Glavni meni

Masina spremna za garazu

Započeo Aprilia Drazo, 24 Novembar, 2016, 19:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic


Hattrick

Citat: Aprilia Drazo poslato 27 Februar, 2017, 10:32
sta ti vozis da ne vozis dukati motor sta ne kontam kao ne blica mi skuter kod nas u rs nije bas kao kod vas u srbiji da su se ljudi digli ako voze motor vozim radi sebe ne radi blicanja drugom

Kod nas kad vozis Ducati, samo ti Milan Beko i Miroslav Miskovic blicaju iz Bentley-a.

Aprilia Drazo

Ma druze da vozi
Citat: Hattrick poslato 27 Februar, 2017, 18:25
Citat: Aprilia Drazo poslato 27 Februar, 2017, 10:32
sta ti vozis da ne vozis dukati motor sta ne kontam kao ne blica mi skuter kod nas u rs nije bas kao kod vas u srbiji da su se ljudi digli ako voze motor vozim radi sebe ne radi blicanja drugom

Kod nas kad vozis Ducati, samo ti Milan Beko i Miroslav Miskovic blicaju iz Bentley-a.
ma druze bmk nmg vjerovatii kakvi seljaci pisu sve kad bi trebalo pomoci ne bi bilo ni jednog
Baæamoto

Aprilia Drazo

Baæamoto

Boban_m

Opusti se malo Drazo. Nisi izabrao bas najbolji nacin da se predstavis. Ne mozes odmah u rat sa svima ;D. Ovde svi sve zajebavaju, ali gledamo da to bude bez vrijedjanja. Pregledaj malo forum, ima ineresantnijih stvari od kavganja [cheers]

El Jefe

Citat: Boban_m poslato 27 Februar, 2017, 19:45
Opusti se malo Drazo. Nisi izabrao bas najbolji nacin da se predstavis. Ne mozes odmah u rat sa svima ;D. Ovde svi sve zajebavaju, ali gledamo da to bude bez vrijedjanja. Pregledaj malo forum, ima ineresantnijih stvari od kavganja [cheers]
Све је контра од онога што ти казо.
Друштво за заштиту од животиња

Aprilia Drazo

Citat: Boban_m poslato 27 Februar, 2017, 19:45
Opusti se malo Drazo. Nisi izabrao bas najbolji nacin da se predstavis. Ne mozes odmah u rat sa svima ;D. Ovde svi sve zajebavaju, ali gledamo da to bude bez vrijedjanja. Pregledaj malo forum, ima ineresantnijih stvari od kavganja [cheers]
jbg druze vidis sve
Baæamoto

Hattrick

Pa kad smorise vec godinama sa njihovim APNcima i 15-icama sa L-ko klipovima, pa kad im covek rekao istinu u lice onda se ljute jebiga.

Aprilia Drazo

Citat: Hattrick poslato 27 Februar, 2017, 19:55
Pa kad smorise vec godinama sa njihovim APNcima i 15-icama sa L-ko klipovima, pa kad im covek rekao istinu u lice onda se ljute jebiga.
postavio sam post kad sam pitao ljude zna li ko gdje ima kupiti bendix u srbiji jer kod nas u rs nema nigdje ljudi prave sebi znaci samo mi se jedan covjek javio a ovdje svi pametni ko da voze avion jbt ljeb
Baæamoto

mali_zmaj

Ne daj se Drazo..,svi su ti ovdje naizvrat!! Znas ono,Honde najbolje,Bmw najskuplji,Kawasaki,Aprilije i ostali krsevi,itd...,a kad bi ostali bez motora vozili bi se na magarcu...,zajebanti su ti ovdje i to oni najgrdji!!! A posebno vole nas iz RS a da prcaju da smo iz Bosne....,ne znaju jadni..,sem ovi koji su ratovali kod nas,a ovih sto su ratovali u Diznilendu ima kolko oces!!!  ;)
jin-jang

Lazic

Gde je onaj zVukov potpis, ko se ljuti, uleti mu kruti... ;D ;D ;D

Glava Dole

Lazicu, lazicu... opet ti ljubomorises [rofl]

