Glavni meni

Masina spremna za garazu

Započeo Aprilia Drazo, 24 Novembar, 2016, 19:23

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic


UFF

qrac zderonja
veceras bio kod drugara i pricam mu kako kad sam prodavao kontejener vozac i ja diskutujemo ko da se popne na merdevien da ga veze kaze on tu smo negde oboje po 100kg

ja reko koji kurac bre kakvih sto kg vis da sam metar i sumska jagoda nikad preko 85kg imao nisam u zivotu

i onda se zapitah pa kad sam se zadnji put merio?

nemam pojma pre nekoliko godina, ortak izvadi vagu ja stanem i 100kg :o
ne verujem skinem jaknu stanem opet i opet 100kg  :wtf:

okrenem se a ono iza mene mazzi drzi stopalo na vagi  [bejzbolka]

ispae da imam tacno 80kg a to je 5 manje nego pre bem li ga kad
nikad nikakve dijete drzao nisam, jeo pio uvek sta sam i koliko sam zeleo





ali imam 1000ccm pa da ga merimo :D


Aprilia Drazo

Baæamoto

Lazic


Aprilia Drazo

Ali lazicu s tobom uvijek ;) heheh
Baæamoto

UFF

stavljam sve sto imam na lazica
ali da se trkate u spicu po centru beograda

Lazic

Citat: Aprilia Drazo poslato 05 Mart, 2017, 17:30
Ali lazicu s tobom uvijek ;) heheh
Ako bude para i vremena, dogovoreno, makar malo... ;D [cheers]



Citat: UFF poslato 05 Mart, 2017, 17:56
stavljam sve sto imam na lazica
ali da se trkate u spicu po centru beograda
Za tu trku bi se i ja kladio na sebe... ;D

Aprilia Drazo

Ma kakav grad vas snasao hhh daj negdje gdje se razvija brzina da vidim sta je jace brze
Baæamoto

Lazic

Ti i ja da prièamo o brzini, èist oksimoron... ;D Mada govoreæi iz perpsektive 50-ih, klepetalo je znaèajno br¾e od Pegaza... Bar moj... ;D

Aprilia Drazo

Salim se ja lazicu priznajem da imas bolji motor kvalitetniji
Baæamoto

DebeliZmaj

Citat: Aprilia Drazo poslato 03 Mart, 2017, 20:08
hahaha sa pegasom kaze mogu i pjeske pa pjeske jedino i mozes kad nemas motor

ahahahah
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Citat: Aprilia Drazo poslato 06 Mart, 2017, 15:36
Salim se ja lazicu priznajem da imas bolji motor kvalitetniji
Realno, znam nekoliko ljudi koji su vozili Pegaza i vi¹e od nekoliko ljudi koji su vozili kle, manje vi¹e, ako zanemari¹ tanje ¾ice u instalaciji i specifiène probleme sa motorom kod oba proizvoðaèa, isti je to ðavo... :D E sad, posle dva agregata i pravljenja franken¹tajna, moj kle je jaèi nego veæina, ali to mi iè ne vredi za off, koji opet i izbegavam zbog nemanja para za popravke... Ne znam koliko ti je te¹ka ruka na gasu, ali i ja bih voleo da ih poteramo negde na pravcu, makar samo da nas snimaju za youtube pa da nas posle jebu kako je to bila najsporija trka na svetu... ;D

Vezano za instalaciju, ja sam struènjak za pravljenje kratkih spojeva, za skoro 8 godina sam uspeo da sjebem samo jedan osiguraè, tako da znam da su Japanci dobro napravili... ;D

I da, kle ima bolji ram nego svi ostali motori u toj kategoriji... ;D Ja jednom pitao Revoluciju, ¹ta ja treba da ojaèam na ramu, svima ne¹to puca posle offa, ojaèavaju ovo ono, reèe Alja, ni¹ta, vidi kakve cevèuge su stavili... :o I stvarno, posle 13 padanja kod mene nije mrdnuo nigde... ;D

Aprilia Drazo

Citat: Laziæ poslato 06 Mart, 2017, 17:42
Citat: Aprilia Drazo poslato 06 Mart, 2017, 15:36
Salim se ja lazicu priznajem da imas bolji motor kvalitetniji
Realno, znam nekoliko ljudi koji su vozili Pegaza i vi¹e od nekoliko ljudi koji su vozili kle, manje vi¹e, ako zanemari¹ tanje ¾ice u instalaciji i specifiène probleme sa motorom kod oba proizvoðaèa, isti je to ðavo... :D E sad, posle dva agregata i pravljenja franken¹tajna, moj kle je jaèi nego veæina, ali to mi iè ne vredi za off, koji opet i izbegavam zbog nemanja para za popravke... Ne znam koliko ti je te¹ka ruka na gasu, ali i ja bih voleo da ih poteramo negde na pravcu, makar samo da nas snimaju za youtube pa da nas posle jebu kako je to bila najsporija trka na svetu... ;D

ma da max sam ga vozio 160 170 tu negdje ali u startu je stvarno jak,sto se tice rama ne znam jos sa ovim nisam imao pad ali de ima vremena testirat cemo i to hahah
Baæamoto

Lazic

Znam, vozio sam i Pegaza i F650...

Aprilia Drazo

Citat: Laziæ poslato 06 Mart, 2017, 18:00
Znam, vozio sam i Pegaza i F650...
najgore sa pegasa je to sto kod nas u rs nema dijelova
Baæamoto

Lazic

Pa to se lako da re¹iti... ;D

064 1980812 (ima i viber)
®iva Kitariæ, aka Havarisan... ;D

Aprilia Drazo

Citat: Laziæ poslato 06 Mart, 2017, 18:39
Pa to se lako da re¹iti... ;D

064 1980812 (ima i viber)
®iva Kitariæ, aka Havarisan... ;D

Jel mehanicar ili nabavlja dijelove za motore
Baæamoto

Lazic

Sve radnje radi, pogledaj mu teme od 2010-te na ovamo... Èarobnjak... ;D I delove i motore... :D

Aprilia Drazo

Citat: Laziæ poslato 06 Mart, 2017, 18:46
Sve radnje radi, pogledaj mu teme od 2010-te na ovamo... Èarobnjak... ;D I delove i motore... :D
Hvala za ovo, stvarno sam se jedva snalazio za dijelove, narucivo sam iz hrvatske zlo
Baæamoto

Hattrick

Citat: Aprilia Drazo poslato 06 Mart, 2017, 22:36
narucivo sam iz hrvatske zlo

Imali sahovnicu utisnutu u deo ?