Glavni meni

Oprez

Započeo freepartyman, 03 Decembar, 2016, 00:09

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

bre lazicu imash 40 godina ( i kusur ) a
izbegavas policiju, bezish i slichno ...
lepo ti je zeljkamp objasnio u jednom postu ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

#81
Ako se uozbiljim, umreæu... A i naravno da æu da ih izbegavam, nisam ja kriv ¹to zakon ¹titi retarde za volanom... Da se ja pitam, ne bi ni vozili... ©to je rekao Farbaè onomad, neko je bezbedniji na jednom toèku pri 200 nego neko(neæu imenovati) dok stoji u mestu... U dugaèkoj pravoj ulici sa tri trake u jednom smeru i ostrvom koje razdvaja druge 3 trake i nema raskrsnica, samo debili ne mogu da voze bezbedno preko 50kmh... Èak je i moj gejmobil sam ubrzao na 76...

DebeliZmaj

zanima me bash po ovom vremenu koliki ti je zaustavni trag
na gejmobilu ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Duplo kraæi nego na tvom bmw-u, ali to nije ni do kola ni do guma, nego do refleksa... :P

A i snimili su me u martu... ;D

A i skroz je nebitno, tri trake, prelaza bez, raskrsnica bez... Kao i na Pupinovom mostu, debilizam...

Hurricane

...¹ta na Pupinovom mostu

FJCharlie

kamere koje snimaju nocu da je kao letnji dan su vec godinama aktuelne, tipa sony a7s. pricamo o senzoru velicine pola kutije sibica, tako da nemojte da se tripujete da je to nemoguce. koji je pritom star vec par godina...
! No longer available

ali mi je prosto neverovatno da neki jos uvek veruju u tamo neke jurnjave po ulicama, sa 380ks ili 1280ks pod haubama. ljudi to se danas slika i cao zdravo, dobijes plavu kovertu pa se ti juri sa sudijom.

videh ih sa tim cudima na topcideru love ove sto dolaze sa gazele, nisam ih izvalio dok skoro nisam prisao na 15-20m od njih i svetli prsluk panduru, a ono izgleda ozbiljno, gomila senzora nacickana na stativu.

Lazic

Citat: Hurricane poslato 18 Decembar, 2016, 21:13
...¹ta na Pupinovom mostu
50kmh...



@Marko:
U mom sluèaju se sudije jure samnom... ;D

Hurricane

a idu ljudi 200 kmh  [rofl]

hit

Lazic

Poèeli su da pecaju radarom skoro svaki dan... Jer zaboga u "gradu" je ogranièenje 50... Mamu im jebem....