Glavni meni

predsednicki izbori 2017 ...

Započeo DebeliZmaj, 20 Novembar, 2016, 22:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

megaidiot

Citat: Laziæ poslato 10 April, 2017, 12:10
I bandere su institucije sistema...
moze i benzinska pumpa, za benita bila sasvim ok.

DebeliZmaj

to su privatiyacije . to nisu investicije
investicija je kad neko dodje sa know-how i
napravi pogovn ovde i yaposli ljude .. on to
ne radi zbog alturistickih pobuda nego zbog
jeftine radne snage, ponega povoljnih zakona,
i slabih sindikata....

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

farbach

Ne treba nama okupatorska firma da zaposli sirotinju. Beogradski ETF je sa prvog skliznuo na drugo mesto u svetu. Pamet imamo, zemlja radja pa radja. Vodu  imamo. Uskoro ce i ostatak planete shvatiti da ajfon nije za jelo, kao ni veci deo genetski modifikovane hrane. Okupatoru ide metak u celo, kao sto je uvek i bilo. Ne treba zaboravljati stare srpske obicaje.

Lazic

Samo da pre toga sve ne raspikamo...

icatenej

Problem je ¹to TRENUTNO nema nikakve politièke opcije na tr¾i¹tu Srbije koja nije proistekla iz komunjarsko/udba¹kog miljea... Sve redom Titini pioniri, ponikli na oportunizmu i negativnoj selekciji. Gledajuæi juèe onaj sjajno re¾irani komad sa RIK-om u glavnoj ulozi, shvatio sam da je i ovaj Sa¹a Jankoviæ u stvari Vuèiæev èovek - jedina druga moguænost je da je hiper-mega-neopisivo GLUP, u ¹ta iskreno sumnjam. Jer kako drugaèije tumaèiti èinjenicu da u javnost izaðe sa tvrdnjom o neverovatnoj neregularnosti na KONKRETNIM biraèkim mestima - jasno je bilo iz aviona ¹ta posle toga sledi (a usledilo je javno pi¹anje po legitimitetu svih onih koji se u bilo kom kontekstu bune protiv lika i dela AV-a a posebno protiv ishoda ovih predsednièkih izbora). Da je pisao uputstvo o tome kako pucati sebi u koleno i istim tim metkom pogoditi kom¹iju direktno u èelo, ne bi ga bolje napisao.

Realna pozitivna promena mo¾e se desiti samo na jedan naèin - a to je da se iz ove mase mladih izdvoje neki konkretni likovi bez prethodne politièke pozadine (za koje se neæe utvrditi da su veæ na neèijem platnom spisku), sa energijom da povedu masu/narod, i koji æe profilisati neke konkretne ciljeve za koje æe kampanju poèeti sada-odmah a ne mesec dana pred izbore. Ono ¹to je fakat je da sve to zahteva puno anga¾ovanja - liènog i materijalnog - neko to mora da plati.... Ako me razumete... Zato su ovi "studentski" protesti potpuno besmisleni - koliko god mi bila simpatièna energija i bunt prisutan kod ove mlade¾i ja ne vidim jasan cilj, a kad nema jasnog cilja nema ni uspeha.

Lazic

#905
Samo jo¹ neko da mi objasni nepresavijene listiæe... Taj deo skoro niko nije primetio... Inaèe, sve do jedne reèi si u pravu, osim za proteste. I meni su besmisleni, ali posle nekoliko ¹etnji i posmatranja ljudi, shvatio sam za¹to dolaze i uglavnom æute(ne raèunam decu na poèetku kolone koja laju i skaèu). Dogorelo im je, ne treba vi¹e smisao. Nema govora, nema animatora, raja kao da se samo stvore ni od kuda i krenu u ¹etnju i niko ni¹ta ne progovara usput... Mislim da se toga av pla¹i vi¹e od svega...

misa-pei

Misli¹ na knjaza Milo¹a?
-©ta radi narod?
-Buni se.
-ste¾i.
©ta radi narod?
-Buni se.
-Ste¾i.
-©ta radi narod?
-Æuti.
-Popu¹taj!
Država je najveći neprijatelj naroda

icatenej

Meni je promakao taj detalj za nepresavijene listiæe. Ne znam koliko je toga bilo, ali je moguæe da je to kontrolni materijal a ne glasaèki listiæi.... 'bem li ga ja.

megaidiot

Citat: DebeliZmaj poslato 10 April, 2017, 15:04
to su privatiyacije...ovde i yaposli ljude
menjaj taj svapski QWERTZ da te svi razumeju leba ti.

DebeliZmaj

Citat: farbach poslato 10 April, 2017, 15:25
Ne treba nama okupatorska firma da zaposli sirotinju. Beogradski ETF je sa prvog skliznuo na drugo mesto u svetu. Pamet imamo, zemlja radja pa radja. Vodu  imamo. Uskoro ce i ostatak planete shvatiti da ajfon nije za jelo, kao ni veci deo genetski modifikovane hrane. Okupatoru ide metak u celo, kao sto je uvek i bilo. Ne treba zaboravljati stare srpske obicaje.

etf nikad nije na prvom mestu
do 80tih je mogao da bude medju prvih 30
prica o domacoj pameti je nis, domet pameti
te domaci je bio 80tih ei nis i proizvodnja ploca
za vishe precesorske sistem... ei sigraph ....
to su sve mitovi ...

nego ako cemo metak u celo ... ocemo i metak onima sto rade a ne placaju porez
na sve pare sto ne plate porez ? placas na sve porez ? SVAKO farbanje i nalepnice ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mali_zmaj

Slazem se sa Icatenejom.,nema ni kod nas ovdje niko ziv normalan,neopterecen parama i moci..,samo da hoce neko da se istakne u gomili,da barem ima entuzijazma i nicega drugoga...,i naravno talenta,i volje da nauci..,niko se naucen nije rodio!!!
jin-jang

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

#912
Citat: icatenej poslato 10 April, 2017, 16:32
Meni je promakao taj detalj za nepresavijene listiæe. Ne znam koliko je toga bilo, ali je moguæe da je to kontrolni materijal a ne glasaèki listiæi.... 'bem li ga ja.
Jok bre, navodno pravo iz d¾akova prebrojavali... Farsa... Pobiti...

