Glavni meni

predsednicki izbori 2017 ...

Započeo DebeliZmaj, 20 Novembar, 2016, 22:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kostić

ako ti je za utehu, bio sam lep momak. jebo sam pa nisam stajao ni kafu da srknem i uznem dim cigare. pro¹o jugu uzdu¾ i popreko, svuda imo prijatelje iz radnièke klase, tukli smo snobove, apsila nas milicija, tukla i gazila, a mi smo terali svoje i dalje. u svako gradu biv¹e Jugoslavije sam imo devojku.


ti ima¹ èetri zida i dobru volju da bude¹ u dru¹tvu najboljih. a ti ne ide. nikad nije ni i¹lo. :-*

fabrike su nam razjebali generali, njihovi sinovi, njihova rodbina i sva ta u¹togljena buljumenta od poslovoðe pa na gore. mi smo radili, znojili se, danju, noæu.


uvek su nam ruke bile prljave.

ti nikad neæe¹ da bude¹ mi. i nikad neæe¹ da shvati¹, da nas zabole kurac za politiku i generale. na¹e je bilo lepo. ovo tvoje buduæe æe vidimo, kako æe da bude. ima¹ bar 15 godina manje od mene, ¹to znaèi 15 godina du¾e u buduæem ¾ivotu. cenim da æe¹ da proðe¹ ko bos po trnju kad doðe vreme za tvoju 'penziju'


inaèe, svakako sam radno sposobniji od tebe. maèko :-*

slave74

Cetnici i partizani opet.
Kolko je tito bio glup moze da shvati svako ko poslusa ijedan njegov govor. A moglo mu se jer je varsavski pakt cepao nemacku i drzao balans u svetu, a mi se tu ugnezdili kao nesvrstani odn neutralni.  A cinjenica je da nato i varsavski pakt su to dopustili , cim je puko varsavski odn. rusija sve je doslo za naplatu, a nase kurcenje pogotovo.

Dok je jna odn decaci golobradi radili pod moranje i za dzabe i dok su bili ora-e moglo se dici iz pepela, i ostati u tom pepelu.
Najjace je da deca koja su 90 ineko govore kako je bilo pod titom. Kako kome...
Jedino od tog bi voleo da je copa ostao ziv kad je puko varsavski pakt, zapad bi ga natakao na onu stvar... Steta sto nije poziveo to, nego smo mi zivi ostali da cekamo sve ovo..
Fabrike i proizvodnja kao i sve ostalo trazi trziste, a za to treba kvalitet.
U copino doba trziste nase je bilo zasticeno visokim carinama, pa je gradjanstvo moralo da kupuje nase i eto, to je moglo da radi opet samo u totalitarizmu.



DebeliZmaj

ora ... to onaj ``dobrovoljni`` gotovo robovski radi koji ti ne plate?
hvala lepo preskocicu ... mene motivishe samo novac za rad
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Slaninar

Citat: slave74 poslato 22 Jun, 2017, 18:15
Cetnici i partizani opet.
Kolko je tito bio glup moze da shvati svako ko poslusa ijedan njegov govor. A moglo mu se jer je varsavski pakt cepao nemacku i drzao balans u svetu, a mi se tu ugnezdili kao nesvrstani odn neutralni.  A cinjenica je da nato i varsavski pakt su to dopustili , cim je puko varsavski odn. rusija sve je doslo za naplatu, a nase kurcenje pogotovo.

Dok je jna odn decaci golobradi radili pod moranje i za dzabe i dok su bili ora-e moglo se dici iz pepela, i ostati u tom pepelu.
Najjace je da deca koja su 90 ineko govore kako je bilo pod titom. Kako kome...
Jedino od tog bi voleo da je copa ostao ziv kad je puko varsavski pakt, zapad bi ga natakao na onu stvar... Steta sto nije poziveo to, nego smo mi zivi ostali da cekamo sve ovo..
Fabrike i proizvodnja kao i sve ostalo trazi trziste, a za to treba kvalitet.
U copino doba trziste nase je bilo zasticeno visokim carinama, pa je gradjanstvo moralo da kupuje nase i eto, to je moglo da radi opet samo u totalitarizmu.




Bo¾e kako se nalupeta.

