Glavni meni

predsednicki izbori 2017 ...

Započeo DebeliZmaj, 20 Novembar, 2016, 22:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

petar357


Da se ne otvara nova tema...

Kako to sad... Nema ni Ave Beli, ni Samo jako...?
Bar je ovde na forumu bilo hvalospeva Belom koliko hoces, da ne citiram.

MIGE

Citat: petar357 poslato 24 Februar, 2018, 09:02

Da se ne otvara nova tema...

Kako to sad... Nema ni Ave Beli, ni Samo jako...?
Bar je ovde na forumu bilo hvalospeva Belom koliko hoces, da ne citiram.
pa izgleda da je beli,od samog pocetka,radio za tvog sefa....odvlacio glasove...pametan spin,nema sta

petar357

Citat: MIGE poslato 24 Februar, 2018, 09:28
Citat: petar357 poslato 24 Februar, 2018, 09:02

Da se ne otvara nova tema...

Kako to sad... Nema ni Ave Beli, ni Samo jako...?
Bar je ovde na forumu bilo hvalospeva Belom koliko hoces, da ne citiram.
pa izgleda da je beli,od samog pocetka,radio za tvog sefa....odvlacio glasove...pametan spin,nema sta

He, he...
Pa ja vam to onomad toliko objasnjavao, ima u temi, a vi niste verovali. Trebalo je Djilas da vam kaze pa da shvatite. Doduse, ni njemu nije smetao Beli do pre neki dan.

MIGE

burazeru,znao sam ja to od samog pocetka...elem,tvoj sef se malo prevario sto se tice Beogradske kampanje...nisu ovo predsednicki izbori,ipak ljudi u Bgd-u vise koriste net a manje gledaju tv  ;)

petar357

Citat: MIGE poslato 24 Februar, 2018, 09:50
burazeru,znao sam ja to od samog pocetka...elem,tvoj sef se malo prevario sto se tice Beogradske kampanje...nisu ovo predsednicki izbori,ipak ljudi u Bgd-u vise koriste net a manje gledaju tv  ;)

Kad si znao sto ne napisa ovde, da znaju i drugi, pa da  Beli ne odvuce 10% glasova.
Nego, nesto ja mislim da se tvoj sef nije nesto preracunao sa ovom komedijom oko Belog. Kao da puca sam sebi u nogu.

MIGE

Citat: petar357 poslato 24 Februar, 2018, 10:59
Citat: MIGE poslato 24 Februar, 2018, 09:50
burazeru,znao sam ja to od samog pocetka...elem,tvoj sef se malo prevario sto se tice Beogradske kampanje...nisu ovo predsednicki izbori,ipak ljudi u Bgd-u vise koriste net a manje gledaju tv  ;)

Kad si znao sto ne napisa ovde, da znaju i drugi, pa da  Beli ne odvuce 10% glasova.
Nego, nesto ja mislim da se tvoj sef nije nesto preracunao sa ovom komedijom oko Belog. Kao da puca sam sebi u nogu.

ma pusti tu politiku..da mi glasamo za Sapica?aaa?


milomir22

Ja 22. isao u Bg da operisem zub i ispred ordinacije na Novom Beogradu mi zalepe flajer na kola ne davimo beograd. Da li je neko namerno stavljao onaj lepak, ili ih vlast (AV) namesta, uglavnom, strugao sam pola sata i jebao im i seme i pleme onako otecen i u bolovima (sreca da sam imao onu zimsku tecnost za soferku, inace nikad ne bih skinuo).

Jebem im mater svima, celu politicku scenu da skupis nema 1 da je prosecan, a ne dobar, sve nesudjene prostitutke i prevaranti se skupili da pametuju.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

petar357

Citat: MIGE poslato 24 Februar, 2018, 11:07
Citat: petar357 poslato 24 Februar, 2018, 10:59
Citat: MIGE poslato 24 Februar, 2018, 09:50
burazeru,znao sam ja to od samog pocetka...elem,tvoj sef se malo prevario sto se tice Beogradske kampanje...nisu ovo predsednicki izbori,ipak ljudi u Bgd-u vise koriste net a manje gledaju tv  ;)

Kad si znao sto ne napisa ovde, da znaju i drugi, pa da  Beli ne odvuce 10% glasova.
Nego, nesto ja mislim da se tvoj sef nije nesto preracunao sa ovom komedijom oko Belog. Kao da puca sam sebi u nogu.

ma pusti tu politiku..da mi glasamo za Sapica?aaa?