@dz:
I tvoja poreðenja su hit, neko ko zaradi 10.000 godi¹nje i ne plati porez je sigurno za metak. Naroèito kad se uporedi sa nekim ko recimo da Rusima budza¹to izvore nafte i vode... Naroèito vode... Mada koliko sam èuo i 90% domaæe potro¹nje nafte je iz na¹ih izvora...







edit:
Upravo sam video snimak punjenja kutije vuèiæevim glasovima... Ako se sad izvuèe...

https://twitter.com/GostovicPredrag/status/851466448635650050



http://www.blic.rs/vesti/politika/pokrenuta-istraga-policija-ispituje-ovaj-snimak-navodne-kradje-glasova/2rdxcwz

icatenej

Ma fejk Laziæu brate - nemoj se paliti... Vidi¹ da je na snimku lik u èarapama u nekoj sobi... Veæ je bilo u medijima da je Odeljenje za visokotehnolo¹ki kriminal MUP-a pokrenulo istragu da se utvrdi ko je autor ovoga i gde je i kad snimano. A kad se utvrdi da je fejk (¹to æe se, naravno, utvrditi), garantujem da æe se "ispostaviti" da su ovo u stvari snimili "simpatizeri" nekog opozicionog kandidata u poku¹aju da njegovom visoèanstvu podmetnu izbornu kraðu... Ovo je samo jo¹ jedna u nizu re¾iranih diskreditacija stvarno legitimne bune protiv dahija koja je u toku na ulicama. ®ivi bili pa videli.

eclipse4

zar si verovao da ce se utvrditi da je krao glasove?

izgleda da ce ipak ovo govno sa vlasti da izbace kukom i motikom,daj boze

Lazic

Vreme je za 6-ti oktobar...

DebeliZmaj

Citat: Laziæ poslato 10 April, 2017, 22:29
@dz:
I tvoja poreðenja su hit, neko ko zaradi 10.000 godi¹nje i ne plati porez je sigurno za metak. Naroèito kad se uporedi sa nekim ko recimo da Rusima budza¹to izvore nafte i vode... Naroèito vode... Mada koliko sam èuo i 90% domaæe potro¹nje nafte je iz na¹ih izvora...

svako odgovara za svoje delo
kao i da su svi isti pred zakonom
i jedan i drugi treba da robijaju
cak ja bi ovi sto su u sivoj zoni
u duzem periodu, dakle i nemaju
nameru da prestanu, takodje
kaznio .. zestoko... pa kada bi
par njih dobilo metak svi bi
placali porez ? ... i to josh
prkose drzavi pa kace svoje
radove na fb ... :) just saying ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Slaninar

Citat: icatenej poslato 10 April, 2017, 15:42
Realna pozitivna promena mo¾e se desiti samo na jedan naèin - a to je da se iz ove mase mladih izdvoje neki konkretni likovi bez prethodne politièke pozadine (za koje se neæe utvrditi da su veæ na neèijem platnom spisku), sa energijom da povedu masu/narod, i koji æe profilisati neke konkretne ciljeve za koje æe kampanju poèeti sada-odmah a ne mesec dana pred izbore. Ono ¹to je fakat je da sve to zahteva puno anga¾ovanja - liènog i materijalnog - neko to mora da plati.... Ako me razumete... Zato su ovi "studentski" protesti potpuno besmisleni - koliko god mi bila simpatièna energija i bunt prisutan kod ove mlade¾i ja ne vidim jasan cilj, a kad nema jasnog cilja nema ni uspeha.

Mislim da su zahtevi studenata opravdani i legitimni.

"...protesti traju do smene èlanova RIK, "zbog nepo¹tovanja odluka Ustavnog suda", zatim razre¹enje Maje Gojkoviæ, "zbog blokade rada Narodne skup¹tine".

Oni predla¾u i zahtev za smenu direktora RTS i urednika Informativnog programa RTS, "zbog re¾imskog izve¹tavanja i neravnomerne zastupljenosti kandidata", kao i smenu èlanova REM, zbog nereagovanja na vi¹e stotina prekr¹aja i prijava.

Tom spisku, studenti Beogradskog univerziteta dodali su jo¹ jedan zahtev - tra¾e reviziju tj sreðivanje birèkog spiska u cilju utvrðivanja taènog broja biraèa i nakon toga uvoðenje elektronskog glasanja uz jasnu za¹titu od manipulacije.

Studenti su naveli da æe ukoliko se ne ispune zahtevi tra¾iti vanredne parlamentarne izbore i da æe protesti trajati do ispunjena zahteva."
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

DebeliZmaj

hoce li se drug AV pojaviti na tv i reci
da su studenti ovaj .. u pravu ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

rtaku