Glavni meni

Par saveta pre kupovine GSXR 600 K7-K8 ZX10R 2006-07

Započeo Krnja, 12 Decembar, 2016, 22:01

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Krnja

Posto sam ispao genije i izgubio saobracajnu pre 3 veceri a na moju nesrecu motor se ne vodi na mene nego na nekog Abubekira bez kog nemogu da podignem duplikat,doslo je do toga da moram da razmisljam o kupovini drugog motora.U naslovu sam naveo koja su to dva izmedju koja se dvoumim.Sta bi ste mi vi drugari mogli reci o njima.Hvala unapred  [cheers]

Darko

Cekaj , razmisljas se izmedju gsxr 600 k7 i zx10 ?!?!?

Sve bi ti se samo kazalo kad bi probao jedan pa drugi ! :)


PS - bas bas bas nikakva sansa ne postoji da izvuces novu saobracajnu ?
Cudno mi malo da tako lako odustanes od svog motora i kupis drugi zbog saobracajne ? Jel taj lik postoji uopste ?

Krnja

Nemam pojma gde je taj lik ali to je nbtn,resio sam da pazarim drugi i ova dva modela mi se nekako naj vise svidjaju 😊😊

Darko


Grof

eto i ja glasam za ZX10r... imao sam ga... i ¾ao mi je ¹to sam ga prodao... brutalan motor...

rboban

Ride It Like You Stole It

TEEfqd

mislis gsxr k6 k7. posto je k8 k9 l0 model kakav ja vozim

Hohštapler

Evo ja primam na poklon taj bez papira... ;)

ps.
Uzmi onaj koji je u boljem stanju.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Joker

Hahahahahahah izvini druze sto se smejem tvojoj izjavi sto odustajes od motora i ides da kupis drugi jer ne mozes da nadjes lika ciji je motor, stvarno nemam obicaj to da radim ali AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHA!

I kada sam tu, odmah da se nasmejem i tvom uporedjivanju ova dva modela... :D Sjajno bratem sjajno!!!
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Krnja

Citat: Joker poslato 08 Januar, 2017, 16:45
Hahahahahahah izvini druze sto se smejem tvojoj izjavi sto odustajes od motora i ides da kupis drugi jer ne mozes da nadjes lika ciji je motor, stvarno nemam obicaj to da radim ali AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHA!
I kada sam tu, odmah da se nasmejem i tvom uporedjivanju ova dva modela... :D Sjajno bratem sjajno!!!
Vidi se tvoj nivo inteligencije.Posto si beskoristan nisi ni morao da komentarises.Ja nisam poredjivao nego rekao sta mi se najvise svidja.Bravo za tb 😊

Kanarinac

Pa cim ih uzimas u razmatranje tj koji kupiti znaci poredis.
O odustajanju od motora zbog izgubljene saobracajne necu ni da komentarisem...

ЯЭВОЛУТИОН

mama preminula pri porodjaju a tatu ne moze da nadje...u Francuskoj sasvim redovma pojava....Abubekir i slicni su vlasnici dosta motora...ja sam rasturio bar njegovih 20 komada u Marseju...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Krnja

Citat: Kanarinac poslato 08 Januar, 2017, 18:01
Pa cim ih uzimas u razmatranje tj koji kupiti znaci poredis.
O odustajanju od motora zbog izgubljene saobracajne necu ni da komentarisem...
Ne znam kako  ja sad tebi da objasnim da nisam preveo motor na mene.I da ne mogu nikako da uzmem duplikat saobracajne bez vlasnika.Ne znam zasto ti uopste i objasnjavam kad tema nije o  tome...

Andreja

Citat: Krnja poslato 08 Januar, 2017, 17:21
Vidi se tvoj nivo inteligencije.Posto si beskoristan nisi ni morao da komentarises.Ja nisam poredjivao nego rekao sta mi se najvise svidja.Bravo za tb 😊

Ti si svoju inteligenciju pokazao.  [thumb_down]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kanarinac

Vidi, ja da sam kupio regularan motor i dao pare za njega koje sam zaradio, iskopao bih vlasnika makar pod zemljom bio... Nije Srbija toliko velika da ne mzoe da se nadje jedan covek, pogotovo ako se imaju polazne informacije

Lazic

Francuska je u pitanju...




Citat: rboban poslato 13 Decembar, 2016, 08:16
ZX10R i da ga prevedes ODMAH! :)
+1 :D





Citat: Krnja poslato 08 Januar, 2017, 17:21
Citat: Joker poslato 08 Januar, 2017, 16:45
Hahahahahahah izvini druze sto se smejem tvojoj izjavi sto odustajes od motora i ides da kupis drugi jer ne mozes da nadjes lika ciji je motor, stvarno nemam obicaj to da radim ali AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHA!
I kada sam tu, odmah da se nasmejem i tvom uporedjivanju ova dva modela... :D Sjajno bratem sjajno!!!
Vidi se tvoj nivo inteligencije.Posto si beskoristan nisi ni morao da komentarises.Ja nisam poredjivao nego rekao sta mi se najvise svidja.Bravo za tb 😊
Nije ni Marko skapirao da si u Francuskoj, a daleko od toga da je beskoristan, jo¹ manje glup, al' ga ne poznaje¹...

Charuga

....Uzmi prvo lepo provozaj Desetku...iscepaj je dobro ////ako uspes/// pa sedi na gixera 600..... i odluci sta ti se vise svidja....


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11