Glavni meni

Masina spremna za garazu

Započeo Aprilia Drazo, 24 Novembar, 2016, 19:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Biker-Boy

Motomanijaci, to ti je specifican forum, i po sadrzaju i po ljudima,  nema mnogo takvih na ovim prostorima, zato je i jedinstven, a i samo ime govori, sve bre manijak do manijaka :D
I feel the need..... the need for speed !!!

goranvojska

Citat: Biker-Boy poslato 27 Februar, 2017, 23:20
Motomanijaci, to ti je specifican forum, i po sadrzaju i po ljudima,  nema mnogo takvih na ovim prostorima, zato je i jedinstven, a i samo ime govori, sve bre manijak do manijaka :D
ko mi?ajde bre.sve domacini i familijarni ljudi.

goranvojska

strogo voznja po ogranicenju,u ful opremi,svi registrovani i tehnicki ispravni,ma male bebe.

Biker-Boy

....mladi ljudi, slobodni ljudi, izrazavaju svoje misli, svoje ideje, proci ce ih to...  [rofl] ;D [panic] [cheers]
! No longer available
I feel the need..... the need for speed !!!

Aprilia Drazo

Baæamoto

rboban

Bendiks, to bese nesto na golfu dvojci?
Ride It Like You Stole It

UFF

Citat: Aprilia Drazo poslato 27 Februar, 2017, 10:32
Citat: UFF poslato 26 Februar, 2017, 23:53
vojzis jebenog pegasa jbt
ta kanta ne vredi ni 500eur
skuteras da ti ne odgovori na pozdrav blicajuci kad se mimoidjete  [rofl]
sta ti vozis da ne vozis dukati motor sta ne kontam kao ne blica mi skuter kod nas u rs nije bas kao kod vas u srbiji da su se ljudi digli ako voze motor vozim radi sebe ne radi blicanja drugom

tako nekako

http://image.prntscr.com/image/67def51b01c3412eacad669fd18cb94f.png

nano

Citat: Aprilia Drazo poslato 27 Februar, 2017, 23:04
Citat: nano poslato 27 Februar, 2017, 22:58
Kako nisi bosanac ako si iz bosne? Da nisi klingonac mozda?
Ja sam PRAVOSLAVAC IZ REPUBLIKE SRPSKE!

Ako za Dodiga nisi glaso nema nista od tog...

Gavrolini

Mozes onda biti i Grk  ili Rus iz republike srpske. Ne znam sto nameces to pravoslavac kao nesto bitno. Mada da verujes u boga to ti verujem jer ko vozi pegasa njemu samo bog moze da pomogne.

Kostić

andreja je na¹ taliban pa ga volimo, pa ¹ta. de je sad debeli zmaj... :D

Kostić

laziæ je turèin, ¹to se vidi po naèinu vo¾nje klepetavog apenca, a ja sam katolik pre podne a jariæe jedem posle podne, a uff la¾e. ne vozi dukati nego hondu 50 cc ;D

Kostić

sa hatrikom nemoj da kumunicira¹, taj ti je francuz. a i vozi hajabusu. to je ona polovina manijaka bez apenca ;D

a kod gorana svi jedemo prase. neverovatno. ;D

Kostić

a gavra mrzi ceo svet. osim nedeljom, tad odmara ;D

Lazic

Kome ti da je klepetalo apn... ??? :o ;D

mrle

Citat: Aprilia Drazo poslato 27 Februar, 2017, 16:42
Citat: mrle poslato 27 Februar, 2017, 16:34
Citat: Andreja poslato 26 Februar, 2017, 23:02
Gde si video APN u temi, ja sam slep, izgleda?  [neampojma]

i on je u gara¾i.
slika ti kaze da 365 dana sanjas o motorima tako da samo sanjaj 
ja sanjam o motorima, a ¹ta ti sanja¹? Da leti¹? Pa nisi ti Belerofont :)

За постојање крилатог коња Пегаза, Белерофонт је знао још из свог родног града, јер је Пегаз често долетао на Акрокоринт да тамо пије воде, па је тако и кренуо у потрагу за њим. Вребао је коња данима и ноћима и напокон га је и дочекао. По савету врача Полида, он је зауздао Пегаза златном уздом коју му је дала богиња Атина, а затим је на Пегазу одлетео у Лакију.

Белерофонт се са Пегазом спустио у дубоку долину, над стеновити процеп где је живела Химера, и чекао је да она измили из своје јазбине. Када се Химера појавила, он је погодио са стрелом, али је само ранио тако да га је она напала са три своја пламена језика, и покушавајући да га дохвати својим отровним змијским репом. Летећи на Пегазу, Белерофонт је успевао да избегне ударце репа и на крају је савладао и убио Химеру. Убијену Химеру је донео Јобату.

mali_zmaj

Citat: nano poslato 27 Februar, 2017, 22:58
Kako nisi bosanac ako si iz bosne? Da nisi klingonac mozda?
REPUBLIKA SRPSKA!!!   SRBIN!!  Bosance mozes u Sarajevu trazit..,aaaa daaa u Sarajaveu kod vasih dragih bosanaca Srbijanci dobiju batina na bar¹èar¹iji...
jin-jang

nano

Opusti se, udarice te infarkt tako malog. Nego, sto ne raspisete neki referendum pa da se lepo pripojite matici majcici Srbiji? K`o Krim. Pa mozemo da Srbujemo zajedno...


Inace derane ja nisam srbijanac, ja sam sremac, to ti je isto samo drugcije.

mali_zmaj

Ne shvatate,ali naiæi æe vam....,a referendum ovdje ne vrijedi,jo¹ ne....,da sad ne ulazim dublje ne da mi se..,nasrao sam toliko o tome na forumu,da nemam volje vi¹e...lak¹e vam je metar u dupe,nego cant u glavu..,zaboravi  dru¾e i nastavi da bude¹ Sremac...
jin-jang

Lazic

Ja sam Zvezdarac... :D Poreklom iz Hercegovine i Èe¹ke... ;D :-*

nano

Sry neam ni jednu DodiGovu. Valda se nece potresti mali zmajcek i Toma je vas tj nas...