Glavni meni

Pomoæ za malu Ivu

Započeo Vrndalama, 26 Novembar, 2016, 10:53

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Vrndalama

Braæo bajkeri, okacih ovu vest i ovde, pa ako neko moze neka pusti jednu poruku za malu Ivu. Svaka pomoc joj znaci. Hvala vam puno.

Nasoj Ivi Zvekic potrebna je pomoc da pobedi leukemiju. Ona je cerka mojih prijatelja. Od aprila se leci na klinickom centru u Novom Sadu. Da bi se izlecila, potrebna je transplantacija kostane srzi. Iva ceka da otputuje na tu intervenciju u Bolonju i da nastavi svoje bezbrizno detinjstvo sa svojim vrsnjacima. Suboticani vec mesecima skupljaju pare po humanitarnim manifestavijama i kutijama kojih ima svuda. Nisu uspeli da sakupe ceo iznos. Da bi u tome uspela potrebni smo joj svi MI. Hajde da joj zajedno vratimo osmeh na lice. Svako od nas da posalje samo jedan sms, pomocice mnogo ovoj predivnoj devojcici. Sms broj na koji mozemo da posaljemo poruku je 3030 sa naznakom 201.

http://www.subotica.com/vesti/maloj-ivi-neophodna-transplantacija-kostane-srzi-id27503.html



mkt


DebeliZmaj

``Sto se tice humanitarnih organizacija MI NISMO CRVENI KRST niti to glumimo radi marketinga i licne koristi pa ako stvarno zelite nekom da pomognete javite se na pp da vas uputimo na pravu stranu umesto da vas zloupotrebavaju na drugim forumima i asocijacijama radi njihove dobiti.``

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,887.0.html
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Bojan

Citat: DebeliZmaj poslato 26 Novembar, 2016, 13:29
``Sto se tice humanitarnih organizacija MI NISMO CRVENI KRST niti to glumimo radi marketinga i licne koristi pa ako stvarno zelite nekom da pomognete javite se na pp da vas uputimo na pravu stranu umesto da vas zloupotrebavaju na drugim forumima i asocijacijama radi njihove dobiti.``

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,887.0.html

Kompleksas, citaj dalje

"Ako je nesto stvarno vredno paznje i samo ako se na tom dogadjaju NIKO nece reklamirati i za sebe uzimati zasluge posaljite nam pp i mi cemo sami okaciti tu vest i potruditi se iz sve snage da izadjemo i pomognemo u maximalnom broju!"

Kakav covek. Covek  [nono]

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

MIGE

retko ali bas retko dam nekom minus...ja sam upravo dao zmaju 2 minusa,cisto da se zna..nema potrebe da cima ufa ili na drugi nacin da pokusa da sazna ko mu je dao minus...JA SAM

Gavrolini

Jel to marija risticevic ukrao zmaju profil?

OKi

#7
 :o [nono]

Bojan

Nisi samo ti. Ima jedan smajli ovde ali je suvise mali da ga opise. Iz pristojnosti sam ga izostavio

Ostoja

Zmajee, deefinitivno si preterao, ja sva¹ta mogu da prihvatim, ovo ne. Bolesno je dete, treba pomoæi. I TAÈKA.
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Ostoja

Da, sad æu ti i ja pljasnuti negativnu.
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Hohštapler

Èovek koji nikad nista pozitivno nije napisao. Uvek spreman da kenja i drobi i demorali¹e, prosto neverovatano... da bar deliæ te negativnosti usmeri na ne¹to dobro... ne...
Ili posalji sms ili ne citaj temu. Jebo mater el tako tesko??
U svakoj temi uvek isto... nista da ti nije sveto...?!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

bobangsxr

Glumi tu kao nesto i misli da je zanimljiv  [facepalm]

Vrndalama

Citat: DebeliZmaj poslato 26 Novembar, 2016, 13:29
``Sto se tice humanitarnih organizacija MI NISMO CRVENI KRST niti to glumimo radi marketinga i licne koristi pa ako stvarno zelite nekom da pomognete javite se na pp da vas uputimo na pravu stranu umesto da vas zloupotrebavaju na drugim forumima i asocijacijama radi njihove dobiti.``

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,887.0.html
Derane, ti od zivota si samo studirao ovaj forum izgleda.
Zao mi te je, tebi definitivno treba pomoc a kada to objavis ovde evo ja cu ti prvi pomoci da se izlecis, ako se ludilo leci u opste.

Ne daj boze da se nadjes u situaciii da ti od najboljeg prijatelja cerka boluje od leukemije, pa kukao bi i grebao na sve nacine da pomognes...
Mislim da to do tvog sirotog mozga ne dopire.

Vrndalama

Citat: MIGE poslato 26 Novembar, 2016, 17:46
retko ali bas retko dam nekom minus...ja sam upravo dao zmaju 2 minusa,cisto da se zna..nema potrebe da cima ufa ili na drugi nacin da pokusa da sazna ko mu je dao minus...JA SAM
Svaka cast

Vrndalama


Vrndalama

Citat: Ostoja poslato 26 Novembar, 2016, 22:05
Zmajee, deefinitivno si preterao, ja sva¹ta mogu da prihvatim, ovo ne. Bolesno je dete, treba pomoæi. I TAÈKA.
Ostoja, svaka cast, svaka ti na mestu. Hvala

Vrndalama

Citat: Ho¹tapler poslato 26 Novembar, 2016, 22:20
Èovek koji nikad nista pozitivno nije napisao. Uvek spreman da kenja i drobi i demorali¹e, prosto neverovatano... da bar deliæ te negativnosti usmeri na ne¹to dobro... ne...
Ili posalji sms ili ne citaj temu. Jebo mater el tako tesko??
U svakoj temi uvek isto... nista da ti nije sveto...?!
Gde da mu bude ista sveto, od zivota ima samo sobu i racunar. Nikog nigde a pri tome ga niko ne voli, mozda su ga maltretirali kao malog pa su ostale trajne posledice

mkt

svakome treba pomoci, realno 100 kinti je malo, ni za kafu bukvalno
Ako je na zalost jedino resenje da se skupi lova na ovaj nacin :(  ja ne vidim problem
drzava je ta koja treba da misli na nasu decu kad su ovakve stvari u pitanju, al ajd kad drzave nema tu smo bar mi... koliko toliko i cao
nema potrebe za takvim komentarima, ako nisi za pomoc odjavis se iz teme a ne gurati prst u oko drugims

Vrndalama

Citat: mkt poslato 26 Novembar, 2016, 22:45
svakome treba pomoci, realno 100 kinti je malo, ni za kafu bukvalno
Ako je na zalost jedino resenje da se skupi lova na ovaj nacin :(  ja ne vidim problem
drzava je ta koja treba da misli na nasu decu kad su ovakve stvari u pitanju, al ajd kad drzave nema tu smo bar mi... koliko toliko i cao
nema potrebe za takvim komentarima, ako nisi za pomoc odjavis se iz teme a ne gurati prst u oko drugims
Drzava na zalost nece da pomogne nista, roditelji se sami snalaze i zavise od dobrih ljudi, do sada je skupljeno oko 36000 eura a treba 90000 hiljada eura da mi malu Ivu primili u Bolonju i zapoceli trazenje donora, posto od porodice i svih okolo koji su se testirali na zalost ne mogu biti donori. A nezna se tacno jos koja ce biti cifra do kraja. Tuzno je saznanje da jedan zivot male devojcice ima cenu  :'(