Glavni meni

predsednicki izbori 2017 ...

Započeo DebeliZmaj, 20 Novembar, 2016, 22:47

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Ivicat poslato 05 Mart, 2017, 21:40
Da li je idiot za eutanaziju ili intelekutalac za SANU, mnogo vise istina kaze nego sto se moze cuti na tv-u ili citati u novinama.
Moguæe, ali te istine naspram magnitude najbla¾e reèeno nebuloza koje izjavi su toliko male i te¹ko uoèljive... I Hitler je rekao jako puno istina... I ja lupetam u 99.9% odsto sluèajeva, ali onih 0.1% jebe kevu... ;D I takoðe ne mo¾e da se èuje na tv ili proèita... :D Osim ovde na forumu... :D

bigbad86

Bas tako. Ima covek dosta normalnih stavova  al sve to usere sa nekim nebuloznim stavovima i idejama :D

Biker-Boy

Lik je kretencina zesca, 90% stvari sto govori su teski idiotizam
I feel the need..... the need for speed !!!

OKi

Citat: Ivicat poslato 05 Mart, 2017, 21:40
Da li je idiot za eutanaziju ili intelekutalac za SANU, mnogo vise istina kaze nego sto se moze cuti na tv-u ili citati u novinama.
Ako ti je TV merilo :P :P :P

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

Lazic

Ako uspe da se kandiduje, ima moj glas... I prvi put od '92-ge æu da glasam za nekog, a ne protiv...

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

OKi


Conti-Moto

Nemojmo se zajebavati ljudi, treba izaci i glasati.
Ne smemo dozvoliti ovoj sadasnjoj bandi da ostane na vlasti jos X godina.
Izadjite, animirajte ljude, poznanike, rodbinu, sve koje mozete i poznajete.
Nije vise vreme za zajebanciju i ostajanje kod kuce.
Sto se mene tice, ja sam spreman za Novi Oktobar.
Novo !!!
Conti ROAD !!

Lazic

Samo da ovog puta ne izostane 6-ti...

Prièao kapetan Dragan, onomad kad su upali kod Kertesa, samo je rekao po¹tedite mi ¾enu i decu... Znao je koliko je gre¹an... I nikom ni¹ta, be¹e zastarelo mu sve...

mrle


Lazic


petar357


Hajde da unesemo malo neizvesnosti i zanimljivosti pred ove izbore, pa neko ko je vican tome da postavi kladionicu, glasanje ili tako nesto.

A pitanja da ne budu takva da je lako pogodititi.
Na primer:

1. Koja tri kandidata opozicije ce u zbiru imati vise od 50%, zajedno? (pa da budu predsednik u vidu trijumvirata, sto nije nepoznato u istoriji)

2. Za koliko procenata ce drugoplasirani zaostajati za prvoplasiranim?

3. Ko ce biti najbolje plasirani kandidat opozicije i da li ce imati vise ili manje glasova od Seselja?


monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

UFF

Citat: petar357 poslato 06 Mart, 2017, 13:58

Hajde da unesemo malo neizvesnosti i zanimljivosti pred ove izbore, pa neko ko je vican tome da postavi kladionicu, glasanje ili tako nesto.

A pitanja da ne budu takva da je lako pogodititi.
Na primer:

1. Koja tri kandidata opozicije ce u zbiru imati vise od 50%, zajedno? (pa da budu predsednik u vidu trijumvirata, sto nije nepoznato u istoriji)

2. Za koliko procenata ce drugoplasirani zaostajati za prvoplasiranim?

3. Ko ce biti najbolje plasirani kandidat opozicije i da li ce imati vise ili manje glasova od Seselja?



koga boli qrac?


petar357

Citat: UFF poslato 06 Mart, 2017, 18:18
Citat: petar357 poslato 06 Mart, 2017, 13:58

Hajde da unesemo malo neizvesnosti i zanimljivosti pred ove izbore, pa neko ko je vican tome da postavi kladionicu, glasanje ili tako nesto.

A pitanja da ne budu takva da je lako pogodititi.
Na primer:

1. Koja tri kandidata opozicije ce u zbiru imati vise od 50%, zajedno? (pa da budu predsednik u vidu trijumvirata, sto nije nepoznato u istoriji)

2. Za koliko procenata ce drugoplasirani zaostajati za prvoplasiranim?

3. Ko ce biti najbolje plasirani kandidat opozicije i da li ce imati vise ili manje glasova od Seselja?



koga boli qrac?



Pa dobro, ne mora.

Nego citam, primili se ljudi u postovima, te 5. te 6. oktobar, mobilizacija maksimalna, pa mi se ucinilo da ima zainteresovanih da pogadjamo koja ce trojica  kandidata zajedno u ukupnom zbiru prebaciti trecinu glasova, na primer.

A ako tri kandidata budu imali vise glasova od bilo kojeg drugog pojedinacno, onda da se izidje na ulice sve dok se umesto predsednika ne ustanovi predsednicki trijumvirat. Kazem, istorija poznaje i takav oblik vladavine, zasto da ne i ovde?

Lazic

Ja bi ipak da pobijemo govna

bigbad86

Ja bi da ih mazemo govnima.

OKi

A ja mislim da znam ko æe da ih pojede  [blahblah]

petar357


I zasto vlast nije promenula zakon da se omoguci formiranje koalicija vise kandidata, kao na parlamentarnim izborima? To bi bilo bas demokratski. Pa onda ako pobedi neka od koalicija sa vise kandidata, da vuku slamku izmadju sebe ko ce da bude predsednik...

Na primer, da se oformi koalicija pod nazivom JOJ !  Uz upecatljiv izbornom slogan: Do mojega moj !   (Jankovic-Obradovic-Jeremic)

Ljudi, zar ne bi bilo zanimljivije nego ovako...?