Lazic


Aprilia Drazo

Citat: mali_zmaj poslato 27 Februar, 2017, 20:42
Ne daj se Drazo..,svi su ti ovdje naizvrat!! Znas ono,Honde najbolje,Bmw najskuplji,Kawasaki,Aprilije i ostali krsevi,itd...,a kad bi ostali bez motora vozili bi se na magarcu...,zajebanti su ti ovdje i to oni najgrdji!!! A posebno vole nas iz RS a da prcaju da smo iz Bosne....,ne znaju jadni..,sem ovi koji su ratovali kod nas,a ovih sto su ratovali u Diznilendu ima kolko oces!!!  ;)
e to stari svaka cast kad mi kaze bosanac pogodi me u srce kakav bosanac kakve pm
Baæamoto

nano

Kako nisi bosanac ako si iz bosne? Da nisi klingonac mozda?

Aprilia Drazo

Citat: nano poslato 27 Februar, 2017, 22:58
Kako nisi bosanac ako si iz bosne? Da nisi klingonac mozda?
Ja sam PRAVOSLAVAC IZ REPUBLIKE SRPSKE!
Baæamoto

goranvojska

Citat: Aprilia Drazo poslato 27 Februar, 2017, 21:40
Citat: mali_zmaj poslato 27 Februar, 2017, 20:42
Ne daj se Drazo..,svi su ti ovdje naizvrat!! Znas ono,Honde najbolje,Bmw najskuplji,Kawasaki,Aprilije i ostali krsevi,itd...,a kad bi ostali bez motora vozili bi se na magarcu...,zajebanti su ti ovdje i to oni najgrdji!!! A posebno vole nas iz RS a da prcaju da smo iz Bosne....,ne znaju jadni..,sem ovi koji su ratovali kod nas,a ovih sto su ratovali u Diznilendu ima kolko oces!!!  ;)
e to stari svaka cast kad mi kaze bosanac pogodi me u srce kakav bosanac kakve pm
tebi izgleda kratak fitilj.trebao si prvo jedno mesec dana samo da citas pa bi delimicno skapirao ko je ko  i ko sa kim kako i na koji nacin pise.ti bre odma na prvu i .....trass.polako opusteno .kad dodjes na jedno nase okupljanje video bi.ovako iza kompa.........tesko.

goranvojska

Citat: Aprilia Drazo poslato 27 Februar, 2017, 23:04
Citat: nano poslato 27 Februar, 2017, 22:58
Kako nisi bosanac ako si iz bosne? Da nisi klingonac mozda?
Ja sam PRAVOSLAVAC IZ REPUBLIKE SRPSKE!
a mi manijaci.ko te bre pita za veroispovest.

goranvojska

polaaaaaaaako bre.sta se primas ko saucesce.vidis da je ovo sve zezanje.

Aprilia Drazo

Citat: goranvojska poslato 27 Februar, 2017, 23:08
Citat: Aprilia Drazo poslato 27 Februar, 2017, 21:40
Citat: mali_zmaj poslato 27 Februar, 2017, 20:42
Ne daj se Drazo..,svi su ti ovdje naizvrat!! Znas ono,Honde najbolje,Bmw najskuplji,Kawasaki,Aprilije i ostali krsevi,itd...,a kad bi ostali bez motora vozili bi se na magarcu...,zajebanti su ti ovdje i to oni najgrdji!!! A posebno vole nas iz RS a da prcaju da smo iz Bosne....,ne znaju jadni..,sem ovi koji su ratovali kod nas,a ovih sto su ratovali u Diznilendu ima kolko oces!!!  ;)
e to stari svaka cast kad mi kaze bosanac pogodi me u srce kakav bosanac kakve pm
tebi izgleda kratak fitilj.trebao si prvo jedno mesec dana samo da citas pa bi delimicno skapirao ko je ko  i ko sa kim kako i na koji nacin pise.ti bre odma na prvu i .....trass.polako opusteno .kad dodjes na jedno nase okupljanje video bi.ovako iza kompa.........tesko.
druze drugo je uzivo kad pricamo mozes se zezati skonta se od kud ja znam kad ti napises dal se zezas il pises ozbiljno volem vas aj bjezte od mene hahaha
Baæamoto