Glavni meni

Sjenièki sir - punomasni, prvoklasni

Započeo Flojd, 04 Decembar, 2016, 21:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

El Jefe

#260
Сир, пршута и курве. То је живот.
Друштво за заштиту од животиња

Glava Dole


Lazic

Citat: milomir22 poslato 13 Februar, 2019, 17:50
U srednjoj cesce sirila noge nego svesku i pogledaj dokle je dogurala.
Èekaj bre, znam nekoliko vrlo inteligentnih i sposobnih ¾ena koje su se kroz srednju i na faksu jebale kao ¹tuke i uspele u ¾ivotu bez da moraju da ¹ire noge... Nije seks kriv nego nedostatak morala...

milomir22

Ova sa slike se sigurno istakla intelektom i sposobnoscu... u hotelskoj sobi...
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Lazic

Pa da, to nije seks nego prostitucija... Jedino ¹to su prave prostitutke masu po¹tenije, trampe seks za pare, ova za funkcije za koje nije sposobna...

®or¾

Citat: eclipse4 poslato 12 Februar, 2019, 22:40
pitao ortaka,kaze da je pogledao pedigre bika koji je pusen.....pradeda (bikov pradeda) mu bio iz tutina,bem ga sad....uso sam u dilemo sta sam jeo.....izgleda das bik nije cist Srbin :(
Mo¾da je po babine linije

El Jefe

Наравоученије, једи месо само од онога што си сам направио.
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Ili iz pouzdanog izvora... Jedne godine do¹li kod Gorana u Vojsku, prase se veæ obrtalo na ra¾nju, dan danas mi ide voda na usta kad se setim... Ima tome 4 godine... :D

eclipse4

Citat: ®or¾ poslato 13 Februar, 2019, 23:48
Citat: eclipse4 poslato 12 Februar, 2019, 22:40
pitao ortaka,kaze da je pogledao pedigre bika koji je pusen.....pradeda (bikov pradeda) mu bio iz tutina,bem ga sad....uso sam u dilemo sta sam jeo.....izgleda das bik nije cist Srbin :(
Mo¾da je po babine linije

Na zalost pedigre joj nastrado u sarmama

Flojd

Svu pr¹utu smo obrstili do kanapa odavno a sira je ostalo za jo¹ koju turu pa izvol'te.  ;)

UFF


Lazic


Flojd

Citat: UFF poslato 03 April, 2019, 16:06
Ima li jos sira? 😋

Jo¹ samo jedna jedina kantica. Javi ako ti treba, brzo æe da ode.

UFF


Flojd

Hell yeah! Vidimo se u subotu negde na tvojoj strani!

UFF

auuu ovo jos bolje od prve ture koja me odusevila  [balavi]

Flojd

Znaèi uboli smo dobru mu¾u u ovoj turi...Leepo!  [cheers]

Flojd

Dragi drugari,

jo¹ jednom se zahvaljujem svim ljubiteljima na sada veæ uobièajeno velikom interesovanju. Nova tura teliæa je nedavno do¹la na svet tako da do daljnjeg sira neæe biti. Videæemo s jeseni kako stvari stoje ali biæe manje sira nego do sada jer je prijatelj re¹io da dobar deo mleka prodaje sjenièkim mlekarama. Ka¾e da mu je tako dosta lak¹e i jednostavnije.

Pozdrav svima do sledeæeg javljanja...  [hello]

Lazic

Lo¹ deo mleka mo¾e da proda nama, u obliku sira...

UFF

Da nije mozda ostala jos jedna ili pola kantice negde?  ;D