Glavni meni

predsednicki izbori 2017 ...

Započeo DebeliZmaj, 20 Novembar, 2016, 22:47

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

petar357

Citat: UFF poslato 21 Januar, 2017, 00:45
pa iskreno nije bitno ni jedno ni drugo
to samo mi mislimo da jeste :D

I u tome ima istine.

A ako vec zalazimo u filozofiju, sa pozicije pojedinca - tacno, ispravno i bitno je jedino ono sto on misli. Cak i kada menja misljenje, menja ga samo zato sto on misli da treba da ga menja.

UFF

ili zato sto mu je neko dooobro platio

petar357


Da, i to. Razni razlozi mogu da budu zbog kojih neko moze da pomisli da treba da promeni misljenje.

Ostoja

Pa dobro, ako je, sa filozofske taèke gledi¹ta, samo tebi bitno tvoje mi¹ljenje koja je svrha javnog izno¹enja tvog mi¹ljenja?
Ako misli¹ da nije bitno ¹ta mi ostali mislimo o tvom postu, ¹to onda gubi¹ vreme sa nama i javno iznosi¹ svoje mi¹ljenje.
Mo¾e i na UFF-ov naèin - Ako me boli kurac ¹ta ljudi ovde misle o meni, pa koji æu onda kurac na ovom forumu?
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

petar357


Da ti pojasnim...

Napisao sam da je bitno izneti svoje misljenje, onakvo kakvo je.
A nebitno je da li ostali misle da je dobro ili nije jer na njihovo misljenje onaj koji pise post ne moze da utice.




Ostoja

I proèitao i razumeo...
TEBI je bitno da ti napi¹e¹ ¹ta TI misli¹....
To je ok, ali ako ti nije stalo do mi¹ljenja ni jednog èlana ovog foruma, pa ¹to to svoje mi¹ljenje brate mili pi¹e¹ OVDE?
Ili da ti prevedem, i ja ovde pi¹em ono ¹to JA mislim i to moje mi¹ljenje mi je bitno, ali da ne znam neke ljude ovde i da sa njima ne razmenjujem mi¹ljenja koja su vrlo èesto suprotna ne bih video svrhu pisanja ovde.
Kao, ja sam vlasnik apsolutne istine, ka¾em svoje a vas ko jebe?
Aman brate.... Malo mi lièi¹ na jenog na¹eg politièara koji sve najbolje zna, u sve se razume i nezamenjiv je.
Takvi u realnom svetu ne postoje.
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Glava Dole

Citat: Ostoja poslato 21 Januar, 2017, 02:45
I proèitao i razumeo...
TEBI je bitno da ti napi¹e¹ ¹ta TI misli¹....
To je ok, ali ako ti nije stalo do mi¹ljenja ni jednog èlana ovog foruma, pa ¹to to svoje mi¹ljenje brate mili pi¹e¹ OVDE?
Ili da ti prevedem, i ja ovde pi¹em ono ¹to JA mislim i to moje mi¹ljenje mi je bitno, ali da ne znam neke ljude ovde i da sa njima ne razmenjujem mi¹ljenja koja su vrlo èesto suprotna ne bih video svrhu pisanja ovde.
Kao, ja sam vlasnik apsolutne istine, ka¾em svoje a vas ko jebe?
Aman brate.... Malo mi lièi¹ na jenog na¹eg politièara koji sve najbolje zna, u sve se razume i nezamenjiv je.
Takvi u realnom svetu ne postoje.

[clapp] Ostoja objasnio :)

petar357

Citat: Ostoja poslato 21 Januar, 2017, 02:45

TEBI je bitno da ti napi¹e¹ ¹ta TI misli¹....
To je ok, ali ako ti nije stalo do mi¹ljenja ni jednog èlana ovog foruma, pa ¹to to svoje mi¹ljenje brate mili pi¹e¹ OVDE?
Ili da ti prevedem, i ja ovde pi¹em ono ¹to JA mislim i to moje mi¹ljenje mi je bitno, ali da ne znam neke ljude ovde i da sa njima ne razmenjujem mi¹ljenja koja su vrlo èesto suprotna ne bih video svrhu pisanja ovde.



Ja tebi apsolutno ne sporim da se tako ponasas i postavljas na forumu, na to imas puno pravo.
Ali nemoj meni da nameces da i ja treba da imam ista merila i da, ako ne delim tvoja shvatanja, nema razloga da ucestvujem na forumu.

Upravo zbog toga sto smatras sasvim normalnim da tvoja merila treba i ja da prihvatim - meni je nebitno, tj. potpuno svejedno da li ce neko u odgovoru na moj post da postavi sliku sendvica ili ce, kao ti na primer, da napise....opet dobar post...

