Glavni meni

predsednicki izbori 2017 ...

Započeo DebeliZmaj, 20 Novembar, 2016, 22:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic


Kostić

ovaj beli sa prve strane na belom konju izgleda ko proroèanstvo tarabiæa. princ na belom konju koji æe da spase narod. dal se èoek zeza il je ozbiljan, al brojanice, tajna veèera i belo odelo, ko æopa i religija...

Jagodinac

Citat: kosta66 poslato 20 Februar, 2017, 00:46
ovaj beli sa prve strane na belom konju izgleda ko proroèanstvo tarabiæa. princ na belom konju koji æe da spase narod. dal se èoek zeza il je ozbiljan, al brojanice, tajna veèera i belo odelo, ko æopa i religija...
On je aktuelan vec duze neko vreme... Poceli su tako sto su poceli da prave sprdnju..videli da narod to prati i nastavili tako. :D  E sada..u medjuvremenu su poceli i kao nesto ozbiljnije da se bave. Imate to ovde,pa gledajte.

https://www.facebook.com/belisamojako/


Lazic

Ja æu da glasam za njega...


@Kostiæ:
Jebote gde ¾ivi¹, uzeo u Mladenovcu na lokalu, na zajebanciju ne¹to mnogo... ;D A scensko ime je izabrao Ljubi¹a Preletaèeviæ... ;D

Bojan


UFF

sto mislis da se zajebava?

ja za prosle izbore mislio da pokrenem MM stranku

1. legalizacija prostitucije (najstariji zanat, neizbezan, da bar zeposleni imaju benificiran radni staz zbog amortizacije i zamora materijala kao i da kupci budu sigurni da nece da donesu boles u kucu i time sacuvaju brak)
2. legalizacija marihuane (otalo prodaja od strane drzave uz kontrolu kvaliteta i uknjizenih kupaca jer ako neko vec bere kajmak od toga i ne moze se spreciti sto onda drzava da ne bude taj neko?)
3. sve sto mi donese kintu a da ne mogu posle da me povezu i osude


cak sam smislio i jebeni logo i motiv za kampanju... al zakljucih da je previse drkanja potrebno

evo cisto da vidis


http://s22.postimg.org/74723st41/29da45x.gif

Neos


mrle

Citat: UFF poslato 21 Februar, 2017, 03:39
sto mislis da se zajebava?

ja za prosle izbore mislio da pokrenem MM stranku

1. legalizacija prostitucije (najstariji zanat, neizbezan, da bar zeposleni imaju benificiran radni staz zbog amortizacije i zamora materijala kao i da kupci budu sigurni da nece da donesu boles u kucu i time sacuvaju brak)
2. legalizacija marihuane (otalo prodaja od strane drzave uz kontrolu kvaliteta i uknjizenih kupaca jer ako neko vec bere kajmak od toga i ne moze se spreciti sto onda drzava da ne bude taj neko?)
3. sve sto mi donese kintu a da ne mogu posle da me povezu i osude


cak sam smislio i jebeni logo i motiv za kampanju... al zakljucih da je previse drkanja potrebno

evo cisto da vidis


http://s22.postimg.org/74723st41/29da45x.gif

pokreni!!!

Lazic

Citat: Bojan poslato 21 Februar, 2017, 01:32
@ Lazicu, zajebavas se????  [wtf]
Neæe se kandidovati za predsednika, ali ako se bude kandidovao za bilo gde van Mladenovca, naravno da hoæu... Ako se posle ispostavi da je kao svi ostali, neæu vi¹e...

monsterbnt

Pa ja cu glasam za Belog ako se kandiduje. Ionako nam je cela drzava sprdnja
Smrt SVIMA!!!!

UFF

Citat: mrle poslato 21 Februar, 2017, 09:18
Citat: UFF poslato 21 Februar, 2017, 03:39
sto mislis da se zajebava?

ja za prosle izbore mislio da pokrenem MM stranku

1. legalizacija prostitucije (najstariji zanat, neizbezan, da bar zeposleni imaju benificiran radni staz zbog amortizacije i zamora materijala kao i da kupci budu sigurni da nece da donesu boles u kucu i time sacuvaju brak)
2. legalizacija marihuane (otalo prodaja od strane drzave uz kontrolu kvaliteta i uknjizenih kupaca jer ako neko vec bere kajmak od toga i ne moze se spreciti sto onda drzava da ne bude taj neko?)
3. sve sto mi donese kintu a da ne mogu posle da me povezu i osude


cak sam smislio i jebeni logo i motiv za kampanju... al zakljucih da je previse drkanja potrebno

evo cisto da vidis


http://s22.postimg.org/74723st41/29da45x.gif

pokreni!!!

pa za koga god da glasate izduvacete ga
ovako glasate za mene pa ga bar duvate legalno :D

Citat: monsterbnt poslato 21 Februar, 2017, 10:22
Pa ja cu glasam za Belog ako se kandiduje. Ionako nam je cela drzava sprdnja

to je i moja logika bila znam da necu da pobedim ali cu dobro da se zabavim
a i da uzmem par mesta u vladi i zagrizem deo kolaca  ;D

Jagodinac

Setih se prethodnog glasanja.. :D


balcan girl

e to znaèi da si glasao za vuèiæa :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Jagodinac

Citat: balcan girl poslato 21 Februar, 2017, 23:53
e to znaèi da si glasao za vuèiæa :D :D
hahaha..nisam tako razmisljao...  [samoubistvo]

Kostić

sve i da vam na vlas doðe po¹ten èoek od boga poslat, ne bi potrajao kolko fla¹a rakije.

laziæu, ¾ivim u selu, nem tv, ne èitam ¹tampu. gledam kroz prozor u nebo i èekam oæel neko da plati motor, pa da mogu da se vozim. zabole me kurac i za dr¾avu i za vlas. protiv nji se ne mo¾e. a dao bog, ovca nisam, pa æu taj dan da vrtim krilca u¹umi

Lazic

Pametno... I ja sam kreten na kakve spodobe gubim energiju...

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mrle

brate, kakve ti gluposti slu¹a¹.

Slaninar

Citat: mrle poslato 22 Februar, 2017, 10:41
brate, kakve ti gluposti slu¹a¹.

Najbolja si, carice, ne slu¹aj hejtere!    [rofl]
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!