Moglo bi da se glasa za Sapica, ali kad bi bilo neke sanse da on formira vlast.
Realno je, ako dodje do pobede opozicije da jedino svi zajedno mogu da namaknu vecinu.
A tu vec dolazi do, za vecinu starijih od 50 godina, neprihvatljive cinjenice da na vlast dodje unuk Hakije i Hamdije Pozderca... Turcin... Ajde i nekako da je bar Turcin, nego jos gore, potomak poturica...


Boban_m

Ma da, najveci problem je sto mu je deda Pozderac. Bolje neki cistokrvan, makar i nepismen.

mali_zmaj

jin-jang

petar357

Citat: Boban_m poslato 24 Februar, 2018, 14:48
Ma da, najveci problem je sto mu je deda Pozderac. Bolje neki cistokrvan, makar i nepismen.

Ako si procitao moj post koji komentarises, video si da nisam procenjivo sta je bolje a sta nije, nego da je za vecinu relativno starijih koji pamte Pozderce nepdihvatljivo da im mali Pozderac ponovo zajasi za vrat.

Uostalom, to su i nedavni predsednicki izbori nedvosmisleno pokazali. Jankovic imao skoro troduplo, a Beli duplo vise od njegovih impresivnih pet, sest procenata. A tada se glasalo za jednog, a sada glas za bilo kog iz opozicije je posredno i glas za Pozderca jer bi se neminovno formirala koalicija u kojoj bi on igrao bitnu ulogu. To povecava broj onih koji nece ni glasati.


ЯЭВОЛУТИОН

kako mislis povecava moj broj....ja i onaj broj koji se poveca kad neko zalozi glavu da ce da pobije komplet skupstinu i ne vladine organizacije.....eto
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

OKi

Citat: petar357 poslato 24 Februar, 2018, 15:49
...da je za vecinu relativno starijih koji pamte Pozderce...
©ta je za tebe relativno stariji ??? Ja sa svojih 53 banki??? Inaèe u to vreme ba¹ me zabole za politiku. A ovi koji stvarno znaju >> njihov rad i delo << ili su veæ pokojni ,a ako nisu svakako im treba  [stop] da glasaju!
Odgovor >Za¹to < svi oseæamo na svojoj ko¾i , obrazu, dzepu itd ... [flashing]

Ivicat


petar357


Citat: OKi poslato 24 Februar, 2018, 16:06
Citat: petar357 poslato 24 Februar, 2018, 15:49
...da je za vecinu relativno starijih koji pamte Pozderce...
©ta je za tebe relativno stariji ??? Ja sa svojih 53 banki??? Inaèe u to vreme ba¹ me zabole za politiku. A ovi koji stvarno znaju >> njihov rad i delo << ili su veæ pokojni ,a ako nisu svakako im treba  [stop] da glasaju!
Odgovor >Za¹to < svi oseæamo na svojoj ko¾i , obrazu, dzepu itd ... [flashing]


Da si procitao svih 9 reci koje si citirao, u poslednje 3 reci se krije odgovor na tvoje pitanje "kojih relativno starijih?" i glasi -  koji pamte Pozderce.

Kao drugo, da imas 53 banke kao sto si napisao, ne verujem. Mnogo je, kume, 530 godina...

Inace, po nasem Ustavu, kao i svuda u svetu, nema gornje granice starosti za glasanje. A Srbi su po prosecnoj starosti dosta star narod, tako da... Pozderac nema sanse, ni oni koji su sa njim...

