Glavni meni

Sjenièki sir - punomasni, prvoklasni

Započeo Flojd, 04 Decembar, 2016, 21:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mazzi


UFF

ja trenutno jedem neki mladi punomasni, radnik mi donosi iz svog sela pored smederevske palanke, njegova zena pravi
mogao bi i ovog malo duzmem opet da kombinujem sa ljutim kulenom uvece uz pivo

Boban_m

Sir je odlican, skoro otisla kantica. Sad moram da smislim kako da dopremim sledecu. Da nece ko od manijaka do Majamija ovih dana? ;D

bucko

Ima u Bg kafe Miami pa mogu tamo da ti ostavim

Boban_m

Ima i ovde kafe Beograd, ostavicu ti kintu ;D

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic


Bojssa

Zadnja tura koju sam uzeo tamo negde u Oktobru je bila naj bolja do sada. Zbog posta ga nisam jeo od Novembra ali mi naj vi¹e nedostaje uveèe kao meze uz belo vino. Planiraj me za turu pred Bo¾iæ

Boban_m

Ja sam zakacio novembarsku turu. Pravi punomasni sir. Ubacis u vreo kacamak i istopi se kao kajmak.

Lazic


Flojd

O, da l' je moguæe da je tema proradila! Ja se veæ pitao ¹ta jedu ovi Manijaci kad zahladi...

Da nije Mazzija, oti¹la bi u arhivu sto posto, bravo Mazzi!  [thumb_up]

Inaèe, sir je do¾iveo i svoju prekoookenasku karijeru zahvaljujuæi entuzijasti Bobanu i drugaru mu Peci koji je kantu bez grèa na licu preneo odavde do Majamija! Jo¹ èekam fotku od preko bare kako zajedno sa crnjama klopa sir i èim stigne ¹aljem pravo na Pe¹ter domaæinu da je okaèi na sred ¹tale!  :D

Citat: Bojssa poslato 24 Decembar, 2017, 23:33
Zadnja tura koju sam uzeo tamo negde u Oktobru je bila naj bolja do sada. Zbog posta ga nisam jeo od Novembra ali mi naj vi¹e nedostaje uveèe kao meze uz belo vino. Planiraj me za turu pred Bo¾iæ
Boj¹a dru¾e, utefteren si, javljam ti se èim stigne tura, ti si stari u¾ivalac Pe¹terskog belog mrsa!  [thumb_up]

Citat: Boban_m poslato 24 Decembar, 2017, 23:57
Ja sam zakacio novembarsku turu. Pravi punomasni sir. Ubacis u vreo kacamak i istopi se kao kajmak.
Ba¹ tako. Voleo bih da vidim facu onim debelim Amerima naviklim na Mc shit food kad ga probaju!  ;D

Teliæi su na putu, naruèujte dok jo¹ ima. Posle moramo da èekamo proleæe.
Ista je cifra: 435 din/ kg. Kantice su oko 6 kg.

Lazic

Pro¹le godine jedva pola kante pojedosmo dete i ja, aj jo¹ dva manijaka ako hoæe po dve kile ili jedan 4... :D


Nego Bobane ¹ta ka¾u nigeri za sjenièki sir? :)

Flojd

O Laziæu mrljavko jedan, nikad izjelice od tebe...

Lazic


UFF

evo lazicu ja cu da podelim sa tobom

aæimo

Hoæu ja drugu polovinu da podelim sa uff-om. Laki neka gleda kako se jede sir.  [srednjiprst]

Bojssa

Va¾i se Floyd, javljaj na Viber kada stigne.

Zeljkamp

Hocu i ja svoj deo, necu da me prevarite ! :)


Podelio bih i ja sa nekim polutku.
TwinZ Auto & Moto

UFF

nego kazu pre bio bolji, suvlji, sad nekako mekan ko dekin a niko nece da napise javno u temi

Flojd o cemu se radi?

Lazic