Glavni meni

Da li Debeli Zmaj zasluzuje ban ili ne?

Započeo Joker, 14 Decembar, 2016, 22:16

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Ostoja

Predlog moje gospod¾e...
Zmaja nikako ne banovati preko zime, forum bude nekako anemièan, nema tu krvi, borbe, ¾ustrine....
Ako mora ban, samo leti....

[thumb_up] :-*
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

UFF

jebo forum leti, tad moze da se vozi umesto da se sedi za kompom

mali_zmaj

Zmaj treba ozbiljno da krene sa posjedovanjem i voznjom motora..,i vjerujem da ce mu onda biti ravno do mora...,nirvana...
jin-jang

Lone Wolf

Koliko je Zmajo sam kriv a koliko je bio zaveden stilom foruma?
Ovde se ne zna ko koga...
vreða...
Не може рај на земљи.

FANTOM


megaidiot

jel ju je sredio? bese batalio teneru pa uzeo to, ali i to je nesto imao da sredjuje ako se secam.

eclipse4

Pa kad imas pkatu od 1500e u italijanskoj firmi malo se teze sakuplja da sredis motor 1994 godine a tek jos i da ga registrujes.

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

moj predlog
DZ umesto banovanja za svako sranje damo da pojede po jednu bananu...nisam siguran kako banane uticu na nivo secera, ali cujem da zavisi od stepena zrelosti...dakle ako pogodimo pravi momenat za banane ili ce da se opameti ili ce da postane banana men i spasi svet....

mislim da je lepsi permanent ban od ovog geometrijski progresivnog...mada bi kod DZ povremeni bitch slap bio produktivniji....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mali_zmaj

Citat: FANTOM poslato 24 Januar, 2018, 00:04
Zmaj ima motor Yamahu Xj 600 1994.

Ima,jel vozi !? Ja sliku njega i motora vidjeo nisam nikad!!
jin-jang

aæimo

Bolje ¹to nisi. Video ga ja u¾ivo, jo¹ nosim traume.

Lazic

Video ga i kum par puta... ;D Od tada izbegava da ga vidi... ;D

mali_zmaj

Citat: Lone Wolf poslato 23 Januar, 2018, 20:35
Koliko je Zmajo sam kriv a koliko je bio zaveden stilom foruma?
Ovde se ne zna ko koga...
vreða...

Ne znas ti,Zmaj ciljano provocira,nema to veze sa forumom...!!  Jesmo malo slobodniji,al to nema veze sa provokacijama koje su bas onako izmedju redova...,valjda mu je to dusevna hrana..,kod mene je na ignore..,tako da se ne nerviram,tj. ne vidim njegovo pisanije!!
jin-jang