Isti ljudi koji su pre samo nekoliko meseci katastrofalno prosli na izborima kandiduju se ponovo. To nigde nema osim u Srbiji - tim koji gubi se ne menja.


stilgar

Citat: Ivicat poslato 24 Februar, 2018, 16:28
Covek je bio car. Sada prodana dusa. Kao i svi ostali na nasoj politickoj sceni.

https://www.blic.rs/vesti/politika/sapic-pre-izbora-ni-s-djilasom-posle-moze-saradnja-sa-sns/jhd1vev
nevezano za sapica. Ko god da dobije izbore mora sa nekim da ide u koaliciju da bi imao vecinu u bilo kojoj skupstini republickoj pokrajnskoj gradskoj. cela nasa politicka snena je napravljena (citaj orkestrirana odnekle) da imamo privid visestranackog sistema u srbiji. Svi koji ucestvuju dobijju neke pare iz budzeta i ko god predje cenzus od malih tu je da popuni glasacko telo u skupstini, naravno za pare i glasa kako mu se kaze. Od izbornog programa zelenih, ne davimo beograd i slicnih ce da ostanu samo plakati da nas podsecaju. Dokle god AV zadovoljava i slusa ove iz amerike i evrope moci ce da radi sta god hoce i sa kim hoce. Licno glasao bih za ove iz ne davimo beograd samo iz jednog razloga, svi su mladi, samo bojim se da nisu sendvicari maskirani :)

Boban_m

Citat: petar357 poslato 24 Februar, 2018, 15:49
Citat: Boban_m poslato 24 Februar, 2018, 14:48
Ma da, najveci problem je sto mu je deda Pozderac. Bolje neki cistokrvan, makar i nepismen.

Ako si procitao moj post koji komentarises, video si da nisam procenjivo sta je bolje a sta nije, nego da je za vecinu relativno starijih koji pamte Pozderce nepdihvatljivo da im mali Pozderac ponovo zajasi za vrat.

Uostalom, to su i nedavni predsednicki izbori nedvosmisleno pokazali. Jankovic imao skoro troduplo, a Beli duplo vise od njegovih impresivnih pet, sest procenata. A tada se glasalo za jednog, a sada glas za bilo kog iz opozicije je posredno i glas za Pozderca jer bi se neminovno formirala koalicija u kojoj bi on igrao bitnu ulogu. To povecava broj onih koji nece ni glasati.


Ako si ti procitao moj komentar, jasno je da se odnosi na tvoju elokventnu kvalifikaciju da ne valja jer je "turcin" a ostalo sam bio slobodan izvesti kao zakljucak. Ako mu je to jedina mana, onda ne stoji lose.

petar357


Opet, da si citao, video bi da sam napisao da bi to sto je Turcin mozda i proslo nekako, Turci su vredan i radan narod.
Ali, napisao sam da je potomak poturica, a to vec ne moze nikako da prodje. Poturice su najgori talog srpskog naroda.

OKi

Citat: petar357 poslato 24 Februar, 2018, 16:40

Citat: OKi poslato 24 Februar, 2018, 16:06
Citat: petar357 poslato 24 Februar, 2018, 15:49
...da je za vecinu relativno starijih koji pamte Pozderce...
©ta je za tebe relativno stariji ??? Ja sa svojih 53 banki??? Inaèe u to vreme ba¹ me zabole za politiku. A ovi koji stvarno znaju >> njihov rad i delo << ili su veæ pokojni ,a ako nisu svakako im treba  [stop] da glasaju!
Odgovor >Za¹to < svi oseæamo na svojoj ko¾i , obrazu, dzepu itd ... [flashing]



Da si procitao svih 9 reci koje si citirao, u poslednje 3 reci se krije odgovor na tvoje pitanje "kojih relativno starijih?" i glasi -  koji pamte Pozderce.

Kao drugo, da imas 53 banke kao sto si napisao, ne verujem. Mnogo je, kume, 530 godina...

Inace, po nasem Ustavu, kao i svuda u svetu, nema gornje granice starosti za glasanje. A Srbi su po prosecnoj starosti dosta star narod, tako da... Pozderac nema sanse, ni oni koji su sa njim...

Isti ljudi koji su pre samo nekoliko meseci katastrofalno prosli na izborima kandiduju se ponovo. To nigde nema osim u Srbiji - tim koji gubi se ne menja.




[clapp] [clapp] [clapp] bravo u nedostatku ozbiljnije zamerke  [neampojma] na¹ao si gre¹ku u kucanju, ili mo¾da stvarno imam 530 g  :drka: Ali jebiga SPINOVANJE, vam je u krvi  [pop]