Pa ne mislis valjda da treba da se lose osecam zato sto se neko ne slaze sa mnom ili komunikaciju svodi na uvrede, ili da padam u euforiju kada me neko podrzi.


Ostoja

E moj Petre, ti si sam sebi dovoljan, ne nameæem ja tebi ni¹ta nego se ti ovde postavlja¹ kao apsolutni autoritet...
Misli¹ li da je ostalima bitno kad ti nameæe¹ svoje politièke stavove svima kao da je to jedina i apsolutna istina, takoreæi aksiom?
Ponavljam, ako ti nije bitno, ¹to truje¹ ljude ove majke ti, ima drugih mesta gde se to mo¾e raditi, pa tebi ionako nije bitno?
Ne nameæe tebi ovde niko ni¹ta, ti si do¹ao da nameæe¹ svoje poolitièke stavove i svoje favorite...
A o njima ne bih...
Onako, da ti ka¾em, taj naæin komuniciranja, to "s visoka" i "ja sam ja, va¾an, ko vas ¹i¹a...", to je za mene malo onako, preradikalno, ja sam vi¹e èovek sklon kompromisu, dogovoru, razgovoru, razmeni mi¹ljenja....
Ne mo¾emo se mi razumeti, nikako, veruj...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

petar357


Kako mi nista ne nameces, a stalno ponavljas da nema sta da trazim na forumu ako nemam kodeks ponasanja kao sto je tvoj.

A gde sam ja to tvrdio da je moj stav jedina istina?

Gde sam psovao ili vredjao ikoga, mada drugima ne sporim pravo da to rade. Sad, po tebi, postade problem sto takve postove smatram nebitnim. Pri tome ih samo ja smatram nebitnim, i ne ubedjujem nikoga da isto to cini.


Boban_m

Vas dva se morate sloziti da se ne slazete.

Ostoja

@Boban
Ama nikako...


@Petar357
Pitao sam te ¹ta tra¾i¹ na forumu a nisam ti rekao da ode¹, pi¹i ¹ta god hoæe¹...
Nejasno mi je za¹to pi¹e¹ ako su ti mi¹ljenja ostalih nebitna, ma ko oni bili...
Samo napred...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

petar357


Kada napises nekom da ima i drugih mesta gde se moze pisati, to je samo pristojan nacin da mu kazes da je njegovo prisustvo ovde nepozeljno.

I stvarno bih te zamolio (bez trunke ironije) da mi dozvolis da za sebe zadrzim pravo da cenim postove ostalih na nacin koji hocu, a da pri tom ne moram da ti polazem racun i objasnjavam kako, zasto i zbog cega imam takvu procenu.

S obzirom da ja ni tebi ni ikom ovde nisam objasnjavao na koji nacin treba da ceni moje postove, smatram da ni ti ne bi trebalo da objasnjavas meni na koji nacin treba da cenim postove drugih.



Ostoja

Proèitaj gore
Pi¹e "samo napred", to je poslednja reèenica i meni je poprilièno jasna. [neampojma] [neampojma]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

petar357


To je sasvim u redu, jasno i korektno sa tvoje strane, na kraju polemike.
Da ne ostaje nedoreceno, nemam ja nista protiv tebe, samo su mi malo smetali pokusaji da me svedes na svoju meru.



Lazic

I meni si Petre malo èudan... Od 2007-2010 sam blejao na bjb, upoznao mnogo divnih ljudi koji su popsle do¹li ovde, onda ovde upoznao jo¹ mnogo divnih ljudi... Na bjb je bilo likova koje sam smarao(ima ih i ovde normalno, jer daleko od toga da n'umem da smaram), ali da sam oseæao ikakav ozbiljniji animozitet, morao bi da sam ozbiljan mazohista da provodim vreme gde oseæam da nisam po¾eljan... Naravno voleo bih da upoznam Petra ako bi se pojavio na nekom ro¹tilju... Jao, èekaj, pa mi veæ imamo takvog Petra... ;D

Ostoja

Slu¹aj Laziæu, "tog" Petra (od milja nazvanog "Perica") mogu samo ja da zajebavam, idi na neki drugi forum i naði sebi svog Petra... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] :-*
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

UFF

taj drugi otiso tetki dodnese lek pa ce se vrati

Ostoja

Ma pusti, oter'o ga onaj UFF, zlotvor... [ban]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Lazic

@Ostoja:
Na¹eg Perice ne bi ni bilo da ne bi Vlajka i mene... ;D Sad veæ pre 6, godina...

edit:
7 godina jebote