Glavni meni

Da li Debeli Zmaj zasluzuje ban ili ne?

Započeo Joker, 14 Decembar, 2016, 22:16

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Joker

Pa da istrolujem i ja malo, prijatno iznenadjen da je Uff napokon krenuo malo da cisti forum.. Ipak je njegov za ciscenje..
Vredjanje clanova, prozivanje, podjebavanje jednostavno nije kul, pogotovo na ovakvom mestu gde imamo ekipu ljudi koja je stvarno ok. Ima nas ovde raznih, neki su tu svaki dan, neki povremeno, neki dosta pisu a neki samo citaju. Sve u svemu, dosta ljudi prati ovaj forum, sto mi je dosta drago, ovde sam od pocetka i planiram da ovde i ostanem.. Ali gore navedeni, Debeli Zmaj, ima tu neku potrebu, tako da nazovem da ide redom, svakoga koga on misli da mu nije po meri, proziva, indirektno vredja, u nekim slucajevima i direktno, da proziva, vrsi neke pretnje, ne znam ni sam.. I iskreno ne znam iz kog razloga sve to radi, jbt, svi se zezamo, svako je tu za svakoga, kao sto ide ona nasa, MALO NAS JE AL' SMO ZATO GOVNA! :) svi smo tu za svakoga, nije bitno sto se ne znamo uzivo.. I kapiram da to treba cuvati, stvarno... Ne kapiram ni Uffa zasto toliko vremena sve to trpi, u cemu je fora,  [neampojma] kada evidentno rusi ceo koncept koji se gradi vec sest godina..

Da ne bi bilo neke zabune, citiracu nekoliko uvreda upucenim drugim clanivima od navedenog gospodina...

Citat: DebeliZmaj poslato 14 Decembar, 2016, 16:37
Citat
pa zavisi u kakvom stadijumu si. koliko si u stvari nesrecan. a magare se najbolje jebe dok je u blatu

i tako ... kako ide borba sa depresijom ?
jos sanjas klovnove ?

Sto mu je njanja odgovorio:

Citat: njanja poslato 14 Decembar, 2016, 20:59
@dz
Tesko je tebi objasniti sta je sreca. Npr sreca je videti sopstveni kurac ali ne u ogledalu. Ili sreca je pojesti teglu nutele a ne morati se peglati inuslinom. Ili npr imati prijatelje. Ili npr socijalni zivot. Ili npr sve kontra od tebe.
Stanje depresije je apsolutno suprotno stanju srece,koje je imam na pretek a ti na zalost nikada neces imati.



Ovo je najskorije gde se on obratio njanji, pa mu je njanja uzvratio istom merom gde je popio ban na 24h. 24h jer mu je prvi ban, naravno potpuno opravdan, stvarno je njanja preterao a i nije mu prvi put..
I samo da podsetim ostale sa pravilima foruma, ban za vredjanje nema veze sa banom za minuse. Ban za minuse je UVEK 24h. Ban za vredjanje se duplira (24h, 48h, 96h...) I naglasavam da je Debeli vec ima dve godine bana sto je "odlezao"..


U ranijem periodu, Debeli je imao jos dosta ispada koji su mu se tolerisali, i dalje se tolerisu, pored mnogobrojih kritika clanova koji su isto kao i ja, od pocetka sa nama na forumu, da je nesto stvarno dosta, preterivanje na svim nivoima. Ne ulazak u teme, jednostavno ne pije vodu, jer je Debeli u svakoj temi. Opcija IGNORE, ne pije vodu, jer Debeli ima postova za jedan dan koliko jedan prosecan clan za mesec, i svako prekrivanje njegovih postova utice na razumevanje cele teme i otezava pracenje foruma. Znaci, sve mere, da se zastitimo od njega, jednostavno padaju u vodu.

Da ne duzim dalje, citiracu jos neke njegove postove, mada ne moram, svi znamo sta i kako on radi, ali cisto za neupucenog clana.

Citat: DebeliZmaj poslato 05 Decembar, 2016, 22:53
mige ... kako bi ti reko ...lepo na kolena pa lagano frulicu ako ti se ne svidja a ti se zali upravi ...
pisi predlog o promeni pravila, zahvalnicu sta god ...