I sad imamo carine, pa ni¹ta svoje ne proizvodimo ni ne prodajemo.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Slaninar

Citat: DebeliZmaj poslato 22 Jun, 2017, 18:23
ora ... to onaj ``dobrovoljni`` gotovo robovski radi koji ti ne plate?
hvala lepo preskocicu ... mene motivishe samo novac za rad


©to govori o tebi. Nismo svi isti.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić

Citat: DebeliZmaj poslato 22 Jun, 2017, 18:23
ora ... to onaj ``dobrovoljni`` gotovo robovski radi koji ti ne plate?
hvala lepo preskocicu ... mene motivishe samo novac za rad


taj dobrovoljni rad je izrodio mnogo lepih ¾ena iz radnièke klase. mnogi u¹togljeni su trèali za njima .... nebili stvorili pravu porodicu. ;)

debeli, gle ¹ta mene napalo malo pre ... izmami mi osmeh ;D




DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic


DebeliZmaj

Samo sam glasno imao asocijaciju ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Veæ èujem posmrtni mar¹... ;D

DebeliZmaj

... Dok hodam dolinom krticine smrti ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Hurricane

Citat: Slaninar poslato 22 Jun, 2017, 18:29
Citat: slave74 poslato 22 Jun, 2017, 18:15
Cetnici i partizani opet.
Kolko je tito bio glup moze da shvati svako ko poslusa ijedan njegov govor. A moglo mu se jer je varsavski pakt cepao nemacku i drzao balans u svetu, a mi se tu ugnezdili kao nesvrstani odn neutralni.  A cinjenica je da nato i varsavski pakt su to dopustili , cim je puko varsavski odn. rusija sve je doslo za naplatu, a nase kurcenje pogotovo.

Dok je jna odn decaci golobradi radili pod moranje i za dzabe i dok su bili ora-e moglo se dici iz pepela, i ostati u tom pepelu.
Najjace je da deca koja su 90 ineko govore kako je bilo pod titom. Kako kome...
Jedino od tog bi voleo da je copa ostao ziv kad je puko varsavski pakt, zapad bi ga natakao na onu stvar... Steta sto nije poziveo to, nego smo mi zivi ostali da cekamo sve ovo..
Fabrike i proizvodnja kao i sve ostalo trazi trziste, a za to treba kvalitet.
U copino doba trziste nase je bilo zasticeno visokim carinama, pa je gradjanstvo moralo da kupuje nase i eto, to je moglo da radi opet samo u totalitarizmu.




Bo¾e kako se nalupeta.

I sad imamo carine, pa ni¹ta svoje ne proizvodimo ni ne prodajemo.

Prigovor,

Carinska stopa je 0 tj NULA za svu robu sa preferencijalnim eu poreklom kao i za svu robu koja stièe status preferencijalne zemalja potpisnica EFTA CEFTA i kojih sve ne jo¹ sporazuma..

Glavni uzrok na¹e ekonomske propasti, moje skromno mi¹ljenje a vi mislite kako hoæete..

Svejedno to je bilo plaæeno nama debelo raznim subvencijama, donacijama i kreditima, ali tih para nema, neko pojeo, umesto da se unapredila proizvodnja do konkurentnosti za ¹ta je jasno postojala opasnost da æe se desiti i sve otiæi u kurac..

Desilo se upravo to.

©to je najcrnje ovo je samo poèetak kraja i zbog toga se ne treba uzbuðivati veæ u¾ivati u lepom vremenu, ¾enama i motorima..

Ako me pitate..

balcan girl

#972
potpisivanjem silinih sporazuma sto kaze hurricane nema carine osim trenutno na poljoprivredne proizvode nekih 15% a i to ce idiot uskoro da ukine tako daaaaaa, uskoro ce i mi da jedemo paradajz koji ima ukus sargarepe, i papriku koja ima ukus sargarepe, i sve ce da ima ukus sargarepe kao u austriji kod mog tate :D svako jebeno povræe u marketu ima ukus sargarepe :D :D :D mozes da kupis ono organsko al kilo paradajza koji ima ukus paradajza kosta jedno 15 jevreja :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

DebeliZmaj

jbg ... drzava gde na kraju Palma ispade principijalan u svom stavu ...
pa ti vidi ;)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

megaidiot

Citat: balcan girl poslato 23 Jun, 2017, 03:35
da jedemo paradajz koji ima ukus sargarepe, i papriku koja ima ukus sargarepe, i sve ce da ima ukus sargarepe kao u austriji kod mog tate :D svako jebeno povræe u marketu ima ukus sargarepe :D :D :D
a sargarepa im nema nikakav ukus.
ja dovlacim svega, ne zbog para nego sto je lepse.

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Major


DebeliZmaj

i tak ...
el presidente je postavljen ... :D
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Major


DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell