Glavni meni

Pomoæ za malu Ivu

Započeo Vrndalama, 26 Novembar, 2016, 10:53

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Citat: Vrndalama poslato 26 Novembar, 2016, 22:25
Citat: DebeliZmaj poslato 26 Novembar, 2016, 13:29
``Sto se tice humanitarnih organizacija MI NISMO CRVENI KRST niti to glumimo radi marketinga i licne koristi pa ako stvarno zelite nekom da pomognete javite se na pp da vas uputimo na pravu stranu umesto da vas zloupotrebavaju na drugim forumima i asocijacijama radi njihove dobiti.``

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,887.0.html
Derane, ti od zivota si samo studirao ovaj forum izgleda.
Zao mi te je, tebi definitivno treba pomoc a kada to objavis ovde evo ja cu ti prvi pomoci da se izlecis, ako se ludilo leci u opste.

Ne daj boze da se nadjes u situaciii da ti od najboljeg prijatelja cerka boluje od leukemije, pa kukao bi i grebao na sve nacine da pomognes...
Mislim da to do tvog sirotog mozga ne dopire.
Ne moze on da se nadje u toj situaciji. Jednostavno je, on nema prijatelja.

idanijel

    Brz oporavak...  [thumb_up] [thumb_up]

Bojan

Mislim da nema potrebe vise komentarisati nesretnika i tako mu pridavati neki znacaj.

Hvala Vrdalama na obavestenju a dalje nek svako uradi kako misli da treba.
Ja bih volio kad bi se na forumu usvojila ovakva praksa, ako neko licno zna neko dete da mu treba pomoc nek objavi sve potrebno i to je to
Znaci bez onih neproverenih kao "facebook share" , ko zeli da da pomoc koja ce otici bilo kojoj nepoznatoj osobi a kojoj treba pomoc za to ima par postenih dobro organizovanih asocijacija/udruzenja.
Nek forum ostane za one koje mi licno znamo da trebaju pomoc.
Pozdrav

UFF

Ovo sto je Bojan upravo napisao zvuci skroz fer i moze se usvojiti.
Ali na zalost i dalje ce se otvarati slicne teme i za one koje ne znamo uzivo i sta onda? da ih banujemo jer su prekrsili pravila ili sto su oni koji skupljaju novac mozda prevaranti?

Boban_m

To uopste nije tesko. Napravimo temu za "nase", ostalo ide u ostale teme i svi sretni.

Glava Dole

jbmliga, i da su prevaranti necu da propadnem za 100din (a skoro sam siguran sam da nisu)... ja poslao danas u 2 i nesto cim sam video temu, nadam se da su i ostali ili da je bar i poruka stiglo koliko je zmaj dobio minsa ako nista drugo a da se ne mlati samo prazna slama :) A sto se njega tice tu tek nemam sta da komentarisem, sve je vec receno u temi bas kako treba...

eclipse4

zajebite zmaja...ja poslao...daj boze samo da ovu temu zakljucamo sa "uspeli smo ipak da joj vratimo osmeh na lice"

Glava Dole

Citat: eclipse4 poslato 27 Novembar, 2016, 01:33
zajebite zmaja...ja poslao...daj boze samo da ovu temu zakljucamo sa "uspeli smo ipak da joj vratimo osmeh na lice"

[thumb_up] I ja se nadam...

Lazic

Znajuæi debelog, verovatno je poslao 10 poruka, ali drkad¾ija ne bi priznao ni da ga deru... I naravno nivo sprdanja davno nema vi¹e veze sa trolovanjem koje je iole sme¹no...

Gavrolini

Citat: Laziæ poslato 27 Novembar, 2016, 01:49
Znajuæi debelog, verovatno je poslao 10 poruka, ali drkad¾ija ne bi priznao ni da ga deru... I naravno nivo sprdanja davno nema vi¹e veze sa trolovanjem koje je iole sme¹no...
Lazicu i ubicu bi branio ako ti nadje posao

Lazic

Ma jok, zamalo sam ja postao ubica dok nije dao otkaz...

Hattrick


Vrndalama

Hvala vam dobri ljudi svima na pomoci i podrsci!!
Nadam se da cemo ove nedelje nositi malu Ivu u Bolonju, javljam vam svakako.

Ostoja

Ivi sve najbolje i brz oporavak.
A Debelog da roknemo prventivno, da nas ne nervira? E sad se tu javlja par problema, ko æe da iskopa rupu za onoliko govedo i ko æe da ga nosi onolikog, a i bilo bi dosadno bez njega, on je uglavnom seronja nije toliko kvaran samo "trèi pred rudu" i troluje, a to voli vi¹e nego da jede...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

mareskin

Citat: Milos96 poslato 27 Novembar, 2016, 01:28
jbmliga, i da su prevaranti necu da propadnem za 100din (a skoro sam siguran sam da nisu)... ja poslao danas u 2 i nesto cim sam video temu, nadam se da su i ostali ili da je bar i poruka stiglo koliko je zmaj dobio minsa ako nista drugo a da se ne mlati samo prazna slama :) A sto se njega tice tu tek nemam sta da komentarisem, sve je vec receno u temi bas kako treba...

Bitno je da li su ili nisu prevaranti. Ba¹ zbog prevara sa skupljanjem pomoæi mnogi neæe pomoæi kada nekome stvarno treba.
Kad veæ dr¾ava ne leèi ljude, nego razbacuje novac, valjalo bi bar da ka¾njava prevarante.

Ne bi verovao koliko "skupljaèa pomoæi" svrati kod mene u firmu. Kad tra¾im tekuæi raèun i ime na koje mogu da uplatim samo se okrenu i odu. Valjda se leèenje plaæa samo ke¹om?

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Bojan

Posto ja gledam ovaj forum kao zajednicu, mislim da je potpuno normalno i da se potpomazemo medjusobno. Nisu samo bolesna deca tema koja nailazi, znam da ovo moze zvucati surovo ali nasi vrsnjaci razboljevaju, umiru i ostavljaju sitnu decu. Nekad ne treba pomoc a nekad je neophodna, e tu nasa zajednica moze da uskoci. (ne mora uvek lova da bude)
Ne mogu bas ovo lepo da srocim, malo sam pod utiskom. Moju fakultetsku drugaricu udarila kola, dva meseca u komi, juce umrla.
ostale trojke iza nje. Sva sreca o deci ima ko da brine
Sorry na off-u

UFF



DebeliZmaj

dakle UFF sta kaze pravilnik ...
jel zabranjeno ili nije neodobrene humanitarne akcije ?
ja tebe citirao u poruci ... nesam video da je promenjen pravilnik
nadam se da su minusari od zanata prvo procitali link koji si citirao
pre nego sto su upali u humanitarni ``frenzy`` ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Èak je i Tito rekao, ne treba se dr¾ati zakona kao pijan plota...