Citat: DebeliZmaj poslato 04 Decembar, 2016, 22:59
komunalac ....


Ovo nije vredjanje ali zasluzuje da se nadje ovde...
http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,22375.msg751323.html#msg751323

I da ne kopaj po jos, u njegovim prepiskama sa mrletom, BOKYBOY i jos nekim... Ne ide jbg... Niko ga ne tera odavde, pisi, zezaj se, uzivaj.. Ne kapiram potrebu za tim trolovanjem i mrznjom..

Eto, izbacio sam iz sebe...

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

mali_zmaj

Iskreno zajebana situacija,DZ jebe i podjebava,ja sam ga poceo ignorisati,mene zajebava da volim Croatiu,ne branim se,nemam zasta.... Neki drugi imaju kraci fitilj,pa je tako Njanja pukao..,neko je morao izgleda,opet valjda na ovom forumu je teska demokratija,i Uff postuje  slobodu govora,da je kao ono na BJB,onda D.Zmaja  ne bi nilo odavno na forumu,kao i pola nas..,da DZ sa svojim prcanjem razjebava clanstvo,mozda,treba neko da vidi statistiku,da troluje,kenja o politici,nebitnim stvarima,ili mozda bitnim,ali ne na moto forumu,kenja..,covjek bi valjda skontao da pretjeruje,al on ne shvata....,on ce sebi i nama predstaviti ovu temu kao njegovu pobjedu,ili ti pecanje na njegove provokacije...,valjda pati od toga sta ja znam....,ali znam da ce jednom prijeci liniju,i bit ce odjeban odavdje,nadam se da nece,da ce se skontati i shvatiti da je ovo ono sto nam treba,jer u ovom glupom vremenu,je tesko naci koheziju i dobre ljude,posebno na netu,a da imaju zajednicki interes,u ovom slucaju ljubav prema motorima.. da ne kenjam ni ja vise...,nisam za ekstremne mjere,al sam svjestan da us one nekad jedino rjesenje..,nazalost...
jin-jang

TEEfqd

#2
mnogo se ljudi primaju kad je zmaj u pitanju. da ste ribe sve bi vas jebo. zmaj proziva na nivou tinejdzera a mi smo ovde vecinom odrasli ljudi.
prava govna na forumu propagiraju sve protiv srpskog naroda, ustase i sve ono sto ne treba da postoji. nije zmaj ljigav, taj se vidi na kilometar.



edit: dopunio sam malo samo da bih bio jasniji

balcan girl

iskreno ja nemam problem sa debelim zmajem :D realno obièno ne obraæam paznju, nekad i ne èitam samo preskoèim, nekad proèitam, ne nalazim se u nijednoj provokaciji osim kad mi je direktno upucena uvreda od èlana na to reagujem, ovako sitna podjebavanja i to obièno samo iskuliram :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Glava Dole

Pa njanja je ispao jos gori od zmaja, niko ne daje minuse cak i ispravljaju... DZ jeste mnogo naporan, ne podrzavam ga ni najmanje... ne kapiram zasto se trudi da ga ljudi mrze... msm ko normalan voli da ga neko mrzi? A jos i unistava forum, svaka zajebancija je i pozeljna ali drugarska a ne surovo podjebavanje itd i treba da dobije bananu na malkice duze od 24h, bar nedelju recimo za pocetak pa ako nastavi da serucka duplo... al to je problem sa njegovom glavom, ne vidim kakve veze to ima sa debljinom ili dijabetesom... pa posrao se tim postom na sve punije ljude a i dijabeticare... bilo na forumu ili inace, ko zna ko sve tu moze da naleti, procita, gost, nekom izbaci google, neko jednostavno samo prati... u ostalom ako je neko govno ti pokazi da si bolji od njega, progutaj knedlu i teraj dalje a ne pokazuj da si takav ili gori... budala te prvo spusti na svoj nivo pa te onda dobije na iskustvo(i ne, ne kazem za zmaja da je budala vec tako kaze poslovica, mada mozda i nisam daleko od istine s obzirom kako se ponasa) :)

nano


DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Ostoja

Jel' ono davno be¹e tema "Linèujmo Zmaja"? Pa da ga besimo kad pretera, a? Samo da neko donese deeeebelu sajlu...
[yahoo] [yahoo] [dancing]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Biker-Boy

Zasluzuje defnitivno, iako nemam nista licno protiv zmaja, jer ako pravila vaze za sve nas, trebalo bi da vaze i za njega.


