Glavni meni

Da li Debeli Zmaj zasluzuje ban ili ne?

Započeo Joker, 14 Decembar, 2016, 22:16

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Bishke

Ko bi rekao da ce imati svoju temu...

Ziv je Zmaj umro nije...

A i sto rece, smor je bez svadja ;D
You should do one thing every day that scares you

Biker-Boy

Citat: Laziæ poslato 19 Januar, 2018, 12:20
4 godine... Isteklo mu 4 meseca... ;D
Pa dobro, moze kao ovi u zatvorima za dobro vladanje da dobije smanjenje kazne na 2, pa posle jos godinu uslovno :)
I feel the need..... the need for speed !!!

Lone Wolf

Mi smo zakazali... Nismo ga resocijalizovali.
Sad je iskljuèen iz dru¹tva a to je ekvivalent zatvorskoj kazni.
U prehistorijsko vreme isterivanje iz dru¹tva je bilo ekvivalent smrtnoj kazni.

Kolièina uvrede koju do¾ivimo proporcionalna je na¹oj unutra¹njoj osetljivosti i odreðenim nepreraðenim konfliktima i/ili do¾ivljenim traumama.
Не може рај на земљи.

Ostoja

Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

mareskin

Citat: Biker-Boy poslato 19 Januar, 2018, 13:04
Citat: Laziæ poslato 19 Januar, 2018, 12:20
4 godine... Isteklo mu 4 meseca... ;D
Pa dobro, moze kao ovi u zatvorima za dobro vladanje da dobije smanjenje kazne na 2, pa posle jos godinu uslovno :)

Ako æemo po¹teno treba uzeti u obzir, kao olak¹avajuæu okolnost, da se niko nije na¹ao uvreðen s njegove strane u poslednja 4 meseca :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

misa-pei

Citat: mareskin poslato 19 Januar, 2018, 16:40
Citat: Biker-Boy poslato 19 Januar, 2018, 13:04
Citat: Laziæ poslato 19 Januar, 2018, 12:20
4 godine... Isteklo mu 4 meseca... ;D
Pa dobro, moze kao ovi u zatvorima za dobro vladanje da dobije smanjenje kazne na 2, pa posle jos godinu uslovno :)
Ako æemo po¹teno treba uzeti u obzir, kao olak¹avajuæu okolnost, da se niko nije na¹ao uvreðen s njegove strane u poslednja 4 meseca :D


Veæ neko du¾e vreme imam utisak da ljudi (u svetu i kod nas), èitaju sve ¾ivo samo da bi na¹li na ¹ta æe da se uvrede, da im ne bude pravo, da protestvuju  i vièu kako to nije u redu. Sve im, BRE, smeta. I crno i belo i ovo i ono. Samo jure za¹ta da se uvrede.
Država je najveći neprijatelj naroda

Lazic

Nemojmo preterivati, Zmaj je debelo zaslu¾io svaki ban do sada... Koliko god ja mogu da ga trpim, nerealno je oèekivati da mo¾e bilo ko drugi...


@Usamljeni vuk:
Ja sam impresioniran... :D [kralj]

mali_zmaj

Mislim da Zmaj Veliki treba da kresne nesto,a da nije za pare,da dostavi dokaz,pismeni od doticne gospodjice..,dobrovoljno,i kad se to dokaze, pusti se na probni rad na forumu,pa ako prodje ispit,sa ispitnom komisijom Lazic,Uff i treci clan izabran slucajnim uzorkom.. , odbanuje ga kontrolni organ!!  Posto mislim da je nejebica,da izvinete,glavni razlog toliko nakupljene negativne energije,cinizma i potreba da se bez prestanka prcaju u mozak drugi ljudi!!  ;)
jin-jang

FANTOM

     Svi koji su dolazili na bleje kod Uffa i mobe i upoznali DZ ne verujem bas da su posle upoznavanja mislili da je indijanac nego da je skroz cool lik sa malo drugacijim pogledima od nekih na stvari sto je i normalno. Elem ja sam ga skroz zgotivio , imam ga na fejsu, cujemo se ponekad u vezi motora razmenimo iskustva itd. Najaca mi je stvar sto se i Uff cuje sa njim isto preko drustvene mreze ili fona i sigurno jos neki Motomanijaci. Tako da ne vidim toliki razlog banovanja. Banujes ga  [ban] a cujes se sa njim na fon  [ludak] kao cao sta ima e mogli bi da osinemo neki rostilj kad grane sunce , a ovamo sto neko napisa u izgnanstvu status na forumu  :violina: , po meni bezveze.
    I 4 godine pa vi bre ko Hag da ste  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [pop] . Tako ste i Kostu banovali  zato sto je bese nesto opsovao u nekoj temi ili nekog, koji mrava ne bi zgazio , a i da oce ne bi mogao fazon  [rofl] [rofl] [rofl] . I sta se desava na forumu mrtvilo .... A njih dvojica su jedni od pricljivijih po forumu na ove i one teme svidjalo nam se to ili ne. I sad dolazimo do toga da u sred zime ja koji npr. pratim 20 tema na forumu udjem u 3 dana i nemam sta da procitam jer ono kao mrtvilo nema nikog .
Ban  [ban] od mesec dana ajde i mogu da razumem kao dozovi se pameti . Al ono ban na par godina. Pa sta sad kad mu istekne ban 2020.  :o [rofl] [rofl] [rofl] . Onda ako opet napravi neko sranje , mocice da koristi forum za "deceniju" ma daj ne zajebavajte ...  [cheers] Zivi bili Motomanijaci

