Glavni meni

Opet Suzuki GSX 750F

Započeo jevta, 29 Novembar, 2016, 11:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

jevta

Prodajem Suzuki GSX 750 F 1999 godu odliènom stanju redovno odr¾avan.podmazivaè GSXF750 gsx750f
Definitivno kupujem drugi tako da zamena ne odgovara.Ko hoæe ovaj tip motora kad doðe da vidi lako æe se dogovoriti i otiæi zadovoljan.
Cena procenjena 1799 evropskih
kontakt 0641433382




































uploading images

jevta


joka

 Sreæna prodaja, i kupovina drugog motora!   [thumb_up]

mi¹ko_kolo

Da li je ova ¹ema boja folija ili je tako farbano? Ne aludiram ni na ¹ta, veæ pitam zbog toga ¹to potencijalnog kupca mo¾e da odvrati sama kombinacija. Recimo, meni se dopada motor ali kolor ¹ema nikako.

jevta

#4
airbrush
http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,5645.0.html
Ti si prvi koji ka¾e da bi motor bio lep¹i bez toga uglavnom je svima ru¾an model.
Nisam ne¹to opisivao motor raèunajuæi da ga mnogi znaju ali
Evo ovako kod mene 6 godina ja sam drugi vlasnik u srbiji.Koga interesuje servisna istorija ima zapisano u principu sve zamenjeno kad je do¹lo na red kvarova nije bilo.©to bi se reklo redovno servisiran u sopstvenoj re¾iji.©to se mene tièe spreman je za sledeæe dogovoreno putovanj ena alpe.Mali servis ako je nekom bitno uraðen pre 1500 km,ploèice proletos pre rumunije......
Mi¹ljenja sam kome odgovara ovaj tip motora ako doðe da ga vidi i kupiæe ga mali je primeraka u takvom stanju na prodaju.
©to se ukusa tièe to ima obja¹njenje sa ðavolom i koprivama.
Motor je inaèe farban iskljuèivo æefa radi bio je potpuno ceo pre farbanja.














Dve kupvine su mi se izjalovile i to uz mnogo ¾ivaca oba puta novci na gomili i prodavci ispalili.Sad sam poslao novce za motor u Italiju i opet se prodavac neæka veæ sam poludeo ako me i on ispali neæu ni kupovati drugi motor.

Gavrolini

Pa nije prvi. Evo mali strale je kupio takav model samo cist crn. Prvo sam mu predlozio tvoj ali zbog boje nije hteo ni da ga gleda. Realno mislim da bi ga odavno prodao da je bez tih sara. Nekako mi te trkacke zastave nikako ne idu uz taj motor.

jevta

Evo upravo mi se jalovi i treæa kupovina sledeæeg motora.Voziæu se ja sa ovim jo¹ izgleda.
¹to se tièe ¹are takva je kakva je vi¹e je onih kojima se sviða.U prirodi je definitivno mnogo lep¹i nego obièan.

Gavrolini

Jbg steta je jer verujem da je dobar motor.  Ako dobro pratim prodajes ga vec dve godine. Sto je najgore ti si dao i neke pare da tako bude ofarban :)

jevta

Meni se ovako sviða pare su najmanji problem.Prodajem samo zato ¹to mi dosadio pa bi malo da promenim.A naæi fazera 1000 dobrog je muka.Pogotoo ¹to nisam hteo da uzimam drugi motor dok se ovaj ne proda.Sad sam se batalio i kupujem a ovo kad ode ode.
To ja tako mislim italijan odustao ,a ja poslao pare
A to da li je dobar ili ne neka proceni onaj ko doðe.Ja æu na njemu ovakvom na alpe.

mi¹ko_kolo

Stvarno nisam hteo da pljujem po motoru, meni se te krmaèe sviðaju iako nisu dopadljive. A kolor ¹ema mi je ubola oko jer ne mogu nikako da svarim belo-crnu kombinaciju. ;D Jebi ga, nema racionalnog obja¹njenja ali je tako.

*zeka*

Stevo kad smo vec kod Alpa , posalji mi ponovo onaj plan puta menjao tel pa sve izbrisao sa vibera a na mailu ga takodje nisam zapamtio.

Ako ne ispadne fazer bice valjda neka MStrada :) , nego ne znam kako cemo te pratiti na fazeru .

Motorin ti je preporuku sto se tehnicke strane tice , koliko sam ja uspeo za zapazim.

zagadjenje

Muka je to....Ofarba¹ motor kako se tebi sviða, a kad ga treba prodati... Treba naæi nekoga kome se takoðe dopada kako je motor ofarban.
Ni ja ne ¾elim da pljujem motor, deluje super! Nedavno sam ba¹ vrteo oglase po GSXF 750icama i naletim i na ovaj. Ni meni se ¹ema ne sviða nikako. No samo lagano. Kome je bitan dobar motor, kupiæe ga. Nije neko bogatstvo ofarbati motor
Tjuning bud¾ing

mali_zmaj

Mene zabole koje je boje,samo da je teh. ispravan,nije kriv itd....,uzmem ga pa ga ofarbam ako je veæ tolika muka.....

poslato sa rupovke,uz pomoæ kurble
jin-jang

Gavrolini

Lako je tebi da ofarbas kad imas samo rezervoar :)

mali_zmaj

Sto jest,jest,tu si u pravu!! he he
jin-jang

Ostoja

Ma jeste GSXF ru¾njikav (blago reèeno) ali je dobar i udoban za sve pare...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Biker-Boy

Citat: Ostoja poslato 01 Decembar, 2016, 23:44
Ma jeste GSXF ru¾njikav (blago reèeno) ali je dobar i udoban za sve pare...
Kod GSXF-a mi je ruzan samo zadnji deo zajedno sa tim isturenim farom  [ludak] , izgleda ko klitoris  [rofl]  a sve ostalo je lepo  [thumb_up]
Srecom, opametili se Japanci, pa su na zadnjoj seriji promenili taj zadnji kraj i far  :)
I feel the need..... the need for speed !!!

Glava Dole

Ali klitoris [rofl] Vidi se sta je stalno u glavi svakom prosecnom muskarcu [rofl]

A far opet lepsi od mog npr(meni licno na FZRki takodje far najruzniji deo, kao na apencu bre) pa opet teram, ziv sam, nis mi ne fali :D Slazem se za tu kombinaciju boja, prvi je to proslo kroz glavu al aj reko da ne trolujem coveku oglas... bitno u ostalom da nije lomljen, krsen itd pa da mora krpljenje plastika i tako to, spricanje je najmanji problem :D Naci ce se vec neko kome se to svidja ili hoce motor u odlicnom stanju pa nije problem da ga presprica i jos dobije svezu boju... :D
Srecna prodaja  [thumb_up]

Biker-Boy

Citat: Milos96 poslato 02 Decembar, 2016, 00:29
Ali klitoris [rofl] Vidi se sta je stalno u glavi svakom prosecnom muskarcu [rofl]
Picka svet pokrece, a ne nafta :P   
da prostite, sorry za off :)
I feel the need..... the need for speed !!!

Andreja

Citat: Milos96 poslato 02 Decembar, 2016, 00:29
A far opet lepsi od mog npr(meni licno na FZRki takodje far najruzniji deo

Ti si lud.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D