I feel the need..... the need for speed !!!

Taraba

Meni samo nije jasno zbog èega je u onom postu njanja dobio ban?
Nije rekao ni¹ta pogrdno ili gore od bilo èega ¹to je DZ govorio drugima.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

UFF

lako je banovati ali to nije koncept ovog foruma
sledeci ban mu je na 4 god pa ne zelim da to uradim jer mi se cini da ga je zasluzio, trebao bi biti siguran zar ne?

npr bokiboy rece pre neki dan da je forum otisao u kurac, zar to nije uvreda za forum, jos gore nego da uvredis clana, a vec je odlazio sa foruma kao drama queen pa ako mu se vise ne svidja sto onda dolazi na njega da ga pljuje, da ga banujem zbog toga a?
ili da vezano za zmajevu poruku za frulicu upucenu mige-u isto tako sad banujem i redshadowa sto je braneci zmaja u ovoj temi ocigledno nazvao drugog forumasa ustasom a svi koji redovno prate forum znaju na koga je mislio iako mu nick nije pomenuo?

njanja je jos pre neki dan napisao da je ionako retko na formu pa hajde da napusim debelog socno jebe mi se za 24h banane kad vec ne ulazim redovno, ja iskuliram a on nastavi danas jos gore

trudim se iako znam da ne mozes biti pravedan prema svima, (probao sam isto pre skoro dve decenije i u vojsci pa nije uspelo, uvek te neko razume a neko hejtuje ma koliko se ti trudio) ako mi dokurci svima cu dam babanu po god dana tj svima za koje sam i umislio da su zlonamerni (cisto da ne bude posle sto si dao ovom a onom nisi jer to uvek biva, ovako dam svima pa nema ko da se buni) i onda cu da uzivam na 4umu sam sa sobom?

razumem i tebe jokeru, pod nickom sam ti napisao glas razuma jer si u vecini slucajeva bio realan ali sta sa ovom temom mislio da postignes kad na ovom forumu ne vlada demokratija? (jer je dokazano da ne uspeva)
ipak si je otvorio jer ti je njanja drugar i sta sad ako npr vecina glasova bude za to da bude banovan ja cu da se osetim lose i popustim pod pritiskom?
mislim nemam nista protiv teme i ti imas pravo da ih otvaras koliko hoces kao i zmaj samo ne kapiram koji je cilj jer ako ti je toliko zmaj smetao sto je nisi otvorio pre njanjine visestruko zasluzene banane?
timski rad mozda? :D

misa-pei

A ¹to se uop¹te upu¹tate u rasprave sa DZ? Njegovo mi¹ljenje, ispravno ili naopako, njegova stvar. Samo ka¾e ¹ta misli. Bolje to nego da je neko sladak i èeka da ti zavuèe... :D ... no¾ u leða.
Država je najveći neprijatelj naroda

FANTOM

    Mislio sam da li da pisem u ovoj temi, jer kad su prepirke obicno se sklonim . Al kad sam vec uzeo da citam , aj reko i ja da napisem svoje iskustvo sa Debelim Zmajem ili kako ste poceli skraceno da pisete svi DZ  :D .
   Elem i ja dok ga nisam upoznao mislio sam da je neki drkos kauboj , i u par postova nekih vezano za mene nije mi se svidelo sta je rekao , al ono teraj dalje mislim se. I upoznam ga na nekoj radnoj akciji letos kod Uff-a . Mi radili on se pojavio jebuckao malo dok smo nosili silne one sekundarne sirovine sa kraja na kraj :D valjda Uff hteo da nam organizuje besplatan Cross Fit jos na kraju dobismo i rostilj. Zmaj doneo ako se secam neke vrhunske kobaje ako se dobro secam i uzivo se slatako ispricasmo i skontam da je skroz ok lik. Jbg jedno je tastatura a drugo je uzivo . Da ga nisam upoznao mozda bi i dalje imao lose misljenje.Posto sam ga upoznao imam pozitivno misljenje i drugacije gledam na njegovo pisanje . A i brate mili ako mi se ne svidja neka njegova tema o politici i li bilo cemu pa ja je ni ne citam i mirna backa .

