Glavni meni

Da li Debeli Zmaj zasluzuje ban ili ne?

Započeo Joker, 14 Decembar, 2016, 22:16

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

aæimo

Aj da se jave zasluzni za njegov ban pa da se veæa malo.

megaidiot


aæimo


mkt


perlx

Minusi salju na 24h treznjenje. Uvrede se dupliraju. Dakle neka se jave svi uvredjeni.

Hattrick

A ako je istovremeno i iznenadjen, to se mnozi sa uvredjen.  :)

Lone Wolf

Da.. nije lo¹e da maksimalna kazna bude npr 15 dana. Pa ako se vrati sa istim opet 15 dana. Uz naravno brisanje grdnih/vreðaèkih postova kad je banovani "na slobodi".
Imamo ovde minuse i to je vrsta kazne. I to boli...
Не може рај на земљи.

Kostić

najslaði su oni, koji ufu ¹alju privatne poruke tipa, daj banuj onog. a zmaj svakako ne zaslu¾uje robiju. im gorih od njega koji su na slobodi. mi¹a i mareskin uboli poentu. nema dalje.

Kostić

i nije kosta nikoga opsovo nego je zajebavo zelenog zuba. kad kosta zajebava voðu (a obo¾ava da svakom obliku vlasti gura prs u oko) onda nema pravila. kad se povreðeni ¾ale na zmaja u privatnim porukama, onda va¾e pravila. istini za volju, to su klasièna pederska pravila.

Kostić

a ¹to se tièe politike i sliènih zanimacija i razbibriga, svi serete po nekome a ne znate ko je sve èlan foruma. laziæ bi trebo da dobije ban na tri ¾ivota koliko sere pa ne ume da stane. ako jedan sere, onda svako treba da sere. ili da svi æute. al pederska pravila su osnov svake vlasti. jebiga

Kostić

Citat: Lone Wolf poslato 20 Januar, 2018, 09:03
Da.. nije lo¹e da maksimalna kazna bude npr 15 dana. Pa ako se vrati sa istim opet 15 dana. Uz naravno brisanje grdnih/vreðaèkih postova kad je banovani "na slobodi".
Imamo ovde minuse i to je vrsta kazne. I to boli...

eve ti plusiæ (zaboravio si treæi minus : )

UFF

i eto sledeci put kad kosta popije bananu neko ce da otvori temu vratite kostu?

koji ce nam kurac?

da pise po 5 postova jedan za drugim u istoj temi i da sere kako mu ne valja ovo ne valja ono jer to cini forum?

Kostić

da mu obleæete ¾enske iz fejsbuk liste pa ih posle barite na private. i to je neka korist, ako veæ nema nikakve druge koristi od njega ;)

Kostić

al nema vi¹e ¾enskih kod njega, sve ih je rastero, kad ne daju pièke. e, zeleni, dao sam ti plusiæ :-*

Kostić

a vidim pa i drugi seju po nekoliko postova, al na nji nema kamenje. jer pravila. pederska. istina.

Kostić


Kostić


Kostić


FANTOM

    Jbg Kole mi te ovde branimo , a ti udario po Uffu , a znas da ima kratak fitiljl da ce da te neutralise zbog kucanja posta za postom. Tu je on upravu i vi cackate mecku necete bar malo da se civilizujete. Ali ako nista zivno malo forum od juce do danas . Dobi covek na jednoj strani 10 minusa od cega su pola strane njegovi postovi pa ovo je pobeda  [ludak] [facepalm] [samoubistvo] [rofl] [rofl]

Ostoja

Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...