UFF

pa da i za silovanje par godina dobiju zamisli kad izadji da slucajno opet siluju sta ce da im daju par decenija?  [rofl] pa bolje da ih puste posle par meseci jbt sve je to zaljude pa i silovanje :D

elem ban se duplira svaki put, niko te ne bije po usima da ga sam sebi izazoves a zmaj nije glup zna pravila odlicno tako da je to njegov izbor, ne dajem ga ja sto mi se digao vec sto su takva pravila

i kakve veze ima sto si nekog banovao a cujes se na fon ili se vidjas?
banovao ga admin ili uff a cujes se sa markom
pa malopre si napisao da je zmaj uzivo ok a preko foruma mentol, pa eto preko foruma je banovan a uzivo mozes da se druzis sta tu nije jasno? :D

i ti da krenes da vredjas na forumu ja bi te banovao ali to ne znaci da ne bih posle hteo da se druzim sa tobom uzivo

mali_zmaj

Fantom ,pa jebiga,tebe ne zove ustasoljupcem,itd,itd...  ,ja takodjer vjerujem da je ok lik,kad ga se bolje upoznna.ali to mu ne daje pravo da kenja po ljudima,onako izmedju redova,pod opravdanjem da baca kosku,bla,bla..,nisam ni ja za kaznavanja..,al brate smaranjem sa nekim nebuloznim temama,provokacije,ajde brate pa nismo klinci....
jin-jang

FANTOM

   Upravu si i ti Uffe slazem se , ne znam sta si mislio pod ovim za silovanje ali i to si upravu i te treba zatvoriti .
    U ove ratne teme necu da ulazim i to mi je nebuloza a internet je idealan za raspreave na te teme. A sto ljudi sto cudi uvek ima i onog ko ce da pecne i onog ko ce da se primi. A kad pogledas najbolje je iskulirati.
    Treba gledati kako cemo se kvalitetnije druziti , vise ceniti jedni druge i pomoci jedni drugima ako mozemo i koliko mozemo i svima ce nam biti bolje .  [cheers]

mkt

dajte bre jednu zmajevu temu ili ova nek bude jedino mesto gde moze samo da pise dok je u banu

mareskin

Citat: misa-pei poslato 19 Januar, 2018, 16:52
Citat: mareskin poslato 19 Januar, 2018, 16:40
Citat: Biker-Boy poslato 19 Januar, 2018, 13:04
Citat: Laziæ poslato 19 Januar, 2018, 12:20
4 godine... Isteklo mu 4 meseca... ;D
Pa dobro, moze kao ovi u zatvorima za dobro vladanje da dobije smanjenje kazne na 2, pa posle jos godinu uslovno :)
Ako æemo po¹teno treba uzeti u obzir, kao olak¹avajuæu okolnost, da se niko nije na¹ao uvreðen s njegove strane u poslednja 4 meseca :D


Veæ neko du¾e vreme imam utisak da ljudi (u svetu i kod nas), èitaju sve ¾ivo samo da bi na¹li na ¹ta æe da se uvrede, da im ne bude pravo, da protestvuju  i vièu kako to nije u redu. Sve im, BRE, smeta. I crno i belo i ovo i ono. Samo jure za¹ta da se uvrede.

Ovu planetu æe uni¹titi "politièka korektnost" i "ne daj bo¾e da se neko ne uvredi".
Jebi ga. Nije ti milo, ali stisne¹ zube i istrpi¹. Ili stisne¹ pesnicu i brani¹ se.
Ali ovo danas je postalo sme¹no.

Primeniæu fazon koji je isprièao neki komièar: ¾ena zove ¹kolu i tra¾i da se zabrani ananas u kafeteriji po¹to je njen sin alergièan na njega. To znaèi da ona tra¾i da 1500 ostale dece ne jedu ananas zbog njenog sina, umesto da ona dete nauèi kako izgleda ananas i da mu objasni da ne treba da ga jede.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Glava Dole

Vala bas je previse 4god, slazem se, pretvoricemo se u one gore ako tako nastavimo :) A i nedostaje mi "pazi vidi" :)


Biker-Boy

Zmaj je kul lik, samo neki prigusivac za politicke teme da mu turimo, ponekad bas fali njegova zajebancija na forumu :D
I feel the need..... the need for speed !!!

aæimo

Protiv zmaja nemam ama ba¹ ni¹ta protiv, naprotiv, znam ga od 1996god. Ni¹ta se nije promenio.

Ali kad se veæ èavrlja na tu temu, jel Vam isto tako Milo¹eviæ nedostaje?

Lazic

Isto tako... ;D


@Mali Zmaj:
Debeli da ne¹to pojebe...? [facepalm]

Hattrick

Mnogo bre tebra 4 godine, aj neka amnistija velikog manitua, vreme je....

megaidiot

Citat: Hattrick poslato 20 Januar, 2018, 00:42
vreme je....
zaladilo, slabo se vozi pa dosadno pa daj zmaja na slobodu... mada, po teoriji verovatnoce, do proleca ce se opet banovati.