lord_oblivion

Bradonja i Fantom, to je to. Prosto je i nema potrebe pisati knjigu na temu DZ  :)
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Hattrick

Ma sve je to animacija i show business.  :)




Joker

Citat: UFF poslato 15 Decembar, 2016, 00:20
razumem i tebe jokeru, pod nickom sam ti napisao glas razuma jer si u vecini slucajeva bio realan ali sta sa ovom temom mislio da postignes kad na ovom forumu ne vlada demokratija? (jer je dokazano da ne uspeva)
ipak si je otvorio jer ti je njanja drugar i sta sad ako npr vecina glasova bude za to da bude banovan ja cu da se osetim lose i popustim pod pritiskom?
mislim nemam nista protiv teme i ti imas pravo da ih otvaras koliko hoces kao i zmaj samo ne kapiram koji je cilj jer ako ti je toliko zmaj smetao sto je nisi otvorio pre njanjine visestruko zasluzene banane?
timski rad mozda? :D

A nee, nisam ja reagovao zato sto je njanja dobio ban, ko ga jebe i treba.
Ja sa odreagovao jer si ti po pitanju bana i svega sto pravila nalazu, bio miran. Tj sto nisi radio bas nista. Pa sam video da si dao njanji ban, rekoh da si krenuo da banujes, pa da pripomognem... Citaj, trolujem malo :D

Mene iskreno Debeli ne smeta, smeta mi zato sto prosipa pricu kako on ceo ljudski rod mrzi, ne zanima ga nista i te budalastine a samo sto nije stavio neonke sebi na celo GLEDAJTE U MENE, koliko je zeljan paznje... Nemoj da ides po forumu, prosipas price koje ni sam ne verujes, pljujes na sve sto lici na normalnu konverzaciju i normalno ljudsko ponasanje a trci kod Uffa da bi pravio rostilj, druzio se sa ljudima i blejao... Daj molim te. Svako ko ga je upoznao shvatio da je on ustvari ok... E zato sto imam problem da cutim, pa ajde malo i ja da trolujem, ubadam tamo gde i nema poente ubosti..

I da, Uffe, imali smo mi odavno razgovore o tome koliko treba i sta treba da se popusta, i bio sam tada u pravu, kao i sada... A ti brate moj, gresis, tada i sada...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

jevta

Ja bi pre ban svima koji se na bilo koji naèin dotaknu politike

Lazic


mali_zmaj

Èini mi se da je Pavel bio linèovan!!??
jin-jang

Lone Wolf

Pa oæemo li da mi to koljemo kume?
Ja ne bi.
Ono ¹to mislim da fali je mo¾da brisanje postova. Ne ide nacionalizam, politièarenje, vreðanje po nacionalnoj osnovi i nekim primerima iz pro¹losti. Ru¾no deluje kad èita neko sa strane.
Inaèe ko ne prati svaki dan te¹ko se ukljuèuje jer deluje kao privatna zabava ljudi koji se poznaju.
Mislim da je DZ dobar lik. A o postovima e, to je pitanje ¹to.
Ko je Debeli Zmaj? Sme li se ovde napisati ¹ta radi, koliko ima godina, vozi li negde, igra li folklor?
Mo¾da sam da se predstavi i malo pojasni. Ti njegovi komentari su malo simptomatièni, mo¾da poziv za intervenciju, plaè za dru¾enjem? Mo¾da nema (ili nije imao) dovoljno pa¾nje?
Lièno mi èak ni neki sumniv ost nije poslao. Lièi mi sve na"èudan humor" i "ovo je moje mi¹ljenje, ba¹ me briga, taki sam".
Mo¾da u Debelom Zmaju èuèi mali pla¹ljivi zmajiæ ¾eljan pa¾nje?
[neee]
Не може рај на земљи.