpg


Poenta je da motorcikl uvek ostavis tako da kad krenes mozes da podjes samo na jednu stranu a da disc-lock zakljucas sto blize kocionim kljestima ili viljusci sa sto manje ili bez lufta uopste pa kad budes pokusao da pomeris motor pred polazak ima da se zapitas ko ti je povukao rucnu i da se setis disc-lock-a bez ostecenja motora ili pada sa njega jer nisi ostavio dovoljan hod sa uopste krenes sa zakljucanim diskom ;)


BOKYBOY

Ma idem danas da procunjam po moto radnjama,jebes 5 e.A sta ako nema zida u blizini...?Heheheh...Hvala na savetu.

UFF

pa ne treba ti zid
samo ga parkiraj u pravu u kojem ces krenuti tj neces ici unazad sigurno ako ispred tebe nema niceg

Hohštapler

kakvih bre 5e... kupi¹ ovo

i ostane ti 500din = 3.5L goriva!  ;D
Zna¹ kakvih sve lepih dezena ima... A plus, istièe tvoju "oseæajnu stranu" a na to se ribe lo¾e!  :-* :-* :-*
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mazzi

Bilo je u Pegazu, i to fluroscentno zeleni ;